برای منبع باز هواکش ساخت آنها آسان قسمت

این بار از اجرا جداسازی, من خدا را شکر به این خط مستقیم به همه شما. در صورت تمایل به اقامت در تماس از طریق [email protected] و با استفاده از خط موضوع درخواست لوی حتی اگر شما نه من پرسیدن یک سوال. اما آیا از من بپرسید یک سوال—من در حال اجرا پایین است.

و یک یادآوری ملایم: در حال حاضر این ستون برای همه رایگان است برای دسترسی به. به زودی تنها سیمی مشترکین را دریافت متن به عنوان یک خبرنامه. تضمین دسترسی خود را با اشتراک های سیمی (با تخفیف 50%)و در این روند همه ما شگفت آور coronavirus پوشش در چاپ و آنلاین.

Image may contain Logo Symbol and Trademark
به نظر ساده

هفته گذشته هنگامی که اریک Humphreys شنیده در مورد قریب الوقوع نیاز به فن برای درمان هجوم عظیمی از Covid-19 بيمار او بر خاست به عمل است. هامفری با استفاده از یک EMT و او به یاد کیسه شیر, ماسک, resuscitators مورد استفاده در آمبولانس—به نام با نام تجاری پیشرو در ارائه دهنده “Ambu کیسه”—و فکر کردم شاید او می تواند ایجاد چیزی شبیه به آن. او را بسیار دیگری برای انجام این کار در طول خاموش کردن.

Humpreys مادام العمر است ساز و کار به عنوان مدیر خلاق تکنولوژی طراحی در یک شرکت تولید به نام استاندارد انتقال است. این شرکت بهترین و شناخته شده برای concocting پیچیده کریسمس نمایش پنجره در macy’s. کار در حال حاضر بدون جمعیت از 20 ، 000 فوت مربع در ستاد قرمز, قلاب, بروکلین, او شروع به ساخت یک DIY تنفس ماشین. “من به معنای واقعی کلمه استفاده کریسمس, بخش,” او می گوید.

نقطه ای از دستگاه تنفس مصنوعی است که برای پمپ کردن هوا به داخل ریه ها از بیمارانی که تنفس می کند برای خود. این Ambu کیسه نیاز به یک EMT به صورت دستی فشار پایین بر روی پلاستیک مثانه را وادار هوا به بیمار است. Humpreys تقلب در یک دستگاه برای انجام پمپاژ. در آن زمان او تنها چند روز به تولید چیزی است که تقلید عمل EMT در یک Ambu کیسه.

اما او و رئیس مانو Sawkar بنیانگذار استاندارد و انتقال و همچنین متوجه شدم که این “DIY MacGyver آفرینش” به عنوان Sawkar قرار می دهد آن نیست و حتی مبهم آماده برای بار نخست. واقعی هواکش نیاز قابل توجهی برای تست قابلیت اطمینان. آنها برای نظارت بر بیماران و تنظیم کردن آلارم اگر بیش از حد یا خیلی کم هوا در حال رفتن به ریه ها. آنها الگوریتم های پیچیده برای تنظیم جریان بسته به اینکه چگونه به خوبی بیمار استنشاق. حتی اگر استاندارد, انتقال, انجام, ایجاد چیزی قابل استفاده Sawkar می گوید آن هرگز قادر به تولید به اندازه کافی واحد به بهره شهر. بنابراین Humphreys را ایجاد خواهد رفت دورتر از خوبی معنای حرکت.

حسن نیت ارائه میدهد از اریک Humphreys/استاندارد انتقال

Humphreys داده نشده است تا بر اساس این ایده از یک منبع باز ونتیلاتور, اگر چه, و امید برای قرار دادن آموخته های خود را برای استفاده در پروژه های دیگر که دورتر همراه است. وجود دارد ده ها تن از گروه های کار بر روی این ایده از جمله یک گروه از دانشگاه MIT دانش آموزان در شهرستان لانگ آیلند. “رویداد” پروژه بسیار پیچیده تر عمل از Humphreys’ کار با واقعی پزشکان. اما هنوز با چالش های بزرگ مانند گرفتن تایید FDA حتی در یک محیط که در آن عادی مقررات آرام هستند به دلیل بحران جاری است. وجود علاقه بسیار در این رویکرد که اعضای تیم رویداد را انتخاب کرده اند برای به اشتراک گذاشتن نام خود را به طوری که آنها نمی پریشان یک جریان نمایش داده شد. Sawkar معتقد است که این طرح های کارآمد در نهایت می رویم برای پیدا کردن راه خود را به استفاده از, احتمالا در مناطقی که به طور سنتی قادر به دریافت بالا پایان تجهیزات پزشکی. “جهان در جریان است متفاوت باشد,” او می گوید. “من فکر نمی کنم بسیاری از $30,000 هواکش آن را به آفریقا است.”

در کوتاه مدت اگر چه سازندگان نمی خواهد ما را نجات دهد. وجود دارد هیچ جایگزینی برای آماده بودن و ما نه. همانطور که من نوشتن این, نیویورک شهرستان, شهردار, لایحه DeBlasio است و گفت که این شهر تنها چند روز به دور از یک ورشکستگی که هر واحد خواهد بود در استفاده و جدید بیمارانی که نیاز به تنفس ایدز می میرند برای عدم آنها.

