ژنتیک مربوط به دوران کودکی و عاطفی و اجتماعی و مشکلات روانی

عاطفی و اجتماعی و مشکلات روانی در کودکان و نوجوانان مرتبط شده اند به سطوح بالاتری از آسیب پذیری ژنتیکی برای بزرگسالان افسردگی است.

دانشگاه کوئینزلند دانشمندان ساخته شده پیدا کردن در حالی که تجزیه و تحلیل اطلاعات ژنتیکی بیش از 42,000 کودکان و نوجوانان از هفت گروه در سراسر فنلاند, هلند, نروژ, سوئد و انگلستان است.

استاد Christel Middeldorp گفت: محققان همچنین دریافتند یک لینک با بالاتر ژنتیکی آسیب پذیری برای بی خوابی روان و شاخص توده بدن است.

“در مقابل شرکت کنندگان در مطالعه با بالاتر ژنتیکی نمرات پیشرفت تحصیلی و سلامت احساسی داشت و به کاهش مشکلات دوران کودکی” استاد Middeldorp گفت.

“ما محاسبه یک فرد سطح ژنتیکی آسیب پذیری با اضافه کردن تعدادی از خطر ژن آنها تا به حال برای یک اختلال خاص و یا صفت ساخته شده و سپس تنظیمات را بر اساس سطح اهمیت هر ژن است.

“ما در ارتباط بود و بیشتر شبیه سراسر سنین است.”

نتایج نشان می دهد وجود دارد ژنتیکی مشترک عوامل موثر بر طیف وسیعی از روانی و صفات مرتبط با آن در سراسر یک فرد در طول عمر.

استاد Christel Middeldorp گفت: حدود 50 درصد از کودکان و نوجوانان مبتلا به مشکلات روانی مانند کمبود توجه بیش از حد فعالیت اختلال (ADHD) همچنان به تجربه اختلالات روانی به عنوان افراد در معرض خطر ابتلا به disengaging با مدرسه خود را با جامعه در میان سایر مشکلات اجتماعی و احساسی.

“یافته های ما مهم هستند به عنوان آنها نشان می دهد این پیوستگی بین کودکی و بزرگسالی صفات است تا حدی توضیح ژنتیکی خطر” استاد Christel Middeldorp گفت.

“افراد در معرض خطر آسیب دیده باید مورد توجه و هدف درمان..

“اگر چه ژنتیک آسیب پذیری است که به اندازه کافی دقیق در این مرحله به فرد پیش بینی در مورد چگونه یک فرد علائم را در طول زمان توسعه ممکن است آنقدر در آینده در ترکیب با دیگر عوامل خطر است.

“و این ممکن است حمایت دقت طب با ارائه درمان هدفمند به کودکان در معرض بیشترین خطر مداوم عاطفی و مشکلات اجتماعی است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کوئینزلند. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>