مه چنگ برداشت آب حتی در سبک مه

چه چیزی شما زمانی که شما عبور یک رویکرد رمان به برداشت آب با نور مه ؟ پاسخ: مقدار زیادی آب بیشتر از شما انتظار می رود.

توسعه از مه هارپ یک فناوری ویرجینیا میان رشته ای جفت مهندسی با ایمپلنت ها طراحی شد و اولین گزارش در سال 2018 است. امید در پشت مه چنگ توسعه ساده بود: در مناطقی از جهان که آب کمیاب است اما مه در حال حاضر کشیدن قابل استفاده آب از مه می تواند تبدیل به یک پایدار گزینه است. در حالی که مه تورهای در حال حاضر در حال استفاده, برتر بهره وری از مه هارپ می تواند به طور چشمگیری افزایش تعداد مناطق در سراسر جهان که در آن مه برداشت قابل دوام است. تفاوت می آید در مه چنگ را توانایی غیر طبیعی به استخراج آب کمتر از مه متراکم تر از پیشینیان خود است.

این همکاری رویکرد بوده است که ترکیبی از طراحی جدید با موجود علم است. علم در آغاز با دستیار پروفسور جاناتان Boreyko از گروه مهندسی مکانیک در دانشکده فنی و مهندسی. گروه خود را فرضهای چنگ رویکرد و مشخص عملکرد هارپ نمونه های اولیه. توسعه طراحی شده است به رهبری استاد بروک کندی از گروه طراحی صنعتی در دانشکده معماری و مطالعات شهری. کندی توسعه محصول و مواد دانش به ارمغان آورد این پروژه به نقطه ای که از آن می تواند prototyped و تست شده در محیط های دنیای واقعی. بودجه اولیه آمد از موسسه خلاقیت و هنر و فن آوری است.

“میلیاردها نفر از مردم در صورت کمبود آب در سراسر جهان” کندی گفت. “ما احساس می کنیم که مه هارپ یک مثال عالی از یک نسبتا ساده و کم با تکنولوژی اختراع است که اهرم بینش از طبیعت برای کمک به جوامع خود را برآورده اساسی ترین نیاز دارد.”

“چنگ” طراحی با استفاده از سیم موازی به جمع آوری محیط آب از مه در حالی که تکنولوژی فعلی در حال استفاده در سراسر جهان در درجه اول متکی بر یک مش روی صفحه نمایش. آزمایشگاه-اثبات نظریه برای دستگاه های جدید این بود که سیم موازی در حال کارآمد تر در جمع آوری آب اجتناب از کفش های چوبی و افزایش زهکشی به جمع آوری. محققان در مقیاس کوچک اولیه آزمون نشان داد که در بالا مه شرایط خود را تبریك پیشی کسانی که با مش توسط یک عامل از دو به یک است.

تست و سپس به معنای واقعی کلمه به نقل مکان کرد در این زمینه است. در این زمینه باز از Virginia Tech را Kentland سپس-کارشناسی براندون هارت ساخته شده مسقف سازه برای جلوگیری از بارش باران از تأثیر یافته. تحت این پوشش مه تبریك قرار داده شد side-by-side با سه مش های مختلف برداشت: یکی با سیم قطر معادل چنگ یکی با سیم اندازه مطلوب تر به برداشت و با استفاده از نوار بافي مش — مش ساخته شده از پانل های مسطح روبان v شکل آرایه های بین افقی پشتیبانی می کند. این v-شکل مش در حال حاضر محبوب ترین در میان مه برداشت سایت در سراسر جهان است.

در حالی که مه سنگین شرایط استفاده شد در آزمایشگاه واقعی مه شرایط اطراف Virginia Tech به طور کلی بسیار سبک تر است. به عنوان رشته آزمون آغاز شد Boreyko و کندی شد و شک و تردید که در دسترس مه را ارائه بازخورد آنها نیاز به انجام این کار کافی تست. آنها غافلگیر شده است.

به عنوان مه آغاز شد و بر روی تپه نورد جدید دره رودخانه, مه, تبریك همیشه نتایج نشان داد. در نازک مه, مجموعه لوله ها از مش جمع بودند به طور کامل عاری از میگذرد. حتی به عنوان مه با افزايش تراکم از چنگ ادامه داد: outperforming را بگيرد. بسته به تراکم مه در این بازه زمانی از دو بار به عنوان مقدار خروجی برای تقریبا 20 بار.

با گرد هم آوردن آزمایشگاه مطالعات و داده های رشته محققان این است که مجموعه پتانسیل ناشی از عوامل متعدد. در میان این حجم از جمع آوری قطرات آب بین مش و چنگ. برداشت می شود در هر دو مورد آب باید گرفتار در مش یا هارپ به عنوان عبور هوا از طریق سفر رو به پایین به مجموعه نقاط توسط گرانش. مه تبریك تنها با استفاده از عمودی سیم ایجاد بلامانع مسیر برای موبایل, قطره. مش جمع در مقابل هر دو افقی و عمودی ساخت و ساز و قطرات آب باید به طور قابل توجهی بزرگتر برای عبور از تکه های افقی. در زمینه تست های مش جمع به طور معمول مورد نیاز قطرات به اندازه تقریبا 100 برابر بزرگتر از کسانی که در چنگ قبل از نزولی است. آب است که هرگز قطره به سادگی تبخیر و نمی تواند جمع آوری شده است.

“ما در حال حاضر می دانستند که در مه سنگین, ما می توانیم حداقل دو بار به عنوان مقدار آب” گفت: Boreyko. “اما متوجه می شوند ما در زمینه آزمون است که ما می توانید تا 20 برابر بیشتر آب به طور متوسط در حد متوسط مه می دهد و ما امیدواریم که ما می تواند به طور چشمگیری افزایش وسعت مناطق که در آن مه برداشت یک ابزار مناسب برای گرفتن غیر متمرکز آب تازه است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Virginia Tech. Original نوشته شده توسط Alex Parrish. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>