زیر حشرات بحران تعداد گوی وب عنکبوت به شدت کاهش یافته است

فراوانی زیادی گوی عنکبوت وب در سوئیس میدلند است به شدت کاهش یافته است بیش از 40 سال گذشته. دلیل اصلی این کاهش عرضه مواد غذایی در دسترس برای این حشره خوار حیوانات. این نشان داده شده است در یک مطالعه انجام شده توسط محققان از دانشگاه بازل و دانشگاه گنت (بلژیک) به عنوان گزارش در مجله علمی, حشرات.

حدود 48,400 شناخته شده گونه عنکبوت در سراسر جهان در میان مهم ترین حشره خوار حیوانات روی زمین است. یک گروه از این گوی عنکبوت وب چرخش آشکار چرخ شکل شبکه. این شاید بهترین و شناخته شده و تا کنون بسیار رایج گوی وب عنکبوت گونه در اروپا است و اروپا باغ عنکبوت Araneus diadematus. جدا از خانه و باغ خود را ترجیح زیستگاه شامل پارک قبرستان ها هدجروس جنگل لبه و تسویه.

میانگین تراکم جمعیت عنکبوت حدود 140 برابر کمتر

اروپایی, باغ, عنکبوت است که به راحتی قابل تشخیص توسط روشن صلیب شکل علامت در سمت بالای شکم خود را. زنان از این عنکبوت گونه که اقدامات 10 تا 18 میلی متر به عنوان بزرگسالان, پاهای, نشده, چرخش شبکه با قطر حدود 30 سانتیمتر است. در اواخر تابستان 2019 در متخصص حشره شناس تعیین تراکم جمعیت های اروپایی باغ عنکبوت در سوئیس میدلند در 20 نماینده زیستگاه: آنها شمارش تار عنکبوت در تست قطعات مختلف از 200 تا 1000 متر مربع و تبدیل این مقادیر به تعدادی از شبکه در هر متر مربع.

نتایج: در مقایسه با داده ها را از 1970s و 1980s فراوانی از این عنکبوت کاهش یافته است برانگیزتر. متوسط تراکم جمعیت در سوئیس برای مثال 140 بار پایین تر از قبلی اروپا به طور متوسط ارزش. در دو سوم از قطعه نمونه بازرسی بدون تار عنکبوت پیدا شد. همه در همه ، شبکه های موجود به طور قابل توجهی کمتر حشرات از در مطالعات قبلی. بعلاوه, وب موضوعات مورد یافت شد به طور قابل توجهی نازک به عنوان مورد است که عنکبوت دچار سوء تغذیه هستند.

کوچک پرواز حشرات به عنوان غذا

بسیاری از گونه های گوی عنکبوت وب خوراک تقریبا به طور انحصاری در پرواز حشرات مانند مگس midges و شته ها که بیشتر تحت تاثیر قرار توسط حشرات کاهش می یابد. که تراکم جمعیت های اروپایی باغ عنکبوت کاهش یافته و به سطح بسیار پایین در دوران اخیر نیز نشان داده شده است در یک مطالعه انجام شده در شمال بلژیک. نه تنها اروپا باغ عنکبوتی — که هنوز هم وجود دارد تقریبا در همه جا در سوئیس midland — اما همچنین وب سایت های دیگر-در حال چرخش عنکبوت گونه ها در حال حاضر کمتر از در قرن گذشته است. “نتایج حاصل از مطالعه ما یک نشانه قوی برای حشرات بحران در بخش های بزرگی از اروپا می گوید:” منجر نویسنده دکتر مارتین Nyffeler از دانشگاه بازل. مطالعه همچنين نشان می دهد که آن دسته از حیوانات که خوراک حشرات تحت تاثیر آن بیش از حد: “اگر فراوانی از حشرات دشمنان طبیعی خود در حال کاهش است به شدت اکوسیستم تبدیل به فقیر و در نهایت ممکن است سقوط.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه بازل. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>