بازی آیا به اندازه کافی برای مبارزه با سمیت در راه اندازی

بازی ضد شورش دارای برش لبه اعتدال ابزار را در اختیار دارد. تعداد کمی از آنها در حال حاضر در Valorantکه راه اندازی این هفته است.

“من نمی استفاده از چت صوتی اگر من قصد دارم در تنهایی می گوید:” Valorant‘s تهیه کننده اجرایی آنا Donlon. بازی مانند بازی های اول شخص تیرانداز Valorant, Donlon همیشه دریافت نظرات در مورد جنسیت خود. “این یک بیدارباش برای من وقتی که من آن را تجربه خود در بازی. که مکیده.”

در اوایل ماه مه زمانی که Valorant در بتا بسته ناشر بازی ضد شورش و گفت: تلاش برای جلوگیری از سمیت پس از چند شرکت توسعه دهندگان زن صحبت کردن در مورد آزار و اذیت آنها می خواهم دریافت در بازی. در توییتر یک طراح تجربه کاربری دیگر شورش, بازی Teamfight تاکتیک هایارسال شده یک ویدیو از هم تیمی خواستار یک “تهت” پس از او تبدیل کردن خود پیشرفت بیش از voice chat. نوشت: یکی از مقامات ارشد طراح بازی در پاسخ به صدای جیر جیر “این fucked اما این است که چرا من اضافه #شورش برچسب به من رسیدگی کردم متوجه کاهش قابل توجهی در صدای comms آزار و اذیت پس از اضافه کردن آن است.” گفت: Donlon “ناخالص این است که وحشت زده به عنوان جهنم است. این است که چرا من نمی توانم ، من خیلی متاسفم.”

بالا کشش streamer Imane “Pokimane” Anys تا به حال چیزی در مورد آن می گویند بیش از حد: “لطفا پیاده سازی حالت مرور ناشناس. من خواسته ام پس playtesting آلفا + هستم خسته از مردم خواستار من عجیب و غریب تهت یا به گفته دیگر بی ادب و مبتذل چیز حتی زمانی که من خودم استفاده نمی میکروفون. 🥺🙏”

Valorant راه اندازی در اوایل این هفته, اما آن را ضد سمیت ویژگی های تاخیر. مانند سرپرستیکه نمی توانید یک تابع به گزارش سوء استفاده در کنسول تا بیش از یک سال پس از راه اندازی و Apex افسانهمنتشر شده بدون یک گزارش از ویژگی های به طور کامل Valorant است در مسیر به نگه دارید تا با پارسه’ تمایل به آزار و اذیت زنان و اقلیت ها. آن را راه اندازی قبل از توسعه دهندگان به اجرا در یک سیستم قوی برای مبارزه با سمیت: سخت در بازی پیام در مورد آنچه که خوب نیست; انگیزه برای نفع اجتماعی رفتار و استرن مجازات برای مجرمین. (هفته گذشته آمازون بزرگ, ویدئویی, بوته, راه اندازی بدون صدا و متن چت توسعه دهندگان می گویند چرا که آنها مجهز به کاهش سمیت). Apex افسانه ناشر EA پاسخ نمی دهند به سیمی درخواست برای نظر. در سال 2017 سرپرستی توسعه دهنده بلیزارد شرح داده شده اجرای یک کنسول سیستم گزارش به عنوان “بسیار چالش برانگیز است.”

“من فکر نمی کنم ما آماده شد تقریبا به اندازه کافی برای بازی گرفتار رفتار تخريبي—چه بسیاری از مردم را به مراجعه به آزار و اذیت و یا سمیت در بازی ها می گوید:” Donlan جانباز Call of Duty استودیو Treyarch. بر اساس تجربه شخصی من بازی Valorant‘s بتا بسته—یک مسلما سرپرستی مخاطبان—من می خواهم به توافق برسند; تقریبا در هر بازی یک هم تیمی با استفاده از یک نژاد پرست یا ضد همجنس لکه دار کردن. پس از انتشار سه شنبه این بازی که من بازی کردم نه شانس خیلی بهتر است.

Valorant است Riot بازی های بزرگ بازی در 11 سال اما این بازی شرکت اولین بار میزبانی یک سمی جامعه در زیر سقف خود را. لیگ از افسانه های معروف شهرت برای بودن غیر دوستانه به زنان اقلیت ها و یا غیر ماهر بازیکنان. در یک سال 2020 جامعه بررسی با 3,784 پاسخ دهندگان 79 درصد از لیگ از افسانه بازیکنان گفت: آنها مورد آزار و اذیت پس از یک مسابقه به پایان رسید. برای یک دهه مطالعات و مقالات نوشته شده و توسط زن , لیگ از افسانه های بازیکنان توضیح و توصیف شایع تبعیض جنسیتی در این بازی است. در سال 2018 یک Kotaku معرض نازل بومی جنسیتی در شرکت که منجر به تبعیض جنسیتی طرح دعوی در دادگاه.

حداقل چند نفره آنلاین بازی ها را یا در نهایت شامل گزارش سیستم بنابراین اگر کسی سمی بودن در صدا و یا متن چت یا عمدا تخریب بازی هم تیمی و مخالفان می تواند هشدار مدیران. یک بازیکن که می شود به گزارش زمان به اندازه کافی ممکن است دریافت یک خاموش تعلیق یا ممنوعیت. امروز بزرگترین ناشران بازی در حال حاضر می دانیم که کافی نیست, اگر چه, و شورش بازی دریافت کرده است کافی ستایش “منجر به اتهام” برای اجرای دقیق تر سیستم های. در سال 2015 این استودیو به معرفی “اصلاحات کارت” برای لیگ از افسانهاست که به اطلاع بازیکنان برای فقیر رفتار به همین دلیل آنها در حال مواخذه. در سال 2017 , لیگ از افسانه های اضافه شده یک سیستم است که در آن بازیکن می تواند دریافت پاداش در بازی با درست کردن “افتخار” را با خود به نفع اجتماعی رفتار است. در ماه مارس بازی ضد شورش علنی خود جدید “بازیکن پویایی نظم و انضباط” تیم که اهرم, علوم اعصاب, جامعه شناسی و بیشتر به سوی ایجاد یک جامعه استقبال.

امروز هر کسی با ورود به Valorant برای اولین بار یک پیام را مشاهده کنید با زبان مبهم در اطراف بودن یک جامعه خوب بازیکن: “رقابت برای برنده شدن با هم;” “متعهد به احترام و همدلی;” “محافظت از جامعه است.” صفحه نمایش بپرسید نه بازیکنان به خودداری از آپارتاید جنسیتی و یا ضد همجنس رفتار است. Valorant می کند که “پینگ” سیستم بازیکنان پس لازم نیست برای برقراری ارتباط با استفاده از صدا و یا متن چت که می تواند فاش کردن حقایق در مورد جمعیت خود را. و نسبت به بتا بسته Valorantجدید سیستم گزارش در حال حاضر ارائه می دهد گزینه های بیشتر به توضیح دهید که چگونه یک بازیکن سمی; شما می توانید می گویند دقیقا به همین دلیل شما فکر می کنم هم تیمی باید به طور بالقوه دریافت یک مجازات در گزارش رابط. اما گزارش شده بازیکنان تنها دریافت chat و voice محدودیت برای تیم خود. بسیاری از فن آوری های توسعه یافته بیش از یک دهه از لیگ از افسانه نیست آن را به این بازی.

وقتی پرسیده شد که چه درس های از مبارزه با سمیت در لیگ از افسانه اجرا خواهد شد به Valorantمدیر بازی جو زیگلر توضیح داد که چگونه “است که به بحث در آغاز بسیار از این نسخه بتا است.” در حالی که Valorant تیم می دانستند سمیت خواهد بود یک مشکل بزرگ او توضیح داد: “این یکی از آن چیزهایی که در آن یک چیز بزرگتر از شما انتظار می رود آن را به شود و در حال حاضر یک مشکل بزرگتر از قبل از آن بود به دلیل وجود بیشتر مردم وجود دارد.” زیگلر میگه Valorant را توسعه back-end تکنولوژی است که تشخیص آنچه که گفته و کاهش حرکت تند و سریع بازیکنان در مواجهه با بازیکنان دیگر.

کت Lo, یک محقق و مشاور که مطالعات سمیت در بازیهای رایانهای و رابط کاربر می گوید که اعتماد و اقدامات ایمنی بیش از حد اغلب “تصور می شود یک لایه در بالای بازی است و نه ضروری به گیم پلی.” در نظر او خوب گزارش سیستم در راه اندازی شامل صریح در مشتری پیام اطراف رفتار غیر قابل قبول در مشتری اذعان است که گزارش شده اند پس از عمل و نفع اجتماعی تشویق سیستم های لیگ از افسانه‘ افتخار نظام است. “هنگامی که شما یک جاسازی شده و فرهنگ آن را بسیار سخت برای تغییر که به عنوان مخالف به شکل دادن به آن را از ابتدا به طور غیر سمی” در حقیقت می گوید.

چرا نمی خواهد یک بازی شرکت را خاموش نگه دارید تا زمانی که آن را راه اندازی کرده است این سیستم در محل است ؟ در حقیقت فکر می کند در بخشی از آن به دلیل بازی شرکت متمرکز بر kpi ها—شاخص های کلیدی عملکرد—و خوب جامعه احساس نیست که به راحتی قابل اندازه گیری و منتقل به مدیران به عنوان تعدادی از بازیکنان شما و یا چه مقدار از آنها صرف. “این دشوار است برای مشروعیت بخشیدن به آن به عنوان یک ویژگی اصلی و یا یک نکته مهم برای بهینه سازی در شرکت” حقیقت می گوید.

سیمی دنبال کرد تا با شورش های پس از Valorant‘s انتشار بپرسید چرا بازی راه اندازی نمی صبر کنید تا قوی تر ضد سمیت سیستم آماده بود. سیمی نیز پرسید که چرا بازی ضد شورش نیست پیاده سازی برخی از ویژگی های است که تا به حال موفق ثابت برای لیگ از افسانه. ما نمی دریافت پاسخ خاص اما Donlon می گوید که شورش آموخته زیادی در مورد آنچه که بازیکنان می خواهند در بتا بسته است که آنها “می خواهند راه های بیشتری برای رانندگی اقدام علیه رفتار تخريبي” و تیم “ساخت, سازگار, پیشرفت, در سال بیش از سال به عنوان جامعه تکامل می یابد.”

“ما در دولت در حال حاضر که در آن هدف ما این است که برای محافظت از تمام بازیکنان از آزار آنلاین می گوید:” زیگلر و اشاره کرد که این سیستم در بازی ها “تا حدودی ناقص است.”

بازی راه اندازی در حال فرصت برای ناشران بازی به مجموعه ای از تن. بدون قوی سیستم در محل برای نگه داشتن مردم مسئول رفتار خود را آنلاین سمیت proliferates و تقویت خود است. اطلاعات از بازی ضد شورش خود اشاره کرد که بازیکنان جدید روبرو می شوند سمی هستند 320 درصد کمتر احتمال دارد به نگه داشتن بازی این بازی این است که چگونه بازی های آنلاین جوامع بیگانه زنان و اقلیت ها. و آن وی رونمایی موانع skilling تا زمانی که به عنوان Donlon آن قرار می دهد “آنها بر این باورند که [صدای من/جنسیت] قرار دادن آنها را در یک نقطه ضعف رقابتی.”

“سمیت آزار و اذیت و رفتار تخريبي در چت صوتی همواره سخت ترین مشکلات می گوید:” Donlon “و این قطعا مشکل من فکر می کنم ما قصد داریم بیشتر به شدت در برای پیدا کردن راه حل است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • Covid-19 تسریع خواهد کرد هوش مصنوعی مراقبت های بهداشتی انقلاب
  • چه Clubhouse و چرا Silicon Valley مراقبت ؟
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • تصویری-چت داوران و آینده از عدالت کیفری
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>