پیدا شده است: ساختار مغز است که رفتار ما را کنترل

حل مشکلات, برنامه ریزی اقدامات خود را با کنترل احساسات-این اجرایی توابع اساسی فرآیندهای کنترل رفتار ما. با وجود نشانه های متعدد وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است هر گونه پاک کردن شواهد برای حمایت از کدام مناطق مغز پردازش این توانایی است. یک مطالعه در حال حاضر موفق به شناسایی مهم منطقه — با کمک از یک فرد بیمار و نه چندان نادر dys-اجرایی سندرم است.

برای ما در زندگی اجتماعی و حرفه ما ما باید قادر به مقابله با محیط زیست ما و دیگر مردم است. اجرایی توابع معنی پایه توانایی های فکری که کنترل انسان فکر و عمل ما کمک می کند به انجام این کار. این خدمات عبارتند از توجه انتخابی در غیر این صورت شناخته شده به عنوان توانایی تمرکز بر روی یک محرک و سرکوب دیگران و یا حافظه کاری که ما می تواند حفظ و دستکاری اطلاعات است. این توابع نیز ما را قادر به برنامه ریزی اقدامات و تقسیم آنها را به گام های فردی.

اما برخی از مردم هنوز موفق به پیدا کردن آن را دشوار است به تمرکز بر برنامه ریزی اقدامات خود را در یک هدف گرا شیوه و آنها را ضعیف کنترل تکانه های خود را و احساسات. آنها رنج می برند از یک بیماری به نام dysexecutive سندرم است که اغلب ناشی از craniocerebral تروما یا سکته مغزی.

یکی از کسانی که تحت تاثیر یک 56 ساله بیمار از لایپزیگ. او تا به حال چندین دچار سکته مغزی که ضربه استراتژیک بسیار مهم منطقه از مغز به اصطلاح تحتانی پیشانی junction منطقه (IFJ) در لوب فرونتال قشر مغز در هر دو نیمکره. آسیب معنای او دیگر قادر به عبور اولیه آزمون های روانی. این خدمات عبارتند از, برای مثال, برنامه ریزی وظیفه بازدید از باغ وحش که در آن یک فرد است که نیاز به برنامه ریزی یک تور از یک باغ وحش مطابق با دستورالعمل ها و یا آزمون استروپ که اقدامات چگونه کسی می تواند به سرکوب اخلال و بی اهمیت محرک به منظور تمرکز بر روی یک کار واقعی است.

این ویژگی خاص در بررسی بیمار: ضایعه محدود بود به IFJ به تنهایی در هر دو نیمکره مغز به همان اندازه. به طور معمول یک سکته مغزی زخمی مناطق بزرگتر از مغز و یا محدود شده است به مانند یک منطقه تعریف شده. علاوه بر آن به ندرت تحت تاثیر قرار می همولوگ مناطق در هر دو نیمکره مغز در همان زمان. به عنوان مشکل این وضعیت برای بیمار آن ارائه می دهد یک فرصت منحصر به فرد برای علم به بررسی نقش این منطقه برای اجرایی توابع.

“از MRI عملکردی امتحانات در افراد سالم آن را در حال حاضر شناخته شده است که IFJ به طور فزاینده ای فعال می شود که توجه انتخابی, کار حافظه و دیگر عملکردهای اجرایی مورد نیاز است. اما اثبات نهایی این است که این اجرايي قرار دارد هنوز ارائه شده” توضیح می دهد که ماتیاس Schroeter برای اولین بار نویسنده این زمینه مطالعه و رئیس این گروه تحقیقاتی “شناختی Neuropsychiatry” در MPI CBS. اما علی شواهدی از چنین عملکردی-تشریحی روابط تنها می تواند به دست آمده زمانی که این مناطق در واقع خاموش — و در نتیجه توانایی در واقع قرار دارد شکست. “ما قادر به ارائه این مدرک با کمک این بیمار است.”

و نه تنها که در علاوه بر این به رویکرد کلاسیک — اختصاص توابع فرد به یک منطقه خاص مغز بر اساس آسیب های مغزی و اختلالات مربوطه — محققان همچنین در این رویکرد مخالف است: “داده های بزرگ” رویکرد از طریق پایگاه های داده. این پورتال شامل اطلاعات از ده ها هزار نفر از شرکت کنندگان از بسیاری از آزمون های روانی و مغز در مناطق فعال در این فرآیند است. با کمک محققان قادر به پیش بینی بیمار اختلالات صرفا بر اساس آسیب مغزی تعیین شده توسط اسکن مغز. کارشناسان با اشاره به این که علامت مطالعه یک روش است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در آینده برای انطباق با یک روش درمانی برای بیماران منحصر به فرد و آسیب های مغزی بدون نیاز به تست آن را در جزئیات.

“اگر بیماران مبتلا به رنج می برند از دست دادن کارکردهای اجرايی پس از یک تصادف یا سکته مغزی به عنوان مثال, آنها معمولا کمتر قادر به بازسازی دیگر تحت تاثیر قرار توانایی چرا که آنها پیدا کردن آن را دشوار است به برنامه ریزی برای آنها گفت:” Schroeter. “در آینده زمانی که ضایعه تصاویر و پایگاه داده ما ارائه با اطلاعات بیشتر در کدام مناطق و از این رو توانایی شکست خورده اند ما قادر خواهد بود برای انطباق با درمان و حتی بیشتر به طور خاص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>