Fujifilm را X100 سری شده است یکی از بهترین دوربین های دیجیتال شما می توانید پرتاب به جیب خود. آخرین نسخه طول می کشد که حتی بیشتر با یک لنز جدید, کج پشتی صفحه نمایش و آب و آب بندی (با برخی از هشدارهای).

این X100V ورزشی آلومینیوم بدن اما ترس نیست, آن را هنوز هم به نظر می رسد مانند یک X100. طراحی تصفیه شده است, صفحة بزرگتر هستند گوشه واضح تر, اما آن را هنوز X100. به این منظور وجود دارد کشت و چیزهایی که تغییر نکرده بود و نزدیک به سکوت برگ شاتر بزرگ پر کردن فلش عالی فوجی JPEG با کیفیت و راحت احساس در دست است.

ساخته شده برای خیابان

Fujifilm را rangefinder-style دوربین های X-Pro 3 و این X100V را بسیار بالا تصویر با کیفیت به نسبت اندازه. فراموش dslr ها مانند نیکون D3 بالاتر پیکسل تعداد ؟ اما سعی کنید به راه رفتن در اطراف شهر برای چند ساعت با یک D3 در دست خود را و به من بگویید که شما ترجیح می دهید.

یکی از دلایل این سری X100 شده است بسیار محبوب با عکاسان خیابانی است که آن را با احتیاط. تیراندازی در خیابان ورزش در چشم انداز بلکه اختیار است. کون بزرگ DSLR در چهره کسی است که بسیار متفاوت از خفا شلیک کردن یک شات سریع با X100V. راه رفتن در اطراف با این دوربین احساس می کند مانند آن را جزئی فرمت از خودتان به سختی قابل توجه چیزی که در دست است. من هرگز تا به حال کسی به من دور خوراکی با X100V راه مردم گاهی اوقات وقتی که من شلیک با یک DSLR.

عکس: Fujifilm

این X100V جدید تبیین صفحه نمایش یو پی اس بازی های در این زمینه است. آن را می توانید شیب تا ساخت آن را آسان تر برای شلیک از ران. صفحه نمایش روشن است و روشن حتی در نور مستقیم خورشید و پس از آن نسبتا آسان است برای دیدن در سطح کمر (با فرض اینکه چشم خود را خوب هستند). آن را همچنین می توانید شیب رو به پایین به اندازه کافی برای دیدن آنچه شما انجام می دهند در هنگام عکسبرداری سربار.

دیگر تغییر بزرگ در این بروز رسانی جدید است لنز (هنوز 35mm equivalent). این روزها در مورد تنها چیزی که شروع به احساس مورخ در یک دوربین فوکوس خودکار سرعت. و مدل های قبلی از سری X100 شد نشان دادن سن خود را. من خوشحالم که به گزارش این لنز جدید و سیستم فوکوس خودکار دارد سریع.

این لنز به طور کامل دوباره طراحی با هشت عناصر در شش گروه و چهار-توقف فیلتر تراکم خنثی (قبلی X100s به حال سه-stop filter). لنز همان اندازه چند تا لوازم جانبی را از مدل های قدیمی تر هنوز هم کار خواهد کرد.

بهترین چیز در مورد عدسی, گذشته از این سریع تر فوکوس اتوماتیک است که آن را ممکن است به ساقه باز حتی در حداقل فاصله کانونی. حتی از مدل قبلی X100F شد unusably نرم در هنگام باز و نزدیک متمرکز شده است. این لنز جدید حل این مسئله و به چشم من که بزرگترین نقطه فروش پس از بهبود فوکوس اتوماتیک.

با توجه به این خیابان پسند تاریخچه سری X100 من دوست داشتم به دیدن Fujifilm انجام درست فوکوس دستی سیستم اینجا با بشکه علائم و بسیاری که بزرگ خواهد بود برای منطقه تمرکز اما فوکوس دستی سیستم بدون تغییر از نسخه های قبلی است.

