ادم آزمون جدید برای پیگیری چربی بخوریم

یک تیم از محققان در دانشگاه مک مستر توسعه یافته قابل اعتماد و دقیق آزمایش خون برای ردیابی فرد مصرف چربی یک ابزار است که می تواند راهنمای بهداشت عمومی سیاست در غذا خوردن سالم.

ایجاد اعتماد دستورالعمل بوده و یک چالش مهم برای تغذیه اپیدیولوژی تا به حال به خاطر آنها مجبور به تکیه بر شرکت کنندگان در مطالعه صادقانه ضبط خود را مصرف ایجاد نتایج که مستعد ابتلا به خطای انسانی و انتخابی گزارش به خصوص زمانی که در مورد رژیم غذایی با چربی بالا.

برای مطالعه منتشر شده در مجله چربی پژوهشها توسعه یک تست که تشخیص خاص غیر استری اسیدهای چرب (NEFAs) یک نوع از گردش آزاد اسید چرب است که می توان با استفاده از حجم کمی از نمونه خون.

“اپیدیولوژی نیاز به راه های بهتر برای قابل اعتماد ارزیابی دریافت غذایی هنگامی که در حال توسعه توصيه های تغذيه ای می گوید:” فیلیپ Britz-McKibbin استاد گروه شیمی و زیست شناسی شیمی در دانشگاه مک مستر و نویسنده سرب از مطالعه.

“مواد غذایی که ما مصرف بسیار پیچیده و دشوار است برای اندازه گیری زمانی که با تکیه بر خود-گزارش دهی و یا حافظه به خصوص در مورد چربی در رژیم غذایی. وجود دارد هزاران تن از مواد شیمیایی که ما در معرض مواد هر دو خام و طبیعی” او می گوید.

این مطالعه ترکیبی از دو پروژه پژوهشی Britz-McKibbin انجام شده با سونیا آناند در بخش پزشکی و استوارت فیلیپس در بخش حرکت شناسی.

محققان برای اولین بار مورد بررسی قرار همیشگی رژیم غذایی زنان باردار در سه ماهه دوم مهم توسعه مرحله برای جنین. زنان برخی از آنها در مصرف امگا-3 روغن ماهی, مکمل ها خواسته شد به گزارش میانگین مصرف ماهی های چرب و پر چرب لبنی شدند و پس از آن تست شده با فن آوری های جدید. مطالعه خود نیز نظارت تغییرات در امگا-3 NEFAs در زنان زیر با دوز بالای امگا-3 روغن ماهی مکمل نسبت به دارونما.

محققان قادر به ثابت کند که برخی از خون NEFAs از نزدیک همسان رژیم غذایی و یا مکمل های زنان گزارش شده بود نشان می دهد رژیم غذایی بيومارکرهای ممکن است به عنوان یک هدف ابزار برای ارزیابی مصرف چربی.

“مصرف چربی است که در میان بحث برانگیز ترین جنبه های تغذیه ای بهداشت عمومی سیاست های داده شده قبلا ناقص رژیم غذایی کم چربی توصیه و محبوبیت رو به رشد از کم کربوهیدرات/چربی بالا ketogenic بر اساس رژیم غذایی می گوید:” Britz-McKibbin. “اگر ما می توانیم آن را اندازه گیری قابل اعتماد ما می توانید شروع به مطالعه این سوالات که: باید زنان باردار را روغن ماهی ؟ هستند زنان دچار کمبود در برخی چربی های غذایی? آیا یک رژیم غذایی خاص یا مکمل منجر به سلامت بهتر نتایج برای نوزادان خود را?”

پژوهشگران به مطالعه چه تاثیر NEFAs و دیگر متابولیت های مرتبط با رژیم غذایی مواجهه در طول بارداری ممکن است در دوران کودکی سلامت در رابطه با چاقی و سندرم متابولیک و بیماری مزمن خطر بعد از آن در زندگی است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه مک مستر. Original نوشته شده توسط میشل داناون. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de