از سردبیران: ما می توانید ضرب و شتم Covid-19. فقط اعتماد به علم و نگه داشتن خط

چیزی که واقعا مهم در مورد علم این است که آن را اجازه می دهد تا مردم درک جهان با هم. و ما همه در این با هم حتی اگر از نظر فیزیکی از هم جدا.

ما هرگز نشان داده شده است ترس از آینده در سیمی. یک تغییر ظاهری هرج و مرج, فقط punctuation—پایان یک پاراگراف و آغاز یکی از جدید. از داستان های ما طراحی و حتی فرهنگ لغت ما همیشه رمزگذاری یک پیام: نمی ترسم. هیجان زده می شود. در آینده زندگی می کنند سرگرم کننده است.

شما وحشت زده در حال حاضر. بنابراین ما می باشد. در زمان نگارش این یک و نیم میلیون انسان در حال تایید کرد که این بیماری Covid-19. بیش از 20 ، 000 فوت کرده اند. در زمانی که شما این به عنوان خوانده شده تعداد کسانی که به نظر می رسد عجیب و جالب.

اما پیام ما تغییر نکرده است. نمی شود می ترسم. خط نگه دارید.

برگزاری نیز به این: زمانی که بشریت بازدید بحران آن را همیشه به نظر می رسد به علم برای کمک به. نه به این دلیل که دانشمندان در حال کامل و یا حتی دقیق تر به طور متوسط نسبت به سایر انسان ها اما از آنجا که علم یکی از بهترین راه انسان ها آمده اند تا با به قابل اعتماد درک کنند که چگونه جهان کار می کند و چگونه آن را برطرف هنگامی که آن را شکسته است.

چیزی که واقعا مهم در مورد علم است که آن را اجازه می دهد تا مردم درک جهان با هم. دانشمندان نه تنها کشف چیزهایی است. آنها نوشتن در مورد آنها را در مورد توافق, فرمت, ساخت آزمایش و جمع آوری داده ها در خاورمیانه راه های منطقی و استفاده از یک توزیع گسترده شبکه به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها می دانند. علم یک نیروی برای تمدن.

می ترسم در حال حاضر به دلیل آن را مانند به نظر می رسد که تمدن ممکن است سقوط از هم جدا. این دانشمندان برجسته در ایالات متحده به نظر می رسد کنار. آن را احساس می کند مانند افرادی که به وضوح درک نمی کنند چیزی نیست گوش دادن به افرادی که. اجماع که احساس هم فراهم میشکند. شما فکر می کنم شما ممکن است به تنهایی—و نه فقط که شما ممکن است مریض اما که هیچ کس در حال آمدن است به شما کمک کند.

اما آنها هستند. آنها خواهد شد. اگر ما نگه داشتن خط.

جامعه مورد تغییر و هیچ کس نمی تواند مطمئن شوید که چگونه. اما ترس خود را نیز با نتیجه یک راهکار. خوب دانشمندان به حسابداری صادقانه از خود, عدم قطعیت, اما زمانی که دانشمندان اشاره می کنند که افراد قدرتمند در حال انجام کارهای خطرناک, این افراد رقیق نقد با تاکید بر عدم قطعیت. آن را به یک جهنم از یک رستوران کوچک و آن را در جریان بوده است برای مدت طولانی—تظاهر سیگار نمی تواند باعث سرطان یا که سوزاندن پتروشیمی نیست از بین بردن این سیاره است که آن را می تواند به نظر می رسد به عنوان اگر دانشمندان همیشه نمی تواند واقعا می دانم که هر چیزیکه ما هیچ اساس واقعی برای یک درک مشترک از جهان و یا برای هر گونه مسئولیت برای هر یک از دیگر.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

واحد مراقبت های ویژه در حال سرشار. یک نام تجاری جدید بیماری که در کشتار مردم ما عاشق. اما ما باید به یاد داشته باشید که در داخل آن طوفان ایمان—در هر یک از دیگر و در دانشمندان و پزشکی کارگران که اختصاص ذهن خود را در سراسر این سیاره به کار شناخت و مبارزه با این ویروس است—پادزهر ترس است. کار خود نیاز به زمان دارد که بدان معنی است که همه ما باید به کار با هم به سرعت ویروس گسترش یافته است.

Covid-19 اولین بار نیست بیماری کشنده در قرن 21 است. آن است که حتی اولین coronavirus—در سال 2003 و 2004 در سندرم حاد تنفسی سارس, کشته و 774 نفر در سراسر جهان است. پس 2012, سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS است کشته 858 نفر است. اعداد کوچک به نظر می رسد در حال حاضر, اما آنها یک سیگنال است که یک ویروس تنفسی می تواند اجرا سیارهای جدول. برخی از کشورها آماده; ایالات متحده نیست.

در حال حاضر ما همه به دنبال دانشمندان دوباره. آنها در آن است.

این بیماری را نشان داد تا در ماه دسامبر 2019. ژانویه 10, جدید ویروس ژنتیکی توالی شد آنلاین. آزمایشگاه در سراسر جهان به زودی یاد گرفتم برای آزمایش مردم را به دیدن اگر آنها آلوده شدند (یک توپ به سرعت کاهش یافته و توسط یک hobbled آمریکایی بهداشت عمومی سیستم). در حال حاضر دانشمندان دریافته اند ده ها تن از داروهای موجود است که امیدوار کننده است. اولین آزمایش های انسانی از واکسن را آغاز کرده اند. ايمني شناسان پیدا کرده اند آنتی بادی است که کار در برابر ویروس و امید برای تست نسخه ترکیبی مردم در تابستان. اطلاعات بیشتر کمک خواهد کرد اپیدیولوژی یاد بگیرند که چگونه به مردم اجازه ایم که پناه در جای بازگشت به کار برای نجات اقتصاد است. (که نیاز به مقدار زیادی از تست تا ببینید که چه کسی بیمار است و کسی که بهبود است.)

ما می توانید انجام دهید این است. در 1950s یک جامعه شناس به نام چارلز فریتز پرش-شروع مطالعه علمی از فاجعه با یک بینش واضح: مردم در بحران و کمک به یکدیگر. نخبگان وحشت در مورد شورش و غارت اما بسیاری از ما فقط سعی کنید برای کمک به مردم نزدیکترین ما. و سپس ما کمک به آنهایی که کمی دورتر و پس از آن دورتر دوباره. مرکز نگه می دارد; این گردابه وسیعتر میشود. یک دولت می تواند انجام دهد همه چیز را تمام است که اتفاق می افتد و بهتر است جدول زمانی آن خواهد بود. متاسفانه ما نمی توانید به را انتخاب کنید یک جدول زمانی. خوشبختانه, ما را وادار به انتخاب یک دولت است.

در حال حاضر ما همه در یک فاجعه با هم حتی اگر از نظر فیزیکی از هم جدا. همه چیز به نظر می رسد مانند آنها در حال بدتر شدن است. در خانه بمانند. آیا گسترش یک ویروس است. نمی شود می ترسم. خرید دانشمندان زمان است. در آینده زندگی می کنند سخت است اما از آن خواهد شد سرگرم کننده دوباره—شاید حتی بهتر.

ما فقط باید برای نگه داشتن خط.


این مقاله به نظر می رسد در این موضوع ممکن است. مشترک شدن در حال حاضر.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • چه Covid-19 انجام به مغز شما ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>