عکس: اسکات Gilbertson

من معمولا شلیک با تک نقطه تمرکز حالت با استفاده از ترکیبی از قرار گرفتن در معرض قفل و نیم فشار شاتر برای کنترل فوکوس و نوردهی در صحنه است. این گرایش به خوبی کار می کنند مهم نیست که دوربین من با استفاده از, اما آن را به خصوص موثر در X100V که در آن همه کسانی که همه چیز باید دکمه های اختصاصی و صفحة. من هم دوست دارم این توانایی شلیک در کروشه فیلم شبیه سازی.

صحبت از دکمه های فوجی فیلم حذف کرده است D-pad درست مثل آن را با X-Pro 3. من پیدا کردن جوی استیک کنترل بهتر کار می کند در اکثر موارد—به ویژه کنترل نقطه تمرکز—اما این بدان معنی وجود دارد کمتر کنید. Q را فشار دهید نیز منتقل شده است و دورتر از بقیه دکمه های عقب.

یکی از چیزهایی که به من افتاد تا در اول این است چگونه ISO شماره گیری در X100V باقی می ماند تا زمانی که شما آن را بکشید. شما چرخش آن را به ISO شما می خواهید و آن را فشار دهید دوباره به قفل در که ISO. که بسیار متفاوت از سنتی pull-up نگه دارید و به نوبه خود مدل در بر داشت در تقریبا هر دوربین دیگر من استفاده می شود (از جمله اخیر X-Pro3). طول می کشد برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به خصوص اگر دوست دارید با استفاده از شماره گیری برای تغییر ISO.

عکس: اسکات Gilbertson

تغییرات دیگر از قبلی X100F شامل بهبود به منظره یاب نوری. آن را در حال حاضر همان چشمی که در X-Pro3 با 0.52 بزرگنمایی و 95 درصد پوشش (تا از 0.50 بزرگنمایی و 92 درصد پوشش X100F). این منظره یاب الکترونیکی نیز بسیار روشن تر و واضح تر در 3.6 میلیون نقطه OLED در مقایسه با 2.36 میلیون نقطه های ال سی دی در X100F.

این X100V همچنین 4K در 30 فریم در ثانیه تصویری و 1080 slo-mo video در 120 فریم در ثانیه. شما همچنین می توانید از جدید در دوربین وضوح و منحنی ابزار است که با وارد X-Pro3 که گزینه های سفارشی سازی برای Fujifilm مختلف JPG اثرات بیشتر یا کمتر بی نهایت است. این می تواند برخی از زمان, اما شما واقعا می توانید شماره گیری در به نظر می رسد شما می خواهید.

شاید عجیب ترین ویژگی های جدید در X100V جدید “آب و مقاوم در برابر” ادعا می کنند. این X100V است آب و هوا-مقاوم در برابر اما لنز است که به معنی شما نیاز به انتخاب کنید تا فیلتر آداپتور و یک فیلتر UV برای محافظت از لنز قبل از دستیابی به واقعی مقاومت در برابر آب. پس از آن واقعا آب و هوا-مقاوم در خارج از جعبه.

تنها چیزی که من نمی خواهم به خصوص در مورد X100V است که از صفحه نمایش لمسی. این نیست که آن کار نمی کند. کار می کند اما در دوربین این اندازه در من پیدا کردن آن را در راه به همان اندازه به عنوان آن کمک می کند. لمس-به-قابلیت تمرکز ویژه آزار دهنده است. من تمایل به دست انداز صفحه نمایش با خرما و پیدا کردن نقطه فوکوس است راه خاموش در گوشه ای زمانی که من آن را به صورت من. خوشبختانه, آن را آسان برای غیر فعال کردن صفحه لمسی در دسترس نباشد و با ثروت از دکمه های قابل برنامه ریزی من آن را از دست ندهید.همه در همه ،

در واقع دیگر من با استفاده از X100V کمتر من از دست رفته ، این یک دوربین است که Fujifilm شده است و حد عالی رساندن برای سال ها و با X100V این شرکت آن را به میخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im