محققان دانشگاه کرنل مریخ جهانی ایمنی مواد غذایی در مرکز پکن و دانشگاه گرجستان را توسعه داده اند روش برای تکمیل کل ژنوم توالی تعيين سروتيپ سالمونلا فقط در دو ساعت و کل فرایند شناسایی در عرض هشت ساعت است.

تعیین سالمونلا را serotype باعث می شود آن را آسان تر برای ایمنی مواد غذایی sleuths برای پیدا کردن منبع آلودگی باکتریایی است که می تواند رخ دهد در طیف گسترده ای از مواد غذایی مانند میوه ها و سبزیجات و آجیل و گوشت و حبوبات نوزاد فرمول و مواد غذایی حیوان خانگی.

“به عنوان مواد غذایی زنجیره عرضه می شود تا کنون بیشتر جهانی و به هم پیوسته این فرصت را برای غذا برای تبدیل شدن به آلوده به سالمونلا را افزایش می دهد گفت:” منجر نویسنده Silin تنگ ارشد تحقیقات دانشمند در مدیریت ریسک میکروبی در مریخ جهانی ایمنی مواد غذایی در مرکز چین است. “در جهان حرکت سریع از تولید مواد غذایی که به شناسایی سریع و پاسخ به سالمونلا آلودگی حوادث مهم توسعه کارآمد تر پاتوژن شناسایی روش ضروری است.”

معمولی سروتايپينگ شده در هسته بهداشت عمومی نظارت از سالمونلا عفونت برای نیم قرن تانگ گفت. اما در بلند مدت به بار برگرد, هزینه های بالا و پیچیده آماده سازی نمونه به رهبری جهانی ایمنی مواد غذایی تنظیم کننده های مواد غذایی و مقامات بهداشت عمومی سازمان به تغییر به کل ژنوم توالی روش برای پاتوژن subtyping.

همه 38 سويه مورد مطالعه — نمایندگی 34 سروتيپ — ارزیابی در این مطالعه به دقت پیش بینی کرد به serotype سطح با استفاده از کل ژنوم توالی.

این خبر مهم برای صنعت مواد غذایی به عنوان تعداد بسیار کمی از آزمایشگاه می تواند انجام کلاسیک سروتايپينگ گفت: Martin Wiedmann ایمنی مواد غذایی استاد دانشگاه و یک کرنل موسسه های غذایی دانشکده های همکار.

“در برخی از کشورها” Wiedmann گفت: “این می تواند تا دو روز به حتی مشکوک به سالمونلا به گواهی آزمایشگاه.”

با تعیین توالی کل ژنوم او گفت: دولت جدید-of-the-art تست متکی بر تجهیزات ساده. “برای صنعت مواد غذایی, گیاهان پردازش در وسط هیچ جا,” او گفت:. “در حال حاضر شما می توانید انجام آزمایش در یک آزمایشگاه که نزدیک به کارخانه فرآوری مواد غذایی.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کرنل. Original نوشته شده توسط بلین Friedlander. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im