دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی (UMSOM) موسسه ژنوم علوم (IGS) محققان ایجاد اولین فروشگاه از ژن هایی است که جامعه را تشکیل می دهند از میکروب ها است که ساکن انسان مهبل (واژن). فروشگاه, به نام انسان واژینال غیر تکراری ژن فروشگاه (برج سنبله) بود و به تازگی منتشر شده به عنوان یک منبع عمومی است که می تواند توسط محققان به منظور تسهیل بیشتر در عمق درک درستی از نقش واژن میکروارگانیسم ها در سلامت زنان و به طور بالقوه توسعه درمان های آینده برای برخی زنان شرایط.

یک IGS مطالعه توصیف توسعه برج سنبله و نشان دادن ابزار آن در پژوهش منتشر شده امروز در ارتباطات طبیعت.

“ارزش برج سنبله است که عملکرد آن به عنوان یک مخزن مرکزی و بسیار مقیاس پذیر ابزار برای سریع و دقیق خصوصیات واژن microbiomes” گفت: مطالعه منجر نویسنده بینگ, کارشناسی ارشد, دکترا پژوهش دانشیار در گروه میکروبیولوژی و ایمونولوژی در موسسه ژنوم علوم (IGS) در UMSOM. “برج سنبله است به خصوص مفید برای کاربران محدود محاسباتی مهارت های که می خواهند به تجزیه و تحلیل حجم زیادی از توالی داده و با دسترسی محدود به محاسبات زیرساخت ها است.”

جامعه از میکروب (microbiota) که ساکن مهبل (واژن) انسان نقش اساسی در سلامت و بیماری اما زمان دانش ژنتیک و کاربردی تنوع microbiomes هنوز محدود است. دانشمندان می دانند که مطلوب واژن microbiomes اغلب تحت سلطه یک یا بیشتر گونه های لاکتوباسیلوس از جمله لاکتوباسیلوس crispatus L. gasseri و L. jensenii. تحقیقات نشان می دهد که این باکتری های مفید تولید مقادیر زیادی اسید لاکتیک منجر به محیط اسیدی است که محافظت در برابر عفونت. محققان با هدف کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این باکتری کمک به سلامت و بیماری است.

برج سنبله می تواند در تسهیل این هدف با نزدیک به 1 میلیون ژن در کاتالوگ هر مشروح با نام باکتری است که آن را حمل و با عملکرد آن تهیه ترکیب و کاربردی خصوصیات واژن microbiomes. محققان تخمین می زنند که برج سنبله شامل بیش از 95 درصد از ژن های موجود در واژن microbiomes. برج سنبله است که در نتیجه جامع و تیم مطالعه حاکی از آن است که قابل اجرا به مردم را از آمریکای شمالی و آفریقا و آسیا است. در نهایت برج سنبله و مرتبط با آن چارچوب تحلیلی را تسهیل و استاندارد تحلیل و تفسیر زیادی meta-ژنومی و متا-transcriptomics دهد. برج سنبله و مرتبط با آن فایل ها آزادانه در دسترس به صورت رایگان در این وب سایت.

منابع ساخته شد با استفاده از ترکیبی از metagenomes توالی در IGS و ادراری باکتریایی جدا ژنوم در قسمت دانلود از مخازن. توالی انجام شد از طریق مریلند ژنتیک است که بخشی از IGS و متشکل از ژنومی مرکز منابع (GRC), Informatic مرکز منابع (IRC) و میکروبیوم خدمات آزمایشگاهی (MSL). نوآورانه استراتژی تحليلی استفاده شد به منظور توسعه برج سنبله اعمال نفوذ محاسباتی زیرساخت و تخصص IGS میکروبیوم ،

“برج سنبله را تسهیل تجزیه و تحلیل داده ها در حال حاضر مشترک به میکروبیوم مطالعات و ارائه جامع بینش میکروبی عضویت عملکرد و زیست محیطی چشم انداز واژن میکروبیوم” گفت: Michael فرانسه دکترا فوق دکترا همکار در موسسه ژنوم علوم (IGS) در UMSOM و همکاری نویسنده در مطالعه است.

این تیم نشان از قدرت سنبله در تجزیه و تحلیل بیش از 1500 واژن metagenomes. در انجام این کار تیم تحقیقاتی کشف کرده اند که باکتری واژن بیشتر ژنتیکی متنوع تر از آنچه در ابتدا تصور این معنی که زنان در هر حمل خود را شخصی نسخه ای از این باکتری است. از همه مهمتر, آنها دریافتند که مطلوب واژن microbiota توسط لاکتوباسیلوس گونه ها در واقع ساخته شده از چند گونه از همان گونه. هر گونه به ارمغان می آورد عملکرد منحصر به فرد به جامعه و ترکیبی از این گونه است که آنچه در تعریف قدرت حفاظتی خواص مطلوب واژن microbiota.

“پیدا کردن این است که یک تغییر پارادایم کشف آن را به عنوان حرکت زمین به دور از این ایده که یک سویه لاکتوباسیلوس مسئول مطلوب میکروبیوم” گفت: ژاک Ravel, دکترا, استاد میکروبیولوژی و ایمونولوژی دانشیار مدیر و دانشمند ارشد در موسسه ژنوم علوم (IGS) در UMSOM.

در حالی که IGS محققان ادامه خواهد داد برای به روز رسانی و گسترش برج سنبله آنها را بیشتر درک خود را از نقش واژن میکروبیوم در شرایط مانند واژینوز باکتریال عفونت مقاربتی و عوارض زایمان نتایج از جمله تولد زودرس. تحقیقات خود را تامین شده است توسط موسسه ملی بهداشت (NIH), موسسه ملی تحقیقات پرستاری (NINR) موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) و بیل و ملیندا گیتس.

“مهم تلاش های در حال انجام توسط UMSOM دانشکده به ترجمه ما رو درک انسانی-ارتباط ميكروب به نشانگرهای بالینی و درمان گفت:” UMSOM دین E. آلبرت Reece, MD, دکترا, MBA, که همچنین معاون اجرایی رئیس جمهور برای امور پزشکی دانشگاه مریلند و زهرا جان و Akiko K. قهقهه استاد برجسته. “این تحقیقات پیشگامانه را فراهم می کند و قدرتمند در دسترس عموم ابزار به محققان که در حال پرداختن به کلید مسائل بهداشتی برای زنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de