سابق eBay مدیران گفته شده جهنم زندگی برای منتقدان

نظارت است. آزار و اذیت. یک سوسک زنده تحویل. ما وکلای متهم اند که شش سابق eBay کارگران در ارتباط با ظالمانه cyberstalking, کمپین.

اواخر تابستان گذشته اجرایی در eBay ارسال یک سری از پیام های متنی به جیمز Baugh بود که ارشد شرکت مدیر ایمنی و امنیت در آن زمان است. “اگر ما تا به حال رفتن به او را پایین..در حال حاضر زمان” اولین پیام خوانده شده با توجه به screengrab از این موضوع است. بعد اجرایی تاکید کرد “من او را می خواهم انجام می شود.” Baugh پاسخ داد که او تا به حال یک طرح. و سپس به او گفته می شود مجموعه آن در حرکت است.

جارو شکایت کیفری منتشر شد دوشنبه, Massachusetts, US, دفتر دادستان جزئیات بعید هولناک عواقب ناشی از آن ارز. این اتهامات شش سابق eBay کارکنان و پیمانکاران از جمله Baugh با cyberstalking مبارزه با ناشران تجارت الکترونیک سایت خبری که تحت پوشش این شرکت. هدف: بدست آوردن ناشران—یک زن و شوهر زندگی در ناتیک ماساچوست—برای جلوگیری از نوشتن داستانهای منفی در مورد eBay و شکل هویت به خصوص یکی از پر سر و صدا دیدگاه. خود ادعایی روش ظالمانه عنوان شد تلاش خود را برای پوشش آن است.

آزار و اذیت کمپین برنامه ریزی شده بود در یک سری از جلسات دادستان ها می گویند. در یکی Baugh نشان داد مونتاژ تیم یک کلیپ با توجه به محرمانه شاهد ذکر شده در شکایت از فیلم Johnny Be Good, که در آن pranksters تحویل به طور فزاینده ای پوچ و ناخوشایند موارد به خانه های مردم. یک اشفتگی فکری موقتی گفته می شود دنبال کرد: آنچه می تواند آنها را ارسال به قربانیان خود را که می خواهند مرعوب کردن آنها را ؟ در یک جلسه جداگانه شکایت می گوید: Baugh و چند نفر دیگر جدولها یک مکمل استراتژی رسانه های اجتماعی: آنها ارسال خواهد ناشناس توییتهایی و DMs به تظاهر به قهر بی فروشندگان و پذیرش مسئولیت تحویل. آنها نیز در نهایت doxx زن و شوهر توسط عموم ارسال خود را به آدرس خانه.

“این نتیجه به عنوان متهم در شکایت شد سیستماتیک کمپین سوخت منابع یک شرکت فورچون 500 به لحاظ عاطفی و روانی با تهدید و ارعاب این زن و شوهر میانسال در ناتیک با هدف جلوگیری از آنها را از نوشتن چیزهای بد آنلاین در مورد eBay” ما وکیل اندرو Lelling گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح روز دوشنبه. در حالی که شکایت نمی کند, شناسایی قربانیان با نام آن ذکر خاص سرفصل ها و داستان است که نشان می دهد که Baugh و تیم خود را پس از زن و شوهر ناشران ecommercebytes.com.

آزار و اذیت, دادستان ها می گویند نه تنها endgame. در یک چیز عجیب و غریب کمی از 3-D,, شطرنج, بی تیم گفته مسئول این کمپین برنامه ریزی شده و در نهایت به مرحله و ارائه برای کمک به آن را متوقف کند. این “شوالیه سفید” استراتژی به عنوان شکایت کیفری خواستار آن در نظر گرفته شده برای ایجاد حسن نیت نسبت به eBay به طوری که پوشش را بهبود بخشد و قربانیان را شناسایی هر کس هم که سخت دیدگاه به حساب.

کمپین unspooled بیش از چند هفته در ماه اوت است. در اوت 7, یک حساب توییتر که رفت Tui_Elei گفته شده توسط یکی دیگر متهم با ارسال DM به زن قربانی پرسیدن چه او مشکل بود با بی. هنگامی که او پاسخ نداد آن را در ادامه به پیام خود را با به طور فزاینده ای به زبان خام. زیر شب با توجه به اسناد دادگاه او در بر داشت که کسی تا به حال امضا کردن حساب ایمیل برای ده ها تن از لیست ایمیل و خبرنامه; موضوع هدر شامل “این معبد شیطانی” و “گربه Faeries.”

و سپس در اوت 10 تحویل آغاز شده است. اول یک ایمیل تایید منظور از “حفظ جنین خوک” که در راه خود را به قربانیان ، (منظور بود لغو Lelling گفت: پس از پرس و جو از فروشنده.) بعد که همان بعد از ظهر آمازون تحویل هالووین ماسک خونین خوک ، چهارده دقیقه بعد اسناد دادگاه می گویند Tui_Elei حساب توییتر ارسال می شود یکی دیگر از DM: “آیا من باید توجه تو در حال حاضر????”

شکایت میسازد جهنمی گاهشمار: در تاریخ 12 اوت یکی دیگر از آمازون و تحویل یک نسخه از کتاب غم Diaries: زنده ماندن از دست دادن همسر. بعد یک پست صوتی برای دومین قربانی زیر در ساخته پرس و جو به باز کردن یک آدم و حوا, ابزار حق رای دادن. بعد یک بسته از پرواز لارو و عنکبوت زندگی می کنند. یکی دیگر حاوی زنده, سوسک. در اوت 15, دو زن و شوهر همسایه دریافت نسخه Hustler: به سختی حقوقی در نام شوهر. که همان روز یک گلفروش محلی تحویل یک تاج گل مراسم تشییع جنازه به زوج خانه. این Tui_Elei حساب فرستاده اذیت و آزار پیام در سراسر.

این نیز زمانی که دادستان ها می گویند eBay تیم افزایش یافت به فرد نظارت; چند تن از آنها به اتهام پرواز به بوستون بررسی در ریتز کارلتون و سوار آن شب به ناتیک قصد نصب GPS بر روی زن و شوهر Rav4. آنها تا به حال تمرین Lelling گفت: در یک مدل مشابه در eBay پارکینگ قبل از خروج است. ماشین قفل شده بود در گاراژ; روز بعد بی مدیر جهانی تاب آوری در زمان دیوید Harville گفته خریداری یک پیچ گوشتی نقاش ابزار نوار کنجکاوی و دستکش های لاستیکی. “به اعتقاد من بر اساس آموزش و تجربه است که این ابزار که Harville در نظر گرفته شده برای استفاده به شکستن به قربانیان گاراژ” FBI special agent Mark Wilson نوشت: در شکایت کیفری.

در اوت 16, اعضای eBay تیم گفته دم زن و شوهر در یک اجاره دوج کاروان. نظارت تیم بود گوش دادن به پلیس محلی اعزام; زمانی که زن و شوهر گزارش آنها که به دنبال خدمه پوست کنده. شب که اسناد دادگاه می گویند سه نفر از متهمان زد تا 750 دلار بیل در بوستون رستوران پنبه حلاجی شده در اطراف بالقوه بیشتر تحویل مانند اره مدفوع انسانی و یک موش مرده است. در وسط شب آنها با ارسال یک اورژانس لوله کش به صفحه اصلی.

نظارت ادامه داد: دادستان ها می گویند آیا به عنوان آزار و اذیت. کمی پس از نیمه شب در 18 اوت یک آگهی طبقه بندی شده به نظر می رسد در Craigslist در ترویج یک هفته “بلوک” برای “تک آهنگ/زوج/هوسران ها” و لیست قربانیان ناتیک آدرس. بازدید کنندگان را تشویق به وارد و پس از 10ساعت و به “دست کشیدن بر روی درب/ring the doorbell در هر زمان از روز یا شب.” که بعد از ظهر این شکایت می گوید Tui_Elei حساب خود را ارسال نام و آدرس و همچنین. چند دقیقه بعد یک پیام مستقیم: “تو را من هدیه, کس!!??”

دو دقیقه بعد یکی دیگر از Craiglist ارسال تبلیغات “همه چیز باید برود!” فروش املاک در همان آدرس. فقط بیش از یک ساعت بعد یک سوم Craigslist آگهی: “مادر (50s) ازدواج زن و شوهر به دنبال مجرد یا زوج های دیگر به بررسی رابطه جنسی در تروی, بدسم, cross dressing.”

این زن و شوهر با موفقیت رو توییتر به حالت تعلیق Tui_Elei حساب doxxing اما بیشتر ظهور تا در جای خود—که دادستان نیز وابسته به eBay تیم.

“این مشخص سیستماتیک تلاش ارشد کارمندان یک شرکت بزرگ برای نابود کردن زندگی یک زن و شوهر در ناتیک همه به خاطر آنها مطالب منتشر شده از مدیران شرکت نمی مانند” Lelling گفت: در روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “در حالی که آنها موفق روانی ویرانگر این قربانیان برای هفته ها به عنوان آنها به شدت در تلاش برای کشف کردن آنچه که قرار بود و آن را متوقف کند.”

در اوت 21, 11 روز پس از اتهام آزار و اذیت مبارزات انتخاباتی آغاز شد دو تاپیک همگرا با سرعت نسبی با توجه به اسناد دادگاه. عضو eBay گروه تماس با این زن و شوهر به عنوان بخشی از مرحله بعدی از “شوالیه سفید” استراتژی—و ناتیک پلیس ترسیم اجاره ماشین شماره پلاک به eBay پیمانکار گفته های درگیر در این طرح است.

به عنوان ناتیک PD شروع به ساخت سوالات eBay کارکنان و پیمانکاران درهم بیش از پیام های متنی برای دریافت داستان های خود را مستقیم. زمانی که آنها متوجه شدم که کارت های هدیه آنها تا به حال خریداری شده به صندوق مبارزات انتخاباتی خود را می توان به سانتا کلارا, کالیفرنیا, نه چندان دور از eBay سن خوزه مقر آنها گفته می شود به دنبال “ایجاد یک ساموآیی POI در سانتا کلارا” با توجه به پیام WhatsApp به نقل از شکایت کیفری. (POI مخفف “فرد مورد علاقه.”) “سپس او تبدیل به اصلی ما مشکوک است.”

آن نیست که دور. در ماه اوت 22, ناتیک پلیس به نام در دفتر تحقیقات فدرال. بی تیم گفته در ادامه به نادیده گرفتن هر دو به اجرای قانون و بی خود وکلا که توسط 26 اوت آغاز شده بود به خود را به انجام مصاحبه در مورد این موضوع. “به عنوان پلیس و بی وکلا در ادامه به بررسی این متهمان گفته حذف شده و شواهد دیجیتال است که خود را نشان داد دخالت بیشتر مانع چه بود در آن زمان تبدیل به یک تحقیقات فدرال” در ماساچوست آمریکا دفتر دادستان گفت: در آزادی مطبوعات دوشنبه.

در اوت 30, شرکت قرار داده شده سه نفر از کارکنان اداری را ترک کنند. در بیانیه ای که در آن وب سایت دوشنبه, eBay گفت که آن را به حال “خاتمه تمام کارکنان درگیر” در سپتامبر سال 2019.

سابق مدیر عامل شرکت eBay Devin Wenig همچنین در سمت چپ این شرکت که در ماه است. در حالی که او نیست نام در شکایت کیفری eBay تایید کرد که او اجرایی “1” که گفته می شود به نظم اولیه به “او” (که پس از آن رله به Baugh با اجرایی “2”).

“این تحقیقات داخلی نشان داد در حالی که آقای Wenig ارتباطات بودند نامناسب هیچ شواهدی وجود دارد که او می دانست که در پیشبرد و یا مجاز اقداماتی که بعدها به سمت وبلاگ نویس و شوهرش” eBay بیانیه می گوید. “اما از آنجا که این شرکت قبلا اعلام کرده بودند تعدادی از ملاحظات منجر به خروج خود را از این شرکت است.”

شش سابق eBay کارکنان و پیمانکاران همه به اتهام توطئه برای ارتکاب cyberstalking و توطئه برای مداخله با شاهدان. هر اتهام حمل حکم به پنج سال زندان و سه سال تحت نظارت انتشار جریمه تا 250.000 دلار و جبران.


بزرگ تر سیمی داستان
  • راهنمایی برای دریافت بیشتر از سیگنال و رمزگذاری چت
  • نمی توانید بیرون بروید و اعتراض ؟ در اینجا چگونه برای کمک به از صفحه اصلی
  • این بیماری همه گیر تبدیل اجاره اقتصاد
  • Covid-19 تست گران است. آن را ندارد به
  • NSA راز ابزار برای نقشه برداری شبکه های اجتماعی خود را
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de