اگر Humphreys شد در یک وضعیت که در آن هیچ دستگاه تنفس در دسترس به جز خود را در حال حاضر رها تدبیر? “اگر از آن پایین آمد به من یک یا هیچ یک, من می خواهم را به من,” او می گوید. نه این که او می خواهم را انتخاب کنید.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
سفر در زمان

در سال 2006 نوشتم برای نیوزویک در مورد ساخت مجله و تبادل نظر ،

Dale Dougherty را سردبیر و ناشر … آیا می دانید که قابل توجه مخاطبان گرسنه است برای ادبیات فراهم می کند که چگونه به رویکرد به پروژه هایی که ادغام با تکنولوژی بالا constructionist حساسیت با یک میل شدید برای junkyard (یا eBay) مهار. در یک سال, مجله چهار بار مشترکین او می خواهم تخمین زده می شود که نقطه عطف. آن یک قفسه کتاب ارزش اخیر tomes کارگردانی در افرادی که تفسیر “آیا این را امتحان کنید در خانه” به عنوان مخالف دقیق … همه این شواهد از رشد جنبش مردم مشتاق به سرهم بندی کردن با تکنولوژی بالا اسباب بازی و آشغال ریزه–و من شک دارم حتی بزرگتر جمعیت پناه دادن به توهمات در مورد هواداران خود اسپرسو ماشین آلات ساختمان خود را چاپ تخته مدار و جذاب در دنیای شجاع جدید بادبادک عکاسی هوایی. ما در حال حاضر دیده می شود محبوبیت از خانه انجمن (پناهگاه مجلات و “افراطی صفحه قبل”), پورنو اتومبیل (خودرو mags و “دلال محبت من سوار”) و انجمن غذایی (“آهن آشپز”). در حال حاضر ما باید geek DIY (خودتان آن را انجام) انجمن. فقط عنوان می شود Emerils منافذ بیش از lushly مصور آشپزی با دستور العمل های مربوط به سخت به پیدا کردن morels و پیچیده راهنمای roux تام سویفت wanna-bes در حال بلعیدن را و خواندن کتاب مانند ویلیام Gurstelle را “حیاط خلوت پرتابه شناسی” است که به فروش می رسد بیش از 160000 نسخه.

Image may contain Symbol
از من بپرسید یک چیز

Lucinda می پرسد: “شما چه فکر میکنید در مورد” دم دراز ” نظریه اینترنت در حال حاضر ؟ به طور کلی اینترنت به نظر می رسد که کاهش درآمد برای بسیاری از نوازندگان و هنرمندان. افکار خود را?”

من برون سپاری این یکی به متخصص: من سردبیر سابق کریس اندرسون. جای تعجب نیست که او نمی خرید این نظریه که دم بلند شده است snipped. “بدیهی است که همه این روند نسبت به گسترش انتخاب های آنلاین و تکه تکه شدن بازار به بی شماری سوله حتی روشن تر امروز از آنها 10 سال پیش” او به من نوشت. “فقط در یوتیوب, آمازون, اسپاتیفای, Netflix بکشد و غیره. حتی ‘تلویزیون’ است که عمدتا دم بلند در حال حاضر! حتی کسانی که به تماشای فیلم های پرفروش هنوز هم احتمالا صرف بیشتر ساعت تماشای مسائل در یوتیوب, Infinite, و غیره. همه بچه ها من می دانم نه تماشای نظیر-مطالب ایجاد شده در یوتیوب از هر چیز هالیوود می سازد.”

از سوی دیگر (در حال حاضر این است که من صحبت کردن) و “اشراف” آنها معمولا دیده بان در حال حاضر ستاره های بزرگ که به سرعت مهاجرت از دم به سر. من فکر می کنم که Lucinda است (نقطه) مشاهده مورد کوچکتر درآمد برای نوازندگان و هنرمندان کمتر به کشف بیش از وحشیانه اقتصاد عصر دیجیتال. در جهان موسیقی میلیاردها رفتن به رکورد لیبل اما سکه به هنرمندان در پایان دم.

شما می توانید با ارسال سوالات به [email protected] نوشتن درخواست لوی در خط موضوع.

پایان زمان نیوز

کوه بز کنوانسیون در ویلز شهرها. گراز وحشی ریشه در ساردینیایی شهرستانها. شغالها رومینگ نیویورک, خیابان های شهرستان. آنها حتی انتظار تا زمانی که انسان ها منقرض شده!

Image may contain Label Text Symbol and Sign
تاریخ و زمان آخرین اما نه کم

Facebook دادن است $25 میلیون دلار کمک مالی و مبلغ 75 میلیون دلار در “بازاریابی” به محلی نگاری—اما اخبار خود را تب های حرفه ای سرپرستی کیفیت, اخبار که Facebook برای پرداخت است که سخت تر برای پیدا کردن از آملیا ارهارت.

از روی حیله و تزویر ریاضیات پیش بینی coronavirus. یک نوشیدنی سفت, قبل از خواندن این یکی.

آن را نمیگیرد طولانی برای احساسات خوب در مورد زوم به محول به حریم خصوصی بحران.

تا دفعه بعد

استیون

Image may contain Logo Symbol and Trademark

همین حالا آینده مشترک-تنها نسخه از این ستون. اشتراک سیمی (50 ٪ off برای خوانندگان متن) امروز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
  • که در زمان در پوردو داروسازی برای آن OxyContin بازاریابی
  • در حالی که بسیاری از رستوران ها مبارزه در اینجا این است که چگونه یکی از پر رونق
  • چرا ما فقط ممنوعیت تبلیغات هدفمند?
  • این زمان برای انجام چیزهایی که شما نگه داشتن قرار دادن. در اینجا چگونه است.
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im