عمومی رژیم غذایی کمک می کند تا تهاجمی خرچنگ رشد که در آن معرفی

گونه های مهاجم از خرچنگ است که مصرف بیش از جریان از مینه سوتا به مین ممکن است موفق شود چرا که این یک داد و بیداد کن خوار به گفته زیست شناسان با دانشگاه سینسیناتی.

در آزمایشگاه “آزمون طعم” این خرچنگ بومی رودخانه اوهایو دره ها نمایش داده می شود بدون اولویت برای پروتئین گیاهان و یا حتی پس از هفته ها در یک رژیم غذایی منحصر به فرد از یک یا دیگر با توجه به جدید UC مطالعه است. خرچنگ بیشتر سلولز هضم باکتری ها هنگامی که رژیم غذایی خود را محدود به گیاهان است.

“آنها تمایل به تهاجمی تر از بومی خرچنگ گفت:” علامت گذاری Tran یک UC زیست شناس که رهبری این پروژه است. “آنها نسبتا بزرگ و پنجه های خود را در مقایسه با اندازه بدن است. آنها خواهد شد یا نیروی دیگر خرچنگ یا outcompete آنها برای مواد غذایی است.”

Tran و همکارانش ارائه یافته های حاصل از دو مطالعه در جامعه به صورت منسجم و مقایسه ای زیست شناسی کنفرانس در ماه ژانویه است.

زنگ زده خرچنگ به نظر می رسد مانند یک برنز خرچنگ با آن ضخیم بدن و توانمند موچین. آن را بومی creeks و برکه در اوهایو شمال کنتاکی و ایندیانا است.

حیات وحش مدیران مشکوک ماهیگیران که گرفتن فرسوده خرچنگ برای طعمه معرفی آنها به جریان به عنوان دور به عنوان اورگان و کانادا که در آن آنها outcompeting بومی خرچنگ و از بین بردن ماهی ها کودکان خود را گرسنه اشتهای. با توجه به مینه سوتا Sea Grant گرسنه خرچنگ خوراک آبزیان گیاهی همراه با بی مهرگان که بچه ماهی بخورید.

“طنز این است که باس ماهیگیران مسئول انتشار آنها را به آبهای جایی که آنها در نهایت کاهش بومی sportfish جمعیت” گفت: Tran استادیار زیست شناسی برای UC آبی خاکستر.

در کشور کانادا, Ontario در زمان فوق العاده ای گام از outlawing حمل و نقل از هر گونه خرچنگ در هر نقطه از استان به سعی کنید برای جلوگیری از فرسوده خرچنگ از گسترش. ماهیگیران وجود دارد باید برای گرفتن خرچنگ برای طعمه در آب مشابه آنها ماهی است.

“آنها تمایل به فرصت طلب” Tran گفت. “آنها به طور فعال به کشتن همه چیز و غذا خوردن آنها را. اما در جریان مطالعه آنها تمایل به بیشتر همه چیز خوار است. آنها خوردن بسیاری از مواد گیاهی و مکمل آن را با ماهی مرده یا تخم آنها را پیدا کنید.”

برای پروژه UC به دست آمده مجموعه مجوز از پارک های بزرگ از Hamilton County است. دانش آموزان جمع آوری 40 زن خرچنگ از حومه شهر سینسیناتی نهر. نیمی بودند تغذیه یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه; دیگران گوشت رژیم غذایی مبتنی بر.

پس از یک ماه سرطان با رژیم غذایی گیاهی بیشتر سلولز هضم باکتری ها در مقایسه با گوشت-خوردن خرچنگ.

“گیاهان می تواند سخت به هضم به دلیل دیواره سلولی” Tran گفت. “برای دریافت مواد مغذی از گیاهان آنها نیاز باکتری ها در روده است که می تواند هضم کند که دیواره سلولی. زنگ زده خرچنگ یک سیستم گوارشی خوب است که در شکستن این گیاه را همراه دیوار.”

پس از یک ماه در رژیم غذایی سخت, سرطان ارائه شد انتخاب پروتئین و یا گیاهی و مواد غذایی را از طریق لوله های پلاستیکی در يک عرصه است. در طول یک دادگاه دوم دانش آموزان ارائه شده هر یک خرچنگ دو انتخاب های غذایی در آن فرد زیستگاه ظرف.

محققان دریافتند انواع است نه ادویه از زندگی است برای خرچنگ. خرچنگ بیان داری اولویت برای یک غذا بیش از دیگری در هر دو آزمایش با وجود ماه در رژیم غذایی محدود.

يافته ها از آنچه که شناخته شده است در مورد زنگ زده خرچنگ — آنها کل گرا است که خوردن تقریبا هر چیزی که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا آنها آنقدر موفق استعمار جدید زیستگاه های که در آن آنها در حال معرفی به عنوان گونه های مهاجم.

“متاسفانه زنگ زده خرچنگ ها به خوبی تاسیس در انتاریو و نمی توان ریشه کن کرد” گفت: Jolanta Kowalski سخنگوی انتاریو وزارت منابع طبیعی و جنگلداری. “معرفی گونه های رخ داده در دهه های 1960 و آنها را تبدیل به خوبی تاسیس شده است.”

این بود که سال سوم دانشگاه را خرچنگ پروژه که تصور می شد به دانشجویان مقطع کارشناسی آزمایشگاه تجربه دانشیار مشتاق ویلسون گفت:.

“نکته این است که به دانش آموزان آشنایی با انواع شناسی تخصص” ویلسون گفت:.

“برای مثال من همین حالا برو بیرون. من می دانم که در مورد خودم, بنابراین من چوب به کار آزمایشگاه,” او گفت:. “اما شما ممکن است بدانید که در مورد خودتان به عنوان یک دانشجوی سال اول. بنابراین شما بیرون رفتن در این زمینه و جمع آوری خرچنگ و بگو: من هرگز این کار را دوباره تا زمانی که من زندگی می کنند.’ اما شما ممکن است عاشق کار در آزمایشگاه و یا به دنبال در میکروبیولوژی صفحات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر