گرجستان فرماندار اجازه می دهد تا کسب و کار بازگشایی شده است. برخی می گویند هیچ با تشکر

نگران سلامت کارکنان و مشتریان و صاحبان کسب و کار مجاز به بازگشایی جمعه ماندن بسته شده است.

مشتریان بازگشت به برخی از گرجستان کسب و کار جمعه به عنوان دولت مرگ و میر از این رمان coronavirus نزدیک 900. فرماندار برایان کمپ بود که یکی از مقامات وزارت امور خارجه به صدور یک پناهگاه در محل به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس تبدیل به یکی از اولین به عقب چنین محدودیت امضای یک فرمان اجرایی در روز دوشنبه اجازه می دهد مجموعه ای از بالا لمس کسب و کار برای از سرگیری عملیات.

کمپ گفت: بازگشایی بیشتر از اقتصاد دولت را به حداقل رساندن “تاثیر وحشتناک از Covid-19 سلامت عمومی و کیف بغلی.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

برخی از صاحبان کسب و کار که می تواند به نفع از سفارش هستند گفت: نه ممنون. آنها نگران آن است که بازگشایی می تواند خطر انداختن سلامت خود و همچنین سلامت کارکنان خود و مشتریان. ترس خود را در حال تکرار توسط مقامات بهداشت عمومی, کاخ سفید, سلامت, مشاور دکتر Anthony Fauci و آتلانتا شهردار Keisha لنس کف, در میان دیگران, که با انتقاد کمپ را به عنوان زودرس و به طور بالقوه خطرناک است.

سفارش می تواند به خطر اندازد برخی از کسب و کار امور مالی به عنوان دولت موظف بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار تا به حال به آنها کمک کرد دست آوردن تسکین موقت از صاحبخانه ها و وام دهندگان و شرکت های بیمه و یا دولت برنامه های کمک.

“این یک کابوس می گوید:” بن هرگن مالک مشترک از ستاره دنباله دار میخانه و خطوط یک کوچه بولینگ و آبجوسازی در Decatur, گرجستان. هرگن بسته کسب و کار در مارس 16, هفته قبل از دستور دولت خارج از نگرانی برای ایمنی کارکنان و مشتریان; بسته شدن تحت تاثیر قرار حدود 100 نفر از کارکنان. “ما بدست هر دستورالعمل در مورد چگونه به [خیال] بازگشایی,” او می گوید. “در این نقطه, آن را سخت بدانید که اگر ما از مقامات منتخب و حتی مراقبت در مورد زمانی که آن را به امن و یا اگر آنها فقط [تمرکز] در بازگشایی اقتصاد و هر آنچه که بدان معنی است.”

تحت کمپ اجرایی سفارش, تا تو, studios, سالن مو, ماساژ, سرو و ورزشگاه بودند مجاز به باز شروع جمعه تا زمانی که آنها به دنبال دولت اجتماعی-فاصله دستورالعمل ها و محدودیت. بولینگ alleys, تئاتر, اجتماعی, باشگاه, و ناهار خوردن در رستوران ها مجاز به از سرگیری عملیات دوشنبه; کاباره ها و کافه و سالن های عملکرد باید اقامت بسته شده است.

هرگن می گوید ستاره دنباله دار میخانه و خطوط خواهد ماند بسته شده است. “ما فقط احساس نمی امن به اندازه کافی قادر به باز کردن” او می افزاید. “ما باید به یک مسئول تصمیم گیری برای جامعه ما و کارکنان است.”

برخی از ملی زنجیر نیست گاز گرفتن یا نه. میسی شکاف و TGI جمعه گفته وال استریت ژورنال که گرجستان مکان باقی خواهد ماند بسته شده است. دیگر زنجیره ای است که باید معطوف به یک takeout یا منظقه-وانت تنها مدل مانند استارباکس و بهترین خرید برنامه ریزی نیست به استقبال مشتریان را به فروشگاه خود را یا نه.

“این یک شکست کامل از رهبری می گوید:” رایان ویلسون مدیر عامل و مؤسسین نقطه جمع آوری یک فقط کاربران شبکه های فضایی و اجتماعی خصوصی باشگاه در آتلانتا. جمع آوری نقطه بسته شد و فضای فیزیکی در ماه مارس بوده است عامل تقریبا.

ویلسون می گوید: او بوده و عملا از جلسه با و مشاوره بسیاری از باشگاه های عضو است. این بحث ها خسته کننده با توجه به ویلسون به عنوان بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک در گرجستان صورت یک انتخاب دشوار: خطر سلامت خود و کارکنان به امید آوردن برخی بشدت نیاز به پول نقد و یا شیرجه رفتن عمیق تر به تباهی مالی. “این سخت است برای من به یک صاحب کسب و کار است که آنها نمی باید باز کردن درهای خود را هنگامی که چیزی است که آنها در حال رفتن به می گویند به شما این است که” اگر من نمی فهمم یک راه برای شروع نوعی از جلو پیشرفت در اینجا من این ریسک را از داشتن کسب و کار در همه وجود دارد,” او می گوید.

