جورج فلوید و توهم پیشرفت

یک تصویر از مینیاپولیس تظاهرات یک عکس فوری از یک امریکا است که تغییر نکرده است تمام مقدار.

تصاویر محل ما در زمان چسب کاری عادی و تاریخی فوری لحظات در یک محیط ثابت و یا زمینه اما اغلب آنها هیجان حواس ما در دیگر روش های متنوع. آنها چالش ما با پرسش و کشتی نوستالژی. مجموعه تصاویر چهره های ما الکتریکی در نزد چیزی واقعا فوق العاده است. تابع اولیه یک عکس است نه اندازه گیری وجود دارد که نشان می دهد آن ها باشد. این تصاویر thornier در قصد و unwedded به یک محل واحد تبدیل به یک نوع از بودا—از شرایط از جدول زمانی و اعتقادات مردم است.

عکاس استفان Maturen عکس فوری از یک جوان معترض در زانو خود را و shirtless دست مطرح شده مانند یک هدف پست—یک تصویر. آن را گرفته بود خارج 3rd پلیس حوزه در مینیاپولیس, مینه سوتا که در آن هزاران نفر جمع شده بودند در این هفته در واکنش به کشته شدن 46 ساله جورج فلوید که در بازداشت پلیس دوشنبه. جزئیات فلوید مرگ بسیار عجیبی در وقوع آنها به عنوان یک آمریکایی یکی است. وجود ندارد و همه اغراق مرگ او کاملا به معنای واقعی کلمه با یک زانو حفر به گردن او دوخته به پیاده رو برای برخی از هفت دقیقه به عنوان او مبارزه برای هوا. “لطفا, لطفا, لطفا,” او گفت: افسر درک چوین “من نمی توانم نفس بکشم.” دولت تصمیم به گوش دادن.

هیچ یک از این غیر منتظره—غیرمنطقی مرگ فلوید چوین را بدخواه بی اعتنایی به صورت سیاه و سفید زندگی است. تحقیقات توسط مارشال پروژه نشان داد که اخیر پلیس اصلاحات در مینه سوتا شکست خورده اند چشمگیری جزئیات است که “حتی به عنوان مقامات ساخته شده برخی از تغییرات سازمان های اجرای قانون را فاقد یا مقام و یا به نظم و انضباط و حذف بد افسران گشت.” چوین شد یک افسر.

اولیه پلیس گزارش که تاکنون مورد مناقشه گفت: فلوید به نظر می رسد به “درد و رنج پزشکی پریشانی” اما یک ویدیو آپلود Facebook نشان داد واقعی ترور در دست این بدان معنی است که با مردم سیاه stalked, دستگیر ساخته شده و مرده. “من در مورد به مرگ” فلوید yells در این ویدئو چهره اش سیلی برابر زمین است. تنها زمانی که آمبولانس وارد می کند چوین انتشار فشار اما خیلی دیر است; فلوید بدن بی جان است در آن نقطه است. (Chauvin همراه با سه نفر دیگر از افسران دخیل در این حادثه را پس از کار اخراج شده توسط گروه. روز جمعه چوین بود به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.)

پس از اطمینان از مرگ سیاه شده است با صدای بلند و ناگسستنی زمان در ما دموکراسی است. من از نوشتن این هفته که تونی McDade سیاه ترانس مرد بود به ضرب گلوله توسط پلیس تالاهاسی. من از نوشتن این هفته پس از Breonna تیلور سیاه EMT کشته شد حداقل هشت بار توسط لویی اجرای قانون در آپارتمان او. من از نوشتن این ماه پس از Ahmaud Arbery شکار شد و کشته McMichaels سفید پدر و پسر در گرجستان است. (این جفت ارز در حال حاضر در صورت قتل و aggrevated assult اتهامات عنوان شده علیه.) شش سال پیش در اوج جولای اریک گارنر فریاد زد همان فراموش نشدنی ترتیب کلمات است که جورج فلوید را انتخاب کرد که دوباره سر و صدا ذهن ما در حال حاضر نامقدس تحلیف به تابستان است.

چه تساوی بیننده به Maturen عکس همه از این فجایع. تظاهرات شدت در روزهای بعد اصلی آن جذب شده توسط پنجشنبه شب همان ایستگاه پلیس مرد جوان زانو زده در مقابل در شعله های آتش و رئیس جمهور قول داده تلافی بیش از توییتر تهدید: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” و آنچه در آن نشان می دهد که یک مشکل تقاطع حقیقت است.

من یک دوست و شاید برادر به دنبال ندارد برای خود اعتبار اما مبارزه برای چیزی که او هرگز وعده داد: عدالت. در این راه زمینه عکس است نه تنها از این لحظه این حرکت در کنار زمان. Slipperiness از تصویر پس زمینه کمک می کند را به من قرض بدهید یک transportive کیفیت. حتی به عنوان مرد جوان زانو زده در جای او می تواند در هر نقطه: یک شنبه در سال 1965 در شهر سلما در لس آنجلس در سال 1992 خیابان های بالتیمور در طول بهار 2015. برای من تابع اصلی از Maturen عکس نمی گیری اما برهنه اسناد و مدارک. در این عکس من شاهد خشم فضل و شجاعت. این نگاه از کسی خسته از داشتن یک زانو بر گردن او. و در عین حال آنچه در عکس می کند اندازه گیری آن بیشتر گفتن هولناک زد. این سوء استفاده از پیشرفت به عنوان مغالطه است. تصویر آموزش و پرورش در فاصله: ما آمده است بسیار دور است. ما تا کنون به آن بروید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در طول مستند, نقشه های گوگل به پسر من یک راه
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • پایان handshakes—برای انسان و روبات
  • شات اول: در داخل Covid واکسن سریع آهنگ
  • سیاست شمارش چیزهایی است که در مورد به منفجر شدن
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de