ژل است که شکسته شدن قرار می دهد خود را به عقب با هم می تواند به بهبود تحویل داروهای خوراکی

ظهور hydrogel مواد با ظرفیت تنزل و خود به خود اصلاحات در دستگاه گوارش می تواند کمک به محققان در توسعه روش های موثر برای مواد مخدر در دهان از تحویل.

“اکثر مواد مخدر و مواد مغذی به بدن جذب می شود در روده ها اما برای به دست آوردن وجود دارد, آنها را مجبور به گذشتن از معده — بسیار اسیدی محیط خشن است که می تواند تداخل با مولکول های فعال در داروسازی می گوید:” کلی شولتز, استادیار شیمی و biomolecular engineering در لهیق دانشگاه P. C. Rossin دانشکده مهندسی و علوم کاربردی.

شولتز و سال چهارم مهندسی شیمی دانشجوی دکتری نان وو در حال مطالعه کووالانسی سازگار هیدروژل (CAHs) که در حال طراحی برای انتشار مولکول های آنها به عنوان از دست دادن پلیمر در معده اما پس از آن دوباره ژل را بر روی خود را محافظت می کند که مولکول و اجازه می دهد تا آنها را برای فعال ماندن برای هدفمند تحویل در روده ها. این تیم microrheology تحقیقات برجسته است در یک مقاله و در داخل پوشش تصویر در شماره اخیر Soft Matter.

برای مشخص کردن مواد و ارائه بینش به آن دارویی بالقوه وو است repurposed یک ميکروفلوييدی دستگاه در اصل در شولتز آزمایشگاه برای تحقیقات به پارچه و صفحه اصلی محصولات مراقبت برای ایجاد یک “دستگاه گوارش-روی-یک-چیپ.” راه اندازی آزمایشی اجازه می دهد تا او را به ارز مایع محیط اطراف ژل به تقلید pH محیط زیست از تمام ارگان های دستگاه گوارش شبیه سازی چگونه این مواد واکنش نشان می دهند در طول زمان اگر مصرف.

با استفاده از microrheology, Wu جمع آوری ميکروسکوپ داده و اقدامات چقدر ذرات درون ژل wiggle با برخی از آزمایش گرفتن ساعت و دیگران پوشا روز بسته به دستگاه گوارش اندام او تکرار. وو آهنگ ذرات با استفاده از یک الگوریتم است که بازده علمی اطلاعات معنی دار در خواص مواد که در اصل توسعه یافته توسط دانشگاه کلرادو در بولدر استاد کریستی S. Anseth.

“CAHs نمایشگاه غیر معمول خود به خود دوباره gelation است که واقعا تعجب آور” شولتز می گوید. “به طور معمول, ژل نمی تنزل و سپس اصلاحات بدون هیچ گونه اضافه محرک نیز این کار را انجام. ما نشان داده ایم زنده ماندن CAHs به استفاده از داروی خوراکی و مواد مغذی تحویل و در حال حاضر ما در حال شروع به کار بر روی مولکولی انتشار مطالعات و اضافه کردن در اجزای دیگر به آزمایش های پیچیده تر.”

وو بوده است در بررسی این مواد در طی کل دکترا مطالعات شولتز می گوید. “او را از انجام کار های شگفت انگیز و متعهد به درک هر جنبه ای از تحقیقات است.”

شولتز آزمایشگاه تحقیقاتی با تمرکز بر خصوصیات کلوئیدی و ژل پلیمری داربست و توسعه تکنیک های جدید برای توصیف این سیستم پیچیده است که نقش مهمی در زمینه هایی مانند مراقبت های بهداشتی و مصرف کننده محصولات.

“آنچه ما در biomaterials تا حدودی منحصر به فرد: وجود دارد بسیاری از کار بر روی ارتباط متقابل شیمی و در واقع توسعه این مواد وجود دارد و مقدار زیادی از تحقیقات حیوانی که ایمپلنت و آزمون آنها, اما وجود دارد که بسیار در وسط کار. یک معامله بزرگ از رمز و راز نهفته بین طراحی مواد و درک آنچه اتفاق افتاده است زمانی که آن کار می کند. ما در حال تلاش برای پیدا کردن راه های جدید است که ما می تواند تکرار آنچه که در داخل یک حیوان و یا یک فرد و جمع آوری و اندازه گیری های مهم به نقطه اتصال و اطلاع مطالعات بیشتر است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه Lehigh. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر