آب شیرین حشرات بهبود می یابند در حالی که عنکبوت کاهش در انگلستان

بسیاری از حشرات خزه و گلسنگ در انگلستان برخلاف روند از دست رفتن تنوع زیستی با توجه به تجزیه و تحلیل جامع از بیش از 5000 گونه رهبری UCL و انگلستان مرکز بوم شناسی & هیدرولوژی (UKCEH).

محققان می گویند یافته های خود را در انگلستان تنوع زیستی بین 1970 و 2015 منتشر شده در طبیعت محیط زیست و تحولممکن است شواهدی ارائه می کند که تلاش ها برای بهبود کیفیت هوا و آب می تواند پرداخت کردن.

“با نگاه بلندمدت در روند توزیع understudied گونه ما در بر داشت شواهد مربوط به کاهش است اما ما نیز در بر داشت که این همه خبر بد. برخی از گروه گونه های به خصوص آب شیرین حشرات به نظر می رسد تحت قوی بازیابی” گفت: این مطالعه منجر نویسنده Dr چارلی Outhwaite (UCL مرکز تنوع زیستی و محیط زیست, تحقیقات, انگلستان, مرکز, محیط زیست & هیدرولوژی و RSPB).

بودجه محیط زیست شورای پژوهشی (NERC) محققان تجزیه و تحلیل روند در توزیع بی مهرگان (مانند حشرات و عنکبوت), ، bryophytes (مانند خزه) و لیکن بیش از 45 سال دوره برای دیدن اینکه آیا آنها به دنبال کاهش روند گزارش در بهتر-گروه های مورد مطالعه از جمله پستانداران و پرندگان و پروانه ها.

در تمام 5,214 گونه های مورد بررسی به طور کلی اشغال (توزیع) بود 11% بالاتر در سال 2015 نسبت به سال 1970. محققان قادر به برآورد مجموع اعداد هر گونه اما سنجیده چگونه به خوبی هر گونه انجام شد که آیا جغرافیایی آن دامنه گسترش و یا کاهش.

آنها دریافتند تنوع قابل توجهی بین گروه های مختلف و بین گونه های فردی در هر گروه. در میان چهار گروه عمده مورد بررسی تنها یکی از آنها را — در زمینی غیر از حشرات و بی مهرگان (عمدتا عنکبوت centipedes و millipedes) — به نمایش گذاشته و به طور کلی روند رو به کاهش توزیع (7 ٪ از سال 1970).

بیشتر مثبت آب شیرین حشرات مانند مگس طلايی, سنجاقک و caddisflies را دستخوش قوی بازیابی از اواسط 1990s به تازگی بیش از سال 1970 سطح زیر 47 درصد کاهش از سال 1970 تا 1994. خزه و گلسنگ نیز افزایش یافته در اشغال متوسط (توزیع) با 36%, در حالی که زمینی حشرات مانند مورچه ها و پروانه نمایش یک افزایش اندک.

این داده ها شامل بیش از 24 میلیون سوابق هر یک از شناسایی یک نامه از یک گونه خاص در یک محل خاص از منابع متعدد زیستی ضبط طرح. مردم از سراسر بریتانیا شده اند کمک به ضبط طرح بر اساس یک داوطلبانه برای چند دهه.

در حالی که داوطلبان استفاده متناقض روش برای جمع آوری سوابق خود داشتن چنین گسترده مقدار از داده ها را فعال کنید, محققان به تجزیه و تحلیل آن به طور موثر با استفاده از اشغال تکنیک های مدل سازی.

“مطالعه ما نشان می دهد که قدرت از علم شهروند که هر کسی می تواند به موثر تحقیقات علمی. ما نمی تواند انجام این پژوهش بدون کار سخت از هزار نفر از داوطلبان که به کمک ضبط طرح در طول سال گفت:” دکتر Outhwaite.

در حالی که اين دوره فقط رفت و برگشت به سال 1970 تحقیقات دیگر نشان می دهد که بسیاری از گونه ها مورد مطالعه قرار گرفته شده اند که تجربه دراز مدت کاهش قدمت آن به انقلاب صنعتی و یا بیشتر با توجه به آلودگی و یا زیستگاه ضرر و زیان از کشاورزی و گسترش شهرنشینی.

در حالی که آنها نمی بررسی دلایل خاصی برای کاهش و بهبود یافت در این مطالعه محققان می گویند که این احتمال وجود دارد که حفاظت از محیط زیست طرح های در حال کمک به برخی از گونه بهبود می یابند. خزه و گلسنگ شناخته شده برای ابتلا به آلودگی هوا در حالی که آب شیرین حشرات به احتمال زیاد بهره مند از بهبود ضایعات آب درمان از اوایل 1990s.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر