George Steinmetz این منظره از زمین

توسط paraglider و هواپیماهای بدون سرنشین عکاس ما را دعوت به زل زل نگاه کردن بر روی انسان و محیط را به شکل دیگری است.

تا به حال National Geographic , عکاس, George Steinmetz به گوش پدر و مادر خود او ممکن است را ساخته اند یک قتل به عنوان یک نفت و گاز اکتشافی است. در حالی که حضور در دانشگاه استانفورد در سال 1970 در اوج بحران انرژی او تحصيلات دانشگاهي خود را در رشته ژئوفیزیک—یکی از “بالاترین-پرداخت رشتههای” او شنیده و محبوس در Texaco. اما در آغاز سال آخر خود را در او کاهش یافته است آن را به رفتن مسافرت مفتی از طریق آفریقا.

مجهز به بیش از 35 mm دوربین (و بشر در آرزوی تبدیل شدن به یک عکاس), Steinmetz سرگردان قاره از تونس به جمهوری آفریقای مرکزی که در آن او به استخدام یک محلی Baka مرد به او نشان می دهد این کشور فیل ها. در طی یک هفته راهنمای خود را ردیابی حیوانات از طریق سرسبز جنگل های گرمسیری مطالعه روبترقی برگ و شاخه در کف جنگل. او تدریس Steinmetz چگونه برای استخراج آب آشامیدنی از انگور حفاری تا غده به مواد غذایی و ساخت موقت باران پناهگاه shingled توسط غول برگ. “او تا به حال این جذاب ارتباط با طبیعت” Steinmetz می گوید. “این نوع مانند رفتن به یک کتابخانه با کسی که می تواند به عنوان خوانده شده سیریلیک زمانی که شما نمی توانید.”

هر چند Steinmetz نیست و در عین حال متوجه آن او زده نوع خود از یک موضوع عکاسی او خواهد عمودی برای آینده 40-به علاوه سال است. او پس از مهاجرت از طریق بیش از 100 کشور در تمام هفت قاره مستند عظمت طبیعت از طریق منشور از بشریت را در ارتباط با آن است. کتاب جدید خود انسان سیاره: زمین در سپیده دم از این قابلیت ها, کامپایل ترین تصاویر نفیس.

“شما پرواز بیش از این سیاره و در همه جا شما بروید شما می توانید دست بشریت” Steinmetz می گوید: “در همه جا به جز شاید قطب.”

پرواز بخش آغاز شده و در سال 1987 زمانی که Steinmetz در زمان برخی از آنتن از سکوهای نفتی برای اولین National Geographic واگذاری در مورد اکتشاف نفت (اثبات دانشگاهی که نیست بی معنی بعد از همه). در سال 1998 زمانی که او نمی تواند پیدا کردن یک خلبان به او را به صحرا صحرا او خریداری یک موتوری paraglider—اساسا روی یک صندلی با یک بال و دو زمانه موتور و کاوش خود را با بدنه پنجره یا درب مسدود کردن دید. “وجود این بدون درز ارتباط بین چشم شما و جایی که شما هستند,” او می گوید. آن را همیشه بدون درز ، یک بار پس از مصرف در چین Taklamakan کویر Steinmetz بیدار بر روی زمین با دندان های خود را jutting از طریق گونه اش.

به تازگی او چسبیده با هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین هر چند خطر همیشه با خاک می آید. در سال 2003 در حالی که عکاسی یک سایت باستان شناسی در نزدیکی ایران و افغانستان مرز نگهبانان مسلح او را احاطه کرده و سپس پرواز او به تهران برای بازجویی. “آنها فقط نمی تواند بر این باورند که یک آمریکایی وجود دارد گرفتن عکس های هوایی از آنجا که او فکر می کرد بیابان بود واقعا سرد” Steinmetz می گوید. پلیس نیز بازداشت و یا دستگیر و او را در بورکینا فاسو چین و اسرائیل و عربستان سعودی در جنوب سودان و یمن و … کانزاس است. “آنها گفت: من پرواز بیش از یک cattle feedlot بدون اجازه مالک هر چند وجود ندارد هر گونه حفظ کردن آیات یا نرده,” او می گوید. (اخیرا اداره پلیس شهر نیویورک کشف و ضبط هواپیماهای بدون سرنشین خود را در حالی که او مستند چشم انداز مثبت از مايکل هارت در جزیره میان Covid-19).

برای Steinmetz, آن را به ارزش خطر اگر آن را به معنی گرفتن به صرف زندگی خود شاهد طبیعت فوق العاده ترین مناظر و چگونه انسان را به شکل آنها—برای بهتر یا بدتر. او می شمارد دریای مرده که مرزهای اسرائیل و اردن و قطره 4 فوت در هر سال به علت انحراف آب در میان اکثر محیط زیست رنجور مکان او تا کنون عکس. “از آن پس متروک” او می گوید. “آنها آن را به سرزمین وعده داده شده بود اما قول می دهم که همه فکر می کردند ساخته شده بود به آنها. و در حال حاضر آن را خیلی overexploited.”

Steinmetz نیست حسرت برای یک زمین دست نخورده توسط انسان—حتی اگر او عکس برخی از به ظاهر بکر فک انداختن مناظر. به جای آن او می یابد ترین زیبایی در مکان های که در آن مردم زندگی می کنند در تعادل هماهنگ با محیط خود در شمال کنیا که در آن عشایری Rendille مردم ساخت دایره روستاها از thornscrub و دیگر مواد طبیعی است. “کلاسیک ادبی روایت است که انسان در مقابل طبیعت” Steinmetz می گوید. “من فکر می کنم آن زمان برای حرکت بیشتر به سمت انسان با طبیعت و ببینید که چگونه ما می توانیم یک رابطه همزیستی با زمین است.”

انسان سیاره: زمین در سپیده دم از این قابلیت ها این است که از آبرامز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک محکوم گراز دریایی ممکن است صرفه جویی در سایر حیوانات از انقراض
  • کشف جنگ سرد را شجاعانه ترین کمپین دروغ
  • نهایی قرنطینه self-care guide
  • هر کسی یک ستاره streamer با این نرم افزار منبع باز
  • ماسک صورت بحث علمی نشان می دهد دو برابر استاندارد
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>