باغبانی کمک می کند تا به رشد مثبت بدن تصویر

تحقیقات جدید نشان داده که سهم باغبانی ترویج مثبت تصویر بدن که اقدامات کسی قدردانی خود را از بدن و توابع آن و پذیرش عیوب بدن.

مطالعه منتشر شده در مجله Ecopsychology و رهبری پروفسور Viren Swami از Anglia Ruskin University (ARU) درگیر 84 باغبان از 12 شهری سهم سایت در شمال لندن.

از طریق یک سری از پرسشنامه ها در آن یافت می شود که باغبان تا به حال به طور قابل توجهی بالاتر از سطح بدن قدردانی به طور قابل توجهی بالاتر از سطح بدن, غرور و سطح بالاتر از قدردانی برای بدن خود را عملکرد در مقایسه با یک گروه از 81 غیر باغبان استخدام از همان منطقه از لندن است.

این مطالعه همچنین کشف کرد که دوره طولانی تر از زمان شرکت کنندگان به صرف باغبانی بزرگتر بهبود تصویر بدن مثبت زمانی که آنها در سمت چپ خود سهم.

تحقیقات قبلی نشان داده است که باغبانی در ارتباط با بهبود سلامت روانی و سلامت جسمانی. این مطالعه جدید می افزاید: به کار قبلی توسط استاد سوامی نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض محیط های طبیعی کمک می کند تا به ترویج مثبت تصویر بدن.

Viren Swami استاد روانشناسی اجتماعی در Anglia Ruskin University (ARU) در کمبریج و Perdana دانشگاه در مالزی گفت: “مثبت تصویر بدن مفید است چرا که آن کمک می کند تا به پرورش روحی و جسمی و انعطاف پذیری که منجر به سلامت کلی.

“من تحقیقات قبلی نشان داده مزایای بودن در طبیعت به طور کلی اما افزایش شهرنشینی موجب شده است که بسیاری از مردم در حال حاضر کمتر دسترسی به طبیعت است.

“یافته های حاصل از این مطالعه جدید مهم هستند زیرا آنها به طور خاص نشان می دهد مزایای قابل توجهی از صرف وقت در سهمیه که به طور معمول کاملا تکه های کوچک فضای سبز در غیر این صورت به طور عمده محیط های شهری.

“تضمین این که فرصت هایی برای باغبانی در دسترس هستند به همه مردم است بنابراین حیاتی است و ممکن است کمک به کاهش هزینه در دراز مدت بار در خدمات بهداشتی و درمانی. یک راه برای رسیدن به این هدف فراتر از سیاست هایی که اطمینان از دسترسی به طبیعت برای همه شهروندان خواهد بود از طریق ارائه اختصاص داده شده و جامعه پایدار سهم توطئه.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Anglia Ruskin University. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de