حدود نیمی از این نقطه جمع آوری اعضاء که واجد شرایط برای بازگشایی جمعه را در حالی که نصف خواهد ماند بسته به دلایل ایمنی او اشاره کرد. به عنوان کسب و کار بیشتر بازگشایی ویلسون می گوید: از آن خواهد شد سخت تر برای کسانی که اقامت بسته به علت نگرانی های بهداشتی. او در گزارش او صحبت به صاحبان رستوران ها که قبلا قادر به استفاده دولت موظف بسته به مذاکره مجدد شرایط با صاحبخانه و وام دهندگان و در حال حاضر انتظار می رود به چهره مقاومت است. او می گوید: فرماندار منظور نیز ممکن است تحت تاثیر قرار کسب و کار برنامه ریزی برای فایل ادعا می کند تحت تداوم کسب و کار بیمه.

برخی از صاحبان کسب و کار نگرانی در مورد شهرت خود را اگر یک مشتری بیمار می شود. “اگر شما به عنوان شناخته شده است که رستوران که در آن کسی گرفتار ویروس—شما مرده و از بین رفته اند. هیچ کس تا به حال رفتن وجود دارد دوباره می گوید:” سام Stuhlman صاحب ZuZZu کوچک Sicilian رستوران در رزول, گرجستان. از نگرانی برای سلامت کارکنان خود و مشتریان Stuhlman متوقف بسیاری از رستوران عملیات در اواسط ماه مارس تعویض به takeout تنها چند روز قبل از مقامات محلی دستور داد تمام رستوران ها در منطقه را به انجام همان.

“من در 60s; من آشپز که چند سال پشت سر من گفت: دیابت یکی از دیگر کارکنان است ضعف سيستم ايمنی و پس از آن ما معمولی مشتری 50-plus. این فقط درست انجام,” او می گوید. Stuhlman گذاشته شدن دو نفر از ZuZZu را 10 نفر از کارکنان و furloughed دیگر به دلایل بهداشتی. در ماه گذشته خرید و فروش شده اند توسط 60 درصد است اما نه به اندازه کافی برای متقاعد کردن او برای باز کردن درهای خود را دوباره.

“ما در حال بازگشایی می گوید:” Stuhlman. “کمپ حرکت بود نابخردانه و غیر مسئولانه است.” چون تعداد کمی از افراد آزمایش شده است او می افزاید: “ما هیچ راهی برای دانستن اینکه چگونه از آن خطرناک است برای بازگشایی زیرا ما نمی دانیم که گسترش این ویروس و چه کسی نه.”

سفارش نیز قرار می دهد برخی از گذاشته شدن کارگران از دریافت مزایای بیکاری در یک نقطه تنگ. بسیار شبیه به مواد غذایی کارگران و پزشکی کارکنان و کارمندان به نام بازگشت به کار توسط کسب و کار بازگشایی تحت کمپ را از دست بدهند مزایای بیکاری اگر آنها ماندن در خانه برای محافظت از سلامت خود را.

همان می رود برای پیمانکاران مستقل و افرادی که خود اشتغالی مانند بسیاری از آرایشگران, تا تو, هنرمندان و مربیان شخصی نهفته کمپ را سفارش دهید. “ترس از قرار گرفتن در معرض [ویروس] در محل کار است نه یک دلیل معتبر برای اعطای مزایای بیکاری می گوید:” Kersha Cartwright مدیر ارتباطات در گرجستان در وزارت کار.

کتی هارینگتون-سالیوان, یک وکیل و شریک در آتلانتا قانون استخدام شرکت Barrett & Farahany می گوید که در طی ماه گذشته این شرکت بوده است غرق تماس از کارگرانی که از کار اخراج شدند و یا تجربه تلافی از کارفرمایان برای برگزاری نمایشگاه Covid-19 علائم و یا اقدام به دکتر مراجعه کنید. از اواخر سال آنها دیده می شود بیشتر تماس از کارکنان نگران قرار دادن سلامت خود را در خطر است.

“بسیاری از کارمندان نگران گرفتن ویروس اگر آنها ساخته شده است به ارائه گزارش کار و [سوال] در مورد اینکه آیا آنها هنوز هم می توانید بیکاری اگر آن را ناامن به بازگشت می گوید:” Harrington-سالیوان. “پس از این بازگشایی منظور ما قصد داریم برای دیدن تماس در مورد آن در حال افزایش است. و من فکر می کنم ما باید برخی از اخبار سخت به ارائه.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت Covid-19 مستند زندگی را نجات داد
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de