غول ویروس نیست زنده است. پس چرا باید آنها به سرقت رفته ژن ضروری برای زندگی ؟

یک cryoelectron میکروسکوپ تصویر از یک Mimivirusاولین و بزرگترین غول پیکر کشف ویروس

شیائو et al. (CC by 2.5)

ویروس ها ممکن است زنده باشد, اما آنها ممکن است تغییر زندگی در مقیاس جهانی است. محققان دریافته اند که یک گروه عجیب و غریب از میکروب شناخته شده به عنوان “غول ویروس” حاوی ژن مرتبط با سوخت و ساز بدن که آنها به احتمال زیاد به استفاده از تبدیل خود را zombified میزبان به سوپر انرژی کارخانجات. چرا که بسیاری از قربانیان خود مهم هستند بازیکنان در تقلیل تغییر آب و هوا و در کنترل اقیانوس اکوسیستم megaviruses ممکن است اعمال قدرت غیر منتظره در طول زندگی بر روی زمین است.

وجود دارد بیش از 200 ، 000 نوع از ویروس ها در اقیانوس های جهان. برخی از آنها غول ویروس تا به نام چرا که آنها تمایل به حدود 10 برابر بزرگتر از متوسط ویروس. آنها هنوز کوچک—بزرگترین است تنها یک پنجم اندازه سلول های قرمز خون که ممکن است توضیح دهد که چرا آنها رفت و کشف نشده تا 2003. پس از آن محققان آموخته اند که برخی از حقایق اساسی—ویروس ها بیشتر آلوده amoebas و گیاهان شناور به عنوان مثال—اما دانشمندان هنوز در تلاش برای کشف کردن آنچه باعث می شود آنها را تیک بزنید.

در مطالعه جدید میکروبیولوژی رهبری فرانک Aylward از موسسه پلی تکنیک ویرجینیا و دانشگاه ایالتی نمی صیقلی کردن اقیانوس. آنها به شکار رفت در پایگاه داده های اسکن هزاران عمدتا دریایی ژنوم DNA اثر انگشت از ویروس ها.

آنها استخراج 501 مشکوک غول ژنوم ویروس, نقشه برداری آنها را در برابر 121 شناخته مرجع ژنوم برای ایجاد یک درخت خانواده. نتایج منتشر شده در این ماه در طبیعت ارتباطاتنشان می دهد که غول ویروس ها بسیار متنوع تقسیم به 54 گروه مجزا. چند ژنوم جدید بود به علم و به احتمال زیاد نشان دهنده گونه های جدید است.

در علاوه بر این به طور معمول ژن ها اجازه می دهد که یک ویروس برای آلوده کردن میزبان خود و تکثیر بسیاری نیز شامل ژن های مربوط به سوخت و ساز بدن روند که تبدیل غذا به انرژی در تمام سلول های زنده. این جای تعجب بود چرا که ویروس ها نمی خورند. و عجیب این ژن نیست اخیر علاوه بر این ، نویسنده محمد “منیر” Moniruzzaman: بسیاری از در حال تحول شده است در ویروس ها برای میلیون ها سال. “اگر هدف شما این است به سادگی برای پیدا کردن یک میزبان جدید و ضرب,” او می پرسد: چرا شما نیاز به این ژن?

همه از این می تواند تاثیر بسیار زیادی در دریا زندگی است. فیتوپلانکتون خورد گاز گلخانه ای دی اکسید کربن از جو به آنها فتوسنتز. آنها همچنین به صورت پایه از مواد غذایی در کل وب به هم پیوسته “که-می خورد-که” روابط بین شکارچی و شکار. هنوز هم محققان شروع به مطالعه چه بزرگتر اثرات می تواند باشد.

Frederik شولتز یک میکروبیولوژیست در ژنوم مشترک موسسه می گوید: کار جدید می آید به “شبیه نتیجه گیری” به عنوان کسانی که توسط تیم خود را دارد. اما او هشدار در برابر گمانه زنی بیش از حد گسترده. فقط به خاطر یک ژن کمک می کند تا سوخت و ساز موجودات زنده به این معنا نیست آن را به همان چیزی که برای ویروس ها.

هر دو گروه معتقدند که کشت غول ویروس در آزمایشگاه خواهد اجازه می دهد تا محققان به دیدن آنچه که این ژن را واقعا انجام دهد. “تا آنجا که من می توانم بگویم بسیاری از داستان” Moniruzzaman می گوید: “شما واقعا نیاز به تایید آنها در آزمایشگاه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>