اولتراسوند متمرکز افتتاح مغز را که قبلا غیر ممکن است درمان

دانشگاه ویرجینیا محققان پیشگام استفاده از اولتراسوند متمرکز به سرپیچی از مغز مانع حفاظتی به طوری که پزشکان می تواند در آخرین, ارائه بسیاری از درمان به طور مستقیم به مغز به جنگ بیماری های عصبی. رویکرد محققان امید می تواند انقلابی در درمان برای شرایط از آلزایمر به صرع به تومورهای مغزی-و حتی کمک به ترمیم آسیب های ویرانگر ناشی از سکته مغزی.

Richard J. قیمت, دکترا, UVA را در دانشکده پزشکی و دانشکده فنی و مهندسی با استفاده از تمرکز ذهن خلبان برای غلبه بر طبیعی “سد خونی مغزی” که از مغز محافظت می کند از مضر و بیماری زا است. رویکرد خود را با هدف نقض سد تنها جایی که مورد نیاز و تنها زمانی که مورد نیاز و سپس ارائه درمان در کاملأ دقیق مد.

“سد خونی مغزی است و یکی از بزرگترین و اگر نه بزرگترین چالش برای تحویل مواد مخدر برای سیستم عصبی مرکزی” قیمت توضیح داد. “تکامل به ما این سد به دلیل سیستم عصبی مرکزی نیاز به محافظت می شود. مشکل این است که در حال حاضر ما می خواهیم به ارائه چیزی است که به آن سلول و تکامل تا به حال میلیون ها و میلیون ها سال برای بهینه سازی یک راه حل برای متوقف کردن آن است. … بنابراین من تلاش برای دور زدن زیست شناسی با فیزیک است.”

اولتراسوند متمرکز پتانسیل زیادی

اولتراسوند متمرکز با تمرکز امواج صوتی در داخل مغز بسیار شبیه یک ذره بین می توانید تمرکز نور اجازه دادن به پزشکان دستکاری بافت بدون برش به جمجمه. تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (MRI) در ضمن اجازه می دهد تا آنها را به تماشای آنچه اتفاق می افتد در داخل مغز در زمان واقعی است. در حالی که قیمت یک مهندس پزشکی است که در حال توسعه تکنیک های خود را در آزمایشگاه و پزشکان در حال حاضر با استفاده از این تکنولوژی برای درمان بیماری هایی مانند پارکینسون و لرزش است.

قیمت شگفتی در رویکرد این ویژگی. “با MRI می توان به این هدف آن است که آیا یک تومور مغزی و یا شاید آن بخشی از مغز ما می خواهیم به انجام ژن درمانی در, و ما می توانیم آن را انتخاب کنید — ما در واقع می تواند یک برنامه درمانی و می گویند ما فقط می خواهید برای باز کردن [خون-مغز] مانع وجود دارد. 95 درصد از مغز ما حتی نمی لمس” گفت: قیمت این مدیر پژوهشی در UVA را اولتراسوند متمرکز مرکز. “هنگامی که ما اعمال اولتراسوند متمرکز با آن باز می شود این مانع وجود دارد برای چند ساعت. این اجازه می دهد تا ما را دریافت ژن درمانی در سراسر, و سپس به طور طبیعی آن را می بندد.”

ارائه ژن درمانی

ژن درمانی معرفی شده از طریق اولتراسوند متمرکز خواهد اساسا برنامه ریزی مجدد سلول های معیوب.

برای تومورهای مغزی, قیمت, است, بررسی پتانسیل استفاده از اولتراسوند متمرکز به ارائه ژن درمانی از طریق “عمیق و نافذ میباشد.” نانو ذرات, طراحی شده توسط, قیمت همکاران در دانشگاه جانز هاپکینز “هستند به طور خاص طراحی شده برای نفوذ به بافت بسیار خوب,” او گفت:. مشکل شده است و حمل و نقل آنها را به جایی که آنها مورد نیاز اغلب درون مغز و قیمت می گوید اولتراسوند متمرکز نگه می دارد ،

او راه حل این است که با استفاده از تمرکز ذهن خلبان به فضاهای باز بین سلول های بافت. “آن را نمی کند به ما کمک کند اگر شما نمی توانید به نورون که 50 میکرون دور,” او گفت:. “به طوری که تبدیل به یک مهندسی حمل و نقل مشکل است.”

در علاوه بر این به ارائه درمان اولتراسوند متمرکز می “پیش شرط” هدفمند بافت به منظور افزایش اثربخشی ژن تحویل تا پنج برابر قیمت پیدا کرده است. از پیش نشان دهنده یک “استراتژی ساده و موثر” برای افزایش مزایای نانوذرات او و همکارانش گزارش در یک مقاله علمی.

بهبود سکته مغزی نتایج

سکته مغزی یک بیماری است که اغلب ناتوان کننده زمانی که آن را نمی مرگبار, قیمت هدف کمک به مغز خود را التیام بخشد. او این کار را با استفاده از اولتراسوند متمرکز برای قرار دادن “homing مولکول” در داخل مناطق آسیب دیده به جذب سلول های بنیادی عصبی به انجام تعمیرات. برای این تیم خود را توسعه داده است یک تکنیک جدید به نام “sonoselective ترانسفکشن” است که اجتناب از باز کردن خون-مغز موانع در مغز است که در حال حاضر به خطر بیافتد.

“با سکته مغزی وجود دارد مقدار زیادی از تلاش برای سعی کنید برای نجات به عنوان بسیاری بافت عصبی که ممکن است با انجام کارهایی مانند ژن درمانی,” او گفت:. “در آزمایشگاه ما فکر کردیم شاید ما می تواند در ارائه درمان مناسب به سلول های که به آن نیاز دارید بدون عبور از سد خونی مغزی. و دانش آموزان من اساسا نمیفهمد که چگونه به انجام این کار است.”

که مفهوم کمک به بدن خود را التیام بخشد و با استفاده از اولتراسوند متمرکز برای فعال کردن یک پاسخ ایمنی بدن می تواند مفید باشد در درمان سرطان نیز هست. “ما دوست دارم که قادر به قرار دادن چیزی به آن [تومور] سلول های است که خواهد شد و سپس اجازه می دهد آنها را برای شروع استخدام سلول های ایمنی به تومور,” او گفت:. “ما یک مقدار زیادی از شواهد که ما می توانیم ما می توانیم انجام برخی از چیزهای جالب با اولتراسوند متمرکز با توجه به داخلی چشم انداز از این تومورها است.”

قیمت UVA بخش مهندسی پزشکی تاکید می کند که کار او این است که هنوز زود است اما او هیجان زده است به ایجاد تکنیک های جدید است که می تواند تغییر چگونه بسیاری از بیماری های مهم درمان در نه چندان دور آینده.

“ما تا به حال نتایج خوبی را [با تحقیقات] تا کنون. اما آنچه که من به عنوان یک مهندس هیجان زده در مورد همه این ابزارها ما را ساخته اند” او گفت:. “شما می توانید با استفاده از این ابزار برای این همه برنامه های مختلف. ما فکر می کنیم وجود دارد بسیاری از واقعا امکانات هیجان انگیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de