یک تیم چند رشته ای از بیوگرافی-مهندسان و اقتصاددانان از کو لون دارای نقشه برداری چگونه چوب می تواند جایگزین نفت در صنایع شیمیایی. آنها نه تنها در نگاه به فن آوری های مورد نیاز, اما همچنین که آیا این سناریو خواهد بود از نظر مالی قابل دوام. یک تغییر از نفت به چوب می تواند منجر به کاهش شرکت در2 انتشار محققان کشور در علم.

ما پلاستیک تمیز کردن عوامل و مصالح ساختمانی ساخته شده معمولا از اجزای شیمیایی مشتق شده از نفت و نه از مواد تجدید پذیر. نفت در حال حاضر ارزان تر برای استفاده به عنوان مواد خام ، اما آن را ندارد به صورت. این تیم از محققان قبلا منتشر شده در چگونه چوب را می توان تبدیل به مواد شیمیایی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مجموعهای از محصولات. این روند در حال حاضر شده است به طور کامل نقشه برداری. علاوه بر این, آنها محاسبه شده است که می توان آن را از نظر مالی امکان پذیر برای ساخت و اجرای تصفیه خانه زیستی که تبدیل چوب به ساختمان شیمیایی بلوک.

برای استخراج مواد شیمیایی از چوب آن است که برای اولین بار تقسیم جامد کاغذ و خمیر مایع لیگنین نفت است. خمیر را می توان مورد استفاده برای تولید سوخت زیستی نسل دوم یا عایق طبیعی در حالی که لیگنین نفت مانند نفت, نفت می تواند بیشتر خام برای تولید مواد شیمیایی ساختمان مانند فنل پروپیلن و قطعات برای ایجاد جوهر. لیگنین نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد را جایگزین بلوک های ساختمان برای پلاستیک. ترکیبات شیمیایی بر اساس لیگنین کمتر مضر برای انسان در مقایسه با کسانی که ساخته شده از نفت است.

“در صنعت کاغذ لیگنین است که دیده می شود به عنوان یک محصول باقی مانده و معمولا سوخته است. که یک ترحم است پس فقط مانند نفت آن می تواند بسیاری از با کیفیت بالا با استفاده از اگر آن را می تواند به درستی از هم جدا شده از چوب و شیمیایی مناسب بلوک های ساختمان در حال استخراج شده” توضیح می دهد که پروفسور برت Sels بخش میکروبی و سیستم های مولکولی. به عنوان یک نتیجه, چوب می تواند جایگزین نفت در صنایع شیمیایی.

جدید انتشار یک نقطه عطف مهم در تیم تحقیقات طولانی مدت. “چه بسیار ویژه در مورد این مطالعه این است که ما محاسبه کارآیی اقتصادی از یک سوئیچ از نفت به چوب می گوید:” برت Sels. برای ایجاد یک سناریو واقعی محققان به نیروهای با یک بلژیکی و ژاپنی جوهر شرکت. این است زیرا برخی از ترکیبات لیگنین می توان به جوهر. محاسبات نشان می دهد که یک ماده شیمیایی گیاهی است که با استفاده از چوب به عنوان یک ماده خام می تواند سود آور بعد از چند سال.

CO2 سازی

از طریق هوشمند مدیریت جنگل و چوب می توان برداشت پایدار. “به عنوان یک نتیجه از کاهش صنعت کاغذ وجود دارد در حال حاضر مازاد چوب در اروپا” Sels توضیح می دهد. این محققان همچنین همکاری با پردازنده های زباله و چشم انداز مدیران به استفاده از prunings و دیگر ضایعات چوب.

هزینه های زیست محیطی با استفاده از چوب خواهد بود کوچکتر از زمانی که با استفاده از نفت از ترکیبات شیمیایی ساخته شده از چوب باعث کمتر CO2 تولید گازهای گلخانه ای. علاوه بر این محصولات ساخته شده از چوب و مشتقات آن می توانید فروشگاه CO2درست مثل درختان انجام دهد. “به عنوان یک نتیجه از آن خواهد شد ممکن است برای ذخیره کربن از CO2 در پلاستیک — ترجیحا قابل بازیافت آنهایی که” Sels گفت.

برای نشان دادن کاربرد تحقیقات خود این تیم را در حال حاضر مقیاس فرایند تولید. اولین مرحله آزمون در حال حاضر آغاز شده است. در نهایت آنها می خواهند برای ایجاد یک چوب تصفیه خانه زیستی در بلژیک. در عین حال محققان در گفتگو با شرکای کسب و کار است که می تواند روند خمیر سلولز و لیگنین نفت در انواع محصولات است.

“شیمیایی بخش ساطع می کند بسیاری از CO2 در سطح جهان است. یک تغییر جدی مورد نیاز است برای رسیدن به یک کربن خنثی شیمی می گوید:” برت Lagrain پایدار شیمی نوآوری مدیر. “پوسته پوسته شدن تا ما پروژه تحقیقاتی ما امیدواریم که این صنعت در هیئت مدیره است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط KU Leuven. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی