ژن ها ممکن است نقش مهمی در افزایش وزن از کنترل تولد

یک زن آرایش ژنتیکی ممکن است باعث شود او برای به دست آوردن وزن هنگام استفاده از فرم محبوب از کنترل تولد, با توجه به مطالعه از محققان در دانشگاه کلرادو Anschutz پزشکی پردیس.

“برای زنان باید گفت که کنترل تولد باعث می شود آنها را برای به دست آوردن وزن است اما بسیاری از پزشکان موفق به آنها را به طور جدی گفت:” این مطالعه منجر نویسنده هارون Lazorwitz MD-استاديار زنان/زنان و زایمان و تنظیم خانواده در دانشگاه کلرادو دانشکده پزشکی. “در حال حاضر ما باید نگاه ژنتیک و متوجه شد که راه ژن ارتباط برقرار کردن با برخی از هورمون ها در کنترل تولد می تواند کمک به توضیح دهد که چرا برخی از زنان افزایش وزن بیشتر از دیگران است.”

مطالعه آنلاین منتشر شده امروز در مجله پیشگیری از بارداریبه طور خاص نگاه اتونوژسترول ایمپلنت پیشگیری از بارداری. میله مانند ایمپلنت به عنوان یکی از موثر ترین روش های کنترل تولد است قرار داده شده در زیر پوست و شامل اتونوژسترول یک نوع پروژسترون است که مانع از تخمک گذاری است.

این محققان به بررسی سوابق پزشکی برای محاسبه تغییرات وزن از درج ایمپلنت به زمانی که زنان در این مطالعه ثبت نام. از 276 قومی متنوع افراد را داشت و متوسط وزن تغییر +3.2 کیلوگرم یا حدود 7 پوند وزن را به دست آورد بیش از به طور متوسط از 27 ماه استفاده کنید. اکثریت یا 73.9 درصد از افراد با تجربه به دست آوردن وزن است.

نقشه کشی در pharmacogenomics مطالعه چگونه ژن های یک فرد تاثیر می گذارد پاسخ به مواد مخدر Lazorwitz و همکارانش به بررسی ژنتیک از شرکت کنندگان و چگونه آنها ممکن است ارتباط برقرار کردن با کنترل تولد مواد مخدر در ایمپلنت.

آنها فرض شده است که مدل ها در ژن های کد کننده پروتئین است که شکستن و تعامل با پروژسترون و استروژن هورمون ممکن است کلید. در نهایت آنها دریافتند که انواع ژنتیکی در گیرنده استروژن 1 (ESR1) در میان برخی از شرکت کنندگان در مطالعه در ارتباط با نظر بالینی قابل توجه وزن است.

ESR1 است که بر روی کروموزوم شش. این کد یک گیرنده استروژن درگیر در سلولی اتصال هورمون و DNA رونویسی هنگامی که فعال می شود. مطالعات قبلی همچنین ارتباط بین ESR1 انواع ژنتیکی و چگونه به خوبی دیگر داروها کار می کنند.

زنانی که تا به حال دو نسخه از ESR1 rs9340799 نوع به طور متوسط به دست آورد بیش از 30 پوند بیشتر در حالی که با استفاده از قرص های ضد بارداری ایمپلنت در مقایسه با زمانی که به تمام زنان دیگر در مطالعه است.

این مطالعه با تمرکز بر اتونوژسترول پیشگیری از بارداری ایمپلنت اما ممکن است که دیگر کنترل تولد مواد مخدر می تواند مشابه تعامل با ژن هایی است که به افزایش وزن منجر شود.

“این ضروری است برای درک بهتر چگونه فردی تنوع ژنتیکی ممکن است تاثیر یک زن خطر عوارض جانبی افزایش وزن در حالی که با استفاده از اگزوژن هورمون استروئیدی داروها” Lazorwitz گفت.

در حال حاضر وجود دارد هیچ راهی برای پیش بینی که ممکن است نهفته باشد.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند به ارائه مشاوره در مورد پتانسیل افزایش وزن و یا پیشنهاد دیگر اشکال از کنترل تولد مانند مس آیودی که هیچ هورمون.

“به درک ما از pharmacogenomics در سلامت زنان را گسترش می دهد ما می توانیم توسعه فردی مشاوره که ممکن است در کاهش بروز هورمون های مربوط به عوارض جانبی بهبود رضایت بیمار و کمک به جلوگیری از آینده خطرات بهداشتی مرتبط با اضافه وزن” Lazorwitz گفت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کلرادو Anschutz پزشکی پردیس. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im