قارچ نرم افزار مواضع عمده سویا آفت

سویا نماتد کیست این مواد مغذی از سویا ریشه باعث بیش از 1 میلیارد دلار در عملکرد سويا ضرر و زیان در ایالات متحده در هر سال است. یک مطالعه جدید نشان میدهد که یک نوع قارچ می تواند به قطع نماتدها’ باروری موفقیت بیش از نیمی از.

محققان گزارش یافته های خود را در مجله بیماریهای گیاهی.

“سویا کیست نماتدها زنده ماندن در خاک به عنوان تخم مرغ در کیست گفت:” گلن هارتمن یک محقق برای وزارت کشاورزی کشاورزی خدمات پژوهشی در گروه علوم زراعي ايران در دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign. هارتمن led تحقیقات جدید با دانشجوی میشل Pawlowski. “تخم مرغ تخم در شروع فصل رشد و نوجوانان نفوذ ریشه بافت و مهاجرت به گیاه عروقی سیستم. زنان به پیدا کردن یک تغذیه سایت و اقامت وجود دارد برای بقیه زندگی خود را. آنها را به مواد مغذی از سویا, گیاه, گیاهی که باعث کاهش بهره وری است.”

مطالعات قبلی نشان داده اند که قارچ ها در خاک که به صورت روابط سودمند متقابل با سویا و گیاهان دیگر می تواند بر موفقیت گیاه انگلی نماتدها از جمله SCN. اما اثر با استفاده از این “ميکوريز آربوسکولار” برای خنثی کردن گیاه انگلی قارچ ها متفاوت بوده و از مطالعه به مطالعه ساخت تولید کنندگان تمایلی به در آغوش این به عنوان یک روش کنترل هارتمن گفت.

“در این مطالعه ما با تمرکز بر پنج گونه های مختلف قارچ میکوریزا آربوسکولار به دیدن اگر آنها تفاوت در توانایی خود را برای محافظت از دانه های سویا در برابر SCN,” Pawlowski گفت.

محققان تلقيح جوان سویا گیاهان با قارچ و SCN در آزمایش گلخانه ای. در پایان این آزمایش پنج گونه های قارچی حال کاهش تعداد SCN کیست در ریشه. کمترین تعداد از کیست رخ داده در گياهان تلقيح شده با قارچ Funneliformis mosseae. این به طور متوسط 10 کیست در هر بوته. سویا گیاهان که تلقيح با قارچ انباشته 75 یا بیشتر کیست ها در هر بوته.

“هر یک از کیست ممکن است حاوی صدها نفر از نماتد تخم مرغ” هارتمن گفت.

آزمایش های بیشتر با F. mosseae نشان داد که قرار گرفتن در معرض قارچ کاهش تعداد اطفال نماتدها در گیاهان بیش از نیمی از.

“ما دریافتیم که به عنوان اوایل به عنوان هفت روز پس از تلقیح ریشه که تلقيح با F. mosseae بودند استعمار با به طور قابل توجهی کمتر نماتد نوجوانان” Pawlowski گفت.

“برای دیدن اگر این تعامل و سرکوب ممکن است رخ دهد و حتی قبل از آن ما انکوباتور SCN تخم مرغ در استریل آب به تنهایی با اسپورهای قارچی و یا با ترشحات از اسپور قارچ. این ترشحات هستند که میکروب ها و مولکول های ترشح شده توسط اسپور,” او گفت:.

این آزمایش نشان داد که اسپورهای قارچی و ترشحات تضعیف نماتد تخم مرغ سایه زنی, او گفت:.

“اگر ما می توانید پیدا کردن آنچه تابع و یا ترکیبی از قارچ است که سرکوب تخم مرغ جوجه ریزی است که به طور بالقوه می تواند مفید nematicide,” Pawlowski گفت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign, اخبار, اداره. Original نوشته شده توسط Diana یاتس. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>