زمین از 3.2 میلیارد سال پیش بود که “جهانی آب” از مستغرق قاره زمین شناسان می گویند پس از تجزیه و تحلیل ایزوتوپ اکسیژن داده ها از اقیانوس باستانی پوسته که در حال حاضر در معرض زمین در استرالیا.

و است که می تواند پیامدهای عمده ای در منشاء زندگی است.

“اولیه زمین بدون اورژانس قاره ها ممکن است شبیه یک” جهان آب,’ ارائه مهم زیست محیطی محدودیت در مورد منشاء و تکامل حیات بر روی زمین به عنوان به خوبی به عنوان آن ممکن است وجود در جای دیگر” زمین شناسان بنجامین جانسون و Boswell بال نوشت: در یک مقاله فقط آنلاین منتشر شده توسط مجله طبیعت علوم.

جانسون استادیار گروه زمین شناسی و علوم جوی در دانشگاه ایالتی آیووا و اخیر تحقیقات فوق دکتری کاردانی در دانشگاه کلرادو بولدر. بال استادیار زمین شناسی علوم در کلرادو. کمک های مالی از بنیاد ملی علوم آمریکا حمایت خود را از مطالعه و لوئیس و کلارک کمک مالی از آمریکا فلسفی جامعه حمایت جانسون میدانی در استرالیا.

جانسون گفت: کار بر روی این پروژه آغاز شد زمانی که او صحبت می کرد با بال در کنفرانس ها و آموخته مورد به خوبی حفظ 3.2 میلیارد ساله در اقیانوس پوسته از Archaean eon (4 میلیارد دلار به 2.5 میلیارد سال پیش) در بخشی از راه دور از ایالت استرالیای غربی. مطالعات قبلی به معنای در حال حاضر وجود دارد یک کتابخانه بزرگ از داده های ژئوشيميايی از سایت.

جانسون پیوست بال پژوهش و رفت برای دیدن اقیانوس پوسته برای خود — یک 2018 سفر مربوط به یک پرواز به پرت و 17 ساعت رانندگی در شمال به منطقه ساحلی در نزدیکی بندر هدلند.

پس از در نظر گرفتن خود نمونه های سنگ و حفاری را به کتابخانه داده های موجود Johnson, ایجاد سطح مقطع شبکه از ایزوتوپ اکسیژن و متوسط ارزش موجود در سنگ است.

(ایزوتوپ اتم از یک عنصر شیمیایی با همان تعداد پروتون های درون هسته اما متفاوت تعداد نوترون. در این مورد تفاوت در ایزوتوپ اکسیژن حفظ شده با سنگ باستانی ارائه سرنخ در مورد تعامل سنگ و آب میلیاردها سال پیش است.)

هنگامی که او تا به حال دو بعدی شبکه های مبتنی بر کل-سنگ اطلاعات جانسون ایجاد یک معکوس به آمده تا با تخمین می زند از ایزوتوپ اکسیژن درون باستانی اقیانوس. نتیجه: باستان آب دریا غنی شده با حدود 4 قسمت در هر هزار نفر بیشتر از یک ایزوتوپ سنگین اکسیژن (اکسیژن با هشت پروتون و 10 نوترون نوشته شده به عنوان 18O) از یخ-رایگان ocean از امروز.

چگونه به توضیح است که کاهش در ایزوتوپ سنگین در طول زمان ؟

جانسون و بال نشان می دهد دو راه ممکن است: آب دوچرخه سواری از طریق اقیانوس باستانی پوسته متفاوت بود از امروز آب دریا با مقدار زیادی بیشتر در دمای بالا و تعاملات است که می تواند به غنی سازی اقیانوس با ایزوتوپ سنگین از اکسیژن است. یا آب دوچرخه سواری از قاره راک اند می تواند کاهش می یابد, درصد از ایزوتوپ سنگین در آب اقیانوس است.

“ما ترجیح فرضیه — و در برخی از راه های ساده ترین — است که قاره هوازدگی از زمین آغاز شد و مدتی پس از 3.2 میلیارد سال پیش و شروع به رسم کردن مقدار ایزوتوپ سنگین در اقیانوس” جانسون گفت.

این ایده که آب دوچرخه سواری از طریق اقیانوس پوسته در راه مجزا از چگونه از آن اتفاق می افتد امروز باعث تفاوت در ترکیب ایزوتوپ “است که توسط سنگ” جانسون گفت. “3.2 میلیارد ساله بخش از اقیانوس پوسته مورد مطالعه قرار دهیم به نظر می رسد دقیقا مانند خیلی جوانتر اقیانوس پوسته است.”

جانسون گفت: این مطالعه نشان می دهد که زمین شناسان می ساخت مدل و پیدا کردن کمی راه برای حل یک مشکل — حتی زمانی که این مشکل شامل آب دریا از 3.2 میلیارد سال پیش است که آنها هرگز و یا نمونه.

و جانسون گفت: این مدل به ما اطلاع در مورد محیط زیست که در آن زندگی سرچشمه گرفته و تکامل یافته است: “بدون قاره ها و زمین بالاتر از سطح دریا تنها جایی برای اولین اکوسیستم به تکامل می شده اند در اقیانوس است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی آیووا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im