شما صبر کنید سنین برای pterosaur و سپس چهار همراه در یک بار.

داغ بر روی پاشنه از یک مقاله اخیر کشف سه گونه جدید از pterosaur دانشگاه پورتسموث palaeobiologists را شناسایی کرده اند یکی دیگر از گونه های جدید — اولین در نوع خود بود و بر روی خاک آفریقایی.

Pterosaurs هستند که کمتر شناخته شده عموزاده از دایناسورها. آنها تا به حال ماهر توانایی پرواز-برخی به عنوان بزرگ به عنوان یک جت جنگنده و دیگران به عنوان کوچک به عنوان یک مدل هواپیما.

گونه های جدید متعلق به یک گروه از pterosaurs به نام tapejarids از دوره کرتاسه. Tapejarids بودند کوچک تا متوسط pterosaurs با wingspans شاید به عنوان گسترده ای به عنوان چهار متر بیشتر بود که بزرگ و وسیع قله جارو از جلوی جمجمه.

آنها به خوبی شناخته شده در برزیل و چین و نمونه نیز کشف شده در اروپا اما این اولین بار است که پرواز خزندگان یافت شده در آفریقا است.

آن را متفاوت از سه های اخیر گونه های کشف شده که این یکی تا به حال هیچ دندان — آن را ‘پذيرفت’.

پروفسور دیوید Martill از دانشگاه, دانشکده محیط زیست, جغرافیا و علوم زمین, چراغ مطالعه. او گفت: “این مطالعه از درهم مواد را نشان می دهد که ما هنوز از داشتن تمام فسیل شناسی گنجینه های از شمال آفریقا. حتی ناقص فسیل مانند فک قطعه جدید pterosaur می تواند ما را به اطلاعات مهم در مورد تنوع زیستی از گذشته است.”

دانشجوی دکتری روی اسمیت یکی از نویسندگان می گوید: “من احساس بسیار ممتاز به بخشی از چنین یک کشف هیجان انگیز. کار در صحرا تجربه زندگی در حال تغییر و کشف یک گونه جدید از pterosaur icing در کیک است.”

جدید pterosaur شده است به نام Afrotapejara zouhrii به افتخار درهم palaeontologist استاد سمیر Zouhri. در اصل یک پستاندار متخصص Zouhri نیز به چندین اکتشافات از خزندگان ماقبل تاریخ در مراکش از جمله دایناسورها و pterosaurs.

استاد Martill گفت: “از این فرصت برای روشن کردن تنوع pterosaurs در آفریقا در حالی که ارج نهادن به یک همکار نیست هر روز اتفاق می افتد.”

تیم تحقیقاتی شامل Dr David Unwin از دانشگاه لستر و دکتر نزار ابراهیم از دانشگاه دیترویت مرسی.

Palaeontologist دکتر ابراهیم گفت: “سمیر Zouhri نقش مهمی در توسعه درهم palaeontology نه تنها از طریق انتشارات خود را, اما همچنین به این دلیل او سازماندهی کنفرانس های علمی در مراکش و ویرایش کل حجم برای انجمن زمین شناسی فرانسه در مورد مهره داران, palaeontology در مراکش.”

مواد فسیلی است که بخشی از مجموعه دانشکده علوم ایین شلوغ, کازابلانکا, Hassan II دانشگاه و مقاله منتشر شده در کرتاسه پژوهش.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه پورتسموث. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im