می گوید که گوگل باید به چانه زنی میز مذاکره یک رای که غول جستجو پرداخت خواهد شد به لینک به مقالات در سایت های خبری. تا کنون گوگل به صراحت از پرداخت هزینه لینک به مقالات خبری, رییس جدید اتحادیه اروپا حق رهنمود طراحی شده برای وادار کردن گوگل به انجام این کار.

فرانسه اولین کشوری بود که به پس و اتحادیه اروپا را به قانون ملی است. گوگل جزئیات قانون فرانسه به عنوان اجازه می دهد بدون مجوز استفاده از تیتر یک داستان اما نه بیش از آن. بنابراین در سپتامبر گوگل حذف “قطعه” است که اغلب به نظر می رسد در زیر عناوین از آن فرانسه اخبار نتایج جستجو و همچنین به عنوان تصاویر بند انگشتی.

“ما اصلا قبول پرداخت از هر کسی که می شود در نتایج جستجوی” گوگل نوشت: در ماه سپتامبر پست وبلاگ. “ما فروش, تبلیغات, جستجو, نتایج و هر آگهی در گوگل است که به وضوح مشخص شده است. که نیز به همین دلیل ما نمی پرداخت ناشران هنگامی که مردم با کلیک بر روی لینک خود را در نتیجه جستجو.”

فرانسوی, اخبار ناشران گریه ناپاک. هدف از قانون فرانسه, بعد از همه, بود که گوگل به آنها پول خود را نمی مقالات کمتر آشکار در نتایج جستجو. به طوری که آنها گله و شکایت و مخابراتی. در مقدماتی منظور پنج شنبه در آژانس گفت که گوگل استراتژی جدید نشان داده که “به احتمال زیاد” سوء استفاده از آن قدرت بازار.

“پس از اروپا قانون کپی رایت به اجرا در آمد در فرانسه در سال گذشته ما شده اند درگیر شدن با ناشران برای افزایش حمایت از ما و سرمایه گذاری در, اخبار” گوگل اجرایی ریچارد Gingras گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “ما مطابق با FCA را در حالی که ما آن را بررسی و ادامه این مذاکرات است.”

دولت فرانسه می خواهد گوگل را به پرداخت

گوگل باید شروع مذاکرات با سازمان های خبری در عرض سه ماه و قرار دادن در رقابت های آژانس در گزارش ماهانه پیشرفت آن.

در طول مذاکرات گوگل باید دوباره قطعه در اخبار, مقاله نتایج جستجو. گوگل مورد نیاز خواهد بود به عطف به ماسبق پرداخت سازمان های خبری برای لینک دادن به آنها رفتن به اکتبر 2019 در هر نرخ تعیین شده در مذاکرات است. تنظیم کننده نیز سفارش گوگل به تغییر نمایه سازی و رده بندی و یا ارائه “محتوای محافظت شده”—به عنوان مثال فرانسه اخبار مقالات—در نتایج جستجوی خود را.

دوشنبه حاکم بود و در تصمیم گیری های اولیه طراحی شده برای محافظت از روزنامه های فرانسوی از گوگل به اتهام اقدامات توهین آمیز در حالی که رقابت قدرت با این نسخهها کار بر روی نهایی آن حکم قانونی میدهند. گوگل کنترل بیش از 90 درصد از بازار جستجو و آژانس می گوید که باعث می شود آن را به احتمال زیاد به نگه داشتن یک موقعیت غالب. پنج شنبه تصمیم برگزار شد که گوگل اقدامات اخیر شد “دشوار است برای آشتی” با این قانون کپی رایت بود که طراحی شده است برای تولید پرداخت از سیستم عامل های فن آوری برای سازمان های خبری.

مقامات فرانسوی در حال تلاش برای جلوگیری از به نتیجه مشابه قانون تصویب شده در اسپانیا در سال 2014. که قانون سعی کردم به زور گوگل به پرداخت اسپانیایی, اخبار سازمان برای پاسخگویی به آنها را, اما گوگل در پاسخ با خاموش کردن نسخه اسپانیایی از اخبار گوگل. ترافیک به سایت های خبری کاهش یافت و به عنوان نتیجه با کوچکتر اخبار نشریات بزرگترین ضربه را.

فرانسه مبارزه می تواند یک پیش نمایش از جنگ در دیگر اتحادیه اروپا و سازمان ملل که قرار است به تصویب نسخه های خود را از اتحادیه اروپا حق بخشنامه از جمله ارائه بحث در پیوند به سایت های خبری.

این داستان در ابتدا در ظاهر Ars Technica.


بزرگ تر سیمی داستان
  • توهم حفاظت کامل
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • این حزب در آنلاین عظیم جهان
  • زوم حریم خصوصی واکنش تنها شروع
  • در سین کیانگ گردشگری کارائی آخرین آثار اویغور فرهنگ
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im