Flyception 2.0: جدید تکنولوژی تصویربرداری آهنگ مجتمع رفتار اجتماعی

دانشمندان در دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو باید یک مقدار واضح تر ایده با تشکر تکامل از پیشرفته تصویربرداری سیستم طراحی شده به رکورد فوق العاده دقیق فعالیت مغز در پرواز.

به نام “Flyception” زمانی که اعلام شد در سال 2016 به عنوان یک سیستم است که می تواند رکورد آزادانه راه رفتن مگس های جدید “Flyception2” استخدام های پیشرفته تر ردیابی و ضبط سیستم است که اجازه می دهد تا مگس ها به حرکت در مورد مهار نشده اجازه می دهد محققان به مطالعه فعالیت مغز در طول پیچیده رفتارها.

این تکنولوژی که محققان می گویند تولید کرده است, اولین تصویر از آنچه در مغز اتفاق می افتد در طول جفت گیری در هر ارگانیسم توضیح داده شده است در یک مقاله منتشر شده در طبیعت ارتباطات.

“این فن آوری ساخته شده است این امکان را به ضبط حیوان در حالی که آن را در حال حرکت در اطراف به طور کامل untethered میکنند و نامحدود در هر حس گفت:” رالف گرینسپن استاد بخش علوم زیستی و وزارت علوم شناختی و کاردانی مدیر Kavli موسسه مغز و ذهن (KIBM). “قدرت سیستم است که آن را به ما می دهد زمان واقعی اطلاعات از چه سلول ها در مغز انجام می دهند و درک رفتارهای اجتماعی.”

طراحی و توسعه توسط اولین-نویسنده Dhruv استیفن گراور و coauthor Takeo Katsuki, Flyception2 ویژگی های پیشگامانه طراحی است که در آن محققان جراحی ایمپلنت یک پنجره شفاف در پرواز ، سه نشانگر مجموعه triangularly در پنجره اجازه می دهد آنها را به رکورد فوق العاده سریع حرکات — به میزان 20 میلی متر در هر ثانیه برای مگس — در حالی که آنها در تعامل با سایر مگس ها با دوربین های که در مسیر حیوانات و ثبت 1000 فریم در ثانیه.

Flyception2 ضبط شده نشان از بینش بی سابقه ای از فعالیت های مغز. برای مثال دانشمندان علوم اعصاب به مدت طولانی شناخته شده است که سلول های عصبی مغز به نام P1 سلول های عصبی فعال هستند در طول معاشقه. این تأييد شد Flyception2 داده — به عنوان یک مرد پرواز با نزدیک شدن یک زن P1 فعالیت یافت. اما دانشمندان شد شگفت زده برای دیدن که P1 سلول های عصبی در نر مگس پس از آن خاموش در هنگام رابطه جنسی. بلکه داده ها نشان داد که نورون شناخته شده به عنوان mAL است که به گابا ناقل عصبی است روشن در طول جماع.

“تنها با استفاده از این سیستم این بود که ما قادر به دست آوردن تعجب برای پیدا کردن که P1 نورون ها غیر فعال در طول جماع گفت:” استیفن گراور. “فرضیه من این است که به عنوان mAL سلول های عصبی به نوبه خود در P1 فعالیت عصبی را پایین می رود پیشنهاد جبران اثر سوء در مخالفت با P1 فعالیت است.”

نتایج اولیه اولین گام در پیگیری و تشریحی طیف وسیعی از رفتارهای که Flyception2 اجازه می دهد تا دانشمندان به مطالعه است. رعایت ماده در مغز مگس در طول معاشقه و جفت گیری است که بکر منطقه مورد مطالعه, محققان می گویند.

“ما امیدواریم که این نوع از پیشرفت فنی که فقط می تواند انجام شود در این مرحله در مگس میوه می توانید شروع به ایجاد راه را برای دیگر موجودات زنده گفت:” گرینسپن. “دانشمندان شروع به قادر به رسم تشابه بین آن بخش هایی از مغز به نظر می رسد که تکامل یافته از همان پیشساز در بی مهرگان و در پستانداران. به عنوان مردم بیشتر از کسانی که مطالعات مولکولی ما قادر خواهد بود به کسانی که تشابه در جزئیات بیشتر است.”

در علاوه بر این به Grover, Katsuki و گرینسپن نویسندگان این مطالعه شامل Jinfang لی از KIBM و توماس داوکینز از KIBM و گروه مهندسی برق و کامپیوتر در دانشگاه سان دیگو Jacobs دانشکده فنی و مهندسی.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا – سن دیگو. Original نوشته شده توسط ماریو Aguilera. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر