مهندسی ژنتیک پروانه ها می توانید با ضربت بزمین کوبیدن آفات زراعی, اما آنها را خاموش ؟

هنگامی که یک تغییر ژنتیکی diamondback بید آمپول نیمی از فرزندان خود خواهد مرد.

D. اولمست اینه که/دانشگاه کرنل

Diamondback پروانه عشق کلم بروکلی. آنها همچنین علاقه کلم و گل کلم و مربوط به محصولات زراعی است. و آنها به سرعت تکامل مقاومت به حشره کش ها و محصولات اصلاح شده ژنتیکی به آنها را بکشند. اما نا امید کشاورزان ممکن است یک سلاح جدید در برابر آنها: مهندسی ژنتیک نسخه از حشراتی که همسر با آفات و علت نیمی از فرزندان خود را به مرگ. دیروز محققان گزارش شده است که این پروانه طراحی و توسعه توسط شرکت بیوتکنولوژی Oxitec زنده ماندن به خوبی در واقعی مزارع.

“این مهم است که می گوید:” حداکثر اسکات یک حشره شناس در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی بود که درگیر در مطالعه است. فن آوری او می گوید: “بسیار عالی است بالقوه است.” اما معلوم نیست چه اتفاقی می افتد بعدی با پروانه به عنوان Oxitec می گوید که تنها “ارزیابی فرصت های بالقوه.”

این روش این است که یک نسخه از استریل حشرات تکنولوژی که استفاده شده است برای چندین دهه به کنترل و از بین بردن یک پرواز شناخته شده به عنوان screwworm یک دام انگل و برخی دیگر از آفات است. حشرات در حال لعنتی با اشعه ایکس ساخت آنها را استریل. سپس مردان بی خاصیت شده و برای پیدا کردن زن و هنگامی که حشرات mate وجود دارد فرزندان.

یکی از چالش های است که تعداد زیادی مورد نیاز هستند به دلیل تابش برگ مردان کمتر شدید از خود وحشی رقبا. “منشعب حشرات مانند با استفاده از پتک می گوید:” تونی شلتون, یک حشره شناس در دانشگاه کرنل که مطالعات diamondback بید و چراغ مطالعه. “شما می توانید همان نتیجه تنها با افزایش سرعت ژن و آنها رفتار خواهد شد به طور معمول.”

که افزایش سرعت انجام شد توسط Oxitec که همچنین بودجه جدید در زمینه محاکمه. این شرکت معروف برای آن پشه که آن را آزمایش کرده است در برزیل و دیگر کشورهای گرمسیری برای مبارزه با تب دانگ و دیگر بیماری است. (در ماه اکتبر 2019 در شهرستان ریو گراند برزیل شروع به استفاده از Oxitec حشرات برای کمک به کاهش جمعیت پشه.) پروانه مهندسی شد در همان راه: محققان در این شرکت مونتاژ “مرگ ژن” به نام تتراسیکلین رونويسی activator نوع (tTAV) با ترکیب DNA از باکتری Escherichia coli و ویروس هرپس سیمپلکس; سپس آنها اضافه شده و آن را به حشرات.

ایده این است که زمانی که اصلاح مردان همسر با زنان آنها عبور خود را در tTAV ژن است. ژن مانع از زن و فرزندان را از در حال توسعه و از آنها می میرند به عنوان لارو. اما فرزندان پسر زنده ماندن و نصف ارث tTAV. پس از این مردان رشد و همسر با دیگر وحشی, حشرات نسل بعدی از زن و فرزندان نیز می میرد, بیشتر, کاهش جمعیت است. این Oxitec حشرات حامل یک ژن برای یک نشانگر فلورسنت و همچنین اجازه می دهد آنها را به طور مشخص در وحشی.

اصلاح مردان جذاب دیگر صفت است. آنها می تواند کمک به حفظ اثر حشره کش ها و محصولات اصلاح شده ژنتیکی به diamondback بید تکامل یافته است و مقاومت. چرا که اصلاح مردان به اضافه یک زمینه ندارد ژنهای مقاومت به عنوان آنها تربیت شدند در آزمایشگاه از یک حساس به فشار است.

در سال 2015 شلتون و همکارانش نشان داد در گلخانه مطالعه که اصلاح پروانه می تواند با ضربت بزمین کوبیدن یک جمعیت در سه نسل. جدید trial—آغاز شده و در سال 2017 شد به بررسی رفتار این حشرات در یک زمینه که در آن آب و هوا و شکارچیان می تواند زندگی را بیشتر به چالش کشیدن.

محققان منتشر شد و چندین هزار نفر از Oxitec پروانه در یک کلم زمینه در نیویورک است. آنها سپس با تله معطر lures در سراسر این زمینه به ببینید تا چه حد این حشرات ممکن است سفر. اصلاح پروانه رفتار همان نرمال پروانه; 95% جرأت کمتر از 35 متر از جایی که آنها منتشر شد به این معنی که آنها در آنجا ماند در این زمینه است. آنها نیز زندگی می کردند تا زمانی که پروانه عادی این تیم منتشر شده در 29 ژانویه در مرز در مهندسی زیستی و بیوتکنولوژی.

دانشمندان نمی اندازه گیری توانایی پروانه به کاهش جمعیت در این زمینه است. اما در آزمایشگاه آزمایش آنها مشخص است که اصلاح پروانه شد فقط به عنوان خوب در پیدا کردن جفت و این زنان گذاشته به عنوان بسیاری از تخم مرغ است. یک مدل ریاضی بر اساس این داده ها پیشنهاد اصلاح پروانه خواهد بود موثر در کنترل آفات شلتون می گوید.

یک نقطه ضعف این روش این است که آزاد کردن حشرات پیچیده تر است به استفاده از به سادگی با اسپری حشره کش و احتمالا گران تر و همچنین اسکات یادداشت ها. علاوه بر این کشاورزان ارگانیک که یک بازار بزرگ برای کنترل بیولوژیکی چرا که آنها مجاز نیست به اسپری حشره کش های مصنوعی, نمی توانید با استفاده از اصلاح شده ژنتیکی حشرات.

گام بعدی خواهد بود برای آزمون پروانه ها در مکان های گرمتر که بزرگتر هجوم diamondback پروانه. شلتون نخواهد بود برای دیدن که او قصد دارد بازنشسته شود. “من گرفته ام این تا آنجا که من می توانم” او می گوید. “من امیدوارم که برخی از دانشمندان دیگر ادامه کار با diamondback بید و سایر حشرات است.”

نیل موریسون که هدایت تحقیقات کشاورزی در Oxitec گفت: در بیانیه ای که شرکت “ارزیابی فرصت های بالقوه در مناطق که در آن diamondback بید مدیریت است که به چالش کشیدن برای کشاورزان است.” اما او اضافه کرد: تحقیقات نشان داده است “وعده های قابل توجه.” این شرکت در ادامه به تحقیقات فن آوری برای کنترل دو مهم دیگر آفات است. یکی است یک شب پره به نام سویا لوپر تکامل یافته است که مقاومت به حشره کش ها در برزیل که در آن نیز خسارت پنبه و ذرت. از سوی دیگر سقوط armyworm است که حتی بیشتر همه چیز خوار و به سرعت در حال رشد مشکل در آفریقا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر