این یک حافظه مناسب برای گچ بری دور بخاری: یک زوج تازه ازدواج کرده تازه از محراب راه رفتن بین ردیف به خوبی wishers خوشبختانه ducking سفید گلبرگ های گل انداخته بودن بیش از آنها را. نور خورشید می افتد فقط پس glinting در داماد جدید حلقه و ردیابی یک هاله در اطراف او مرد مستی. اما این در واقع یک تصویر لحظهای; آن را در یک قاب “قاب تصویر” یک تصویر متحرک در روکشی بنفش بخشی از مبارزات انتخاباتی آگهی ساخته شده است که دور قبل از روز ولنتاین. در حدود 10 ثانیه همان تازه ازدواج کرده را دوربری را به یک مربع و شروع recessional همه را دوباره و دوباره. در آنها رفتن به بی نهایت همیشه قایقرانی هرگز ورود.

GIFs شده در مارس مدت زمان طولانی را در دو گام به جلو دو گام به عقب ، اختراع در سال 1987 آنها صرف چند دهه در نيمه خواب زمستانی قبل از ظهور (و دوباره در حال ظهور و re-re-کشورهای در حال ظهور) به عنوان زبان میانجی اجتماعی اینترنت است. در حال حاضر آنها با عصبانیت سخن گفتن در ما از ایمیل ها و متون و عکسها و موضوعات انجمن—و ظاهرا از mantels در سراسر زمین است. این زمان به نظر می رسد درست, سپس به, اعتراف به فکر من طولانی پناه: فایل های Gif را می توان با شکوه اما آنها نیز عمیقا منحرف. آنها مرتعش آیکون های دیجیتال زندگی منعکس کننده هر دو روح خود را از نوآوری و در آن لحظات ترس از فضاهای بسته. بیایید شروع در نور و فرود به انبار.

Gif های خود بهترین هستند خود به خود عبارات شعر. در حالی که این درست است که برخی از سرعت اگزوز خود را به کلیشه—چگونه بسیاری از موارد ما نیاز به ببینید که برادر بزرگ شرکت کننده تف کردن قهوه ؟ —کاملا قرار داده GIF منتشر شادی به بعد. پست کسی تصویری از نوزاد خود مغولان در اطراف به موسیقی از یک اسباب بازی مورد علاقه; شخص دیگری پاسخ با هفت حلقه دوم از ترزا مارس سابق انگلیسی, نخست وزیر, رقص jerkily در طول یک سفر دولت به نایروبی. در چنین مواردی GIFs نشان می دهد ذهن انسان استعداد برای استعاره آن راه هوشمندانه از دیدن آن این است که به نحوی بود که. و همانطور که با تمام استعاره کمتر شبیه این و که هستند بیشتر خنده دار و یا نفس مکاتبات می شود. فاصله بین آنها تولید یک نوع ولتاژ; بزرگتر شکاف بیشتر برق استعاره.

در Vladimir Nabokov نهایی آدرس خود را به کلاس ادبیات در دانشگاه کورنل گفت: دانش آموزان خود را “من سعی کردم به شما یاد می دهد به احساس لرز هنری رضایت” برای به اشتراک گذاشتن با هنرمند “شادی ها و مشکلات ایجاد شده.” بخشی از لذت های Gif است با این های در خالق موفقیت—چگونه آنها نمایش دانش خود را از مبهم فیلم, شاید, یا نبوغ خود را در مطابق با دنیای واقعی رویداد با یک جزئی لحظه از Breaking Bad. Nabokov با استفاده از کلمه مبهم “shiver” که نکات در هر دو هیجان و ناخرسندی و برای من GIFs به طور مشابه به شارژ. در اینجا من می ترسم ما بیا به مراحل انبار.

ساکن در بیش از حد طولانی GIFs شروع به نظر می رسد مثل یک تنگ claustrophobic اختراع. مردم گرفتار در داخل شبیه imps به دام افتاده در بطری محکوم به صحبت می کنند همان خطوط و بیش نامفهوم از طریق شیشه ای. آنها را به ذهن شارلوت پرکینز گیلمن داستان کوتاه “The Yellow Wallpaper” در سال 1892 منتشر شده که در آن یک گزارشگر—محدود به رختخواب توسط شوهرش به دلیل “اندکی هیستریک تمایل”—می شود با وسواس الگوی تصویر زمینه در اتاق خود. به عنوان او نهفته است او تلاش می کند برای ایجاد حس تکرار آن طراحی شده است. جایی که حلقه شروع و پایان ؟ “نگاه در یک راه” راوی فکر می کند هر نوار از کاغذ دیواری “به تنهایی می ایستد.” با هم گرفته اما نوار تولید “interminable grotesques” که “اجرا کردن در بزرگ اریب امواج نوری وحشت است.” در نهایت تکرار بنابراین تحریف راوی حس واقعیت است که او می آید به باور او زندانی در پس زمینه است.

GIFs می توانید یک شبیه روانی اثر است. چهار سال پیش در مقاله بسیار عالی برای مجله دیجیتال زندگی واقعیمونیکا تورس به بررسی اخلاق در ساخت فایل های Gif از تراژدی مانند استفاده از dash cam فیلم 2014 قتل Laquan مک دونالد یک نوجوان سیاه پوست در شیکاگو توسط یک پلیس شهرستان. برای تورس های GIF را حلقه شکل شبیه به شکل افکار ما پس از یک دلخراش تجربه که می توان آن را سخت برای متوقف کردن ذهن از دوباره پخش ترسناک. “توسط فروپاشی زمان ایجاد یک جهان بدون آغاز یا پایان” تورس استدلال Gif “تکثیر تروما علائم—احساس انزوا و اجبار تکرار و حالت بدن ناتوانی است.”

به عنوان تورس نیز مشاهده نوری ترسناک می تواند گاهی اوقات قرار داده و به مولد به پایان می رسد. ماه گذشته حقوق حیوانات سازمان PETA منتشر شده یک پست وبلاگ با عنوان “آیا خوردن تخم مرغ ؟ اگر شما در حال حمایت از سنگ زنی زندگی می کنند،” آن را شامل سه GIFs نر جوجه سرنگونی از تسمه نقاله به ماشین آلات کشنده زیر. (از آنجا که مردان هرگز رشد خواهد کرد تا به تخم صنایع لبنی به طور معمول آنها را می کشد.) در اینجا حلقه های Gif تکرار چرخ را خستگی ناپذیر در بطری بازکن بوسیله اسباب گردنده. برای دیدن این فیلم یک بار به عنوان یک واحد تصویری خواهد بود افتضاح اما به نوعی جدا شده است; Gif شما را مجبور به مقابله با وحشیانه لحظه ای بین مرگ و زندگی دوباره و دوباره به اعتراف است که این واقعیت را نمی توان پیشی جستن و یا میگردین دور از. آن را در یک بطری و ما در داخل به دام افتاده.

حتی در سبک پوشش به عنوان تصاویر از احساسات ما و یا پاسخ GIFs همیشه نمی توانید دوری کردن از خود گوتیک انجمن. در بازگشت به شهرهای غیر رسمی عاقبت فیلم منتشر شده در سال 1985 دوروتی اصلی دشمن, شاهزاده خانم Mombi یک اتاق که در آن ردیف از سر زنان نشستن پشت شیشه ای کابینت شماری اما زنده آماده می شود. در یک نقطه در طول یک چت با دوروتی Mombi معمولی ورقه کردن زمان سر و بازخوانی یکی از کابینه. GIFs به ما داده اند همه یک نسخه دیجیتال از این قدرت است. یک دقیقه ما مریل استریپ سیاه و کف زدن در مراسم اسکار; بعدی ما Luke Perry در 90210 روز نشستن در ماشین خود را با او معصوم quiff گاییدن فرمان در پر از اشک نا امیدی.

مانند زندگی رکود در Mombi مجموعه مردم در این GIFs گویند در چگونه آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد که به این تصاویر فراموش نشدنی قدرت frisson از شبح مانند در اختیار داشتن. اگر شما یک Streep فن آن را وهم آور به او پرش به پا خود را در ستایش از یک صدای جیر جیر شما نفرت. “نه به نام من!” می شود “نه با صورت خود!” این eerier هنوز هم برای دیدن پری bang فرمان در اخبار خود مرگ زودرس. با استفاده از شخص دیگری به عنوان بیلبورد برای احساسات خود است مضطرب سیاسی مفاهیم. برای منتقد فرهنگی لورن میشل جکسون, این واقعیت است که مردم سیاه و سفید به نظر می رسد در چنین نامتناسب تعدادی از واکنش های Gif—به خصوص کسانی که با مردم—حس می کند: این minstrelsy به صورت دیجیتال.

اما در میان بسیاری از تحولات هنوز کامل نیستند. با افزایش قابل دسترس deepfake تکنولوژی شده است ممکن است برای کاربران را به چیزی قرار گرفتن چهره خود را بر روی سهام های Gif. این آخرین پیچ و تاب و تبدیل Mombi قیاس داخل به خارج است. در حال حاضر به جای یک فرد با داشتن بسیاری از سران بسیاری از مردم همان سر است. (تیلور سویفت, Halle Berry, James Van Der Beek—تمام من!) قرار دادن چهره خود را است که شما یک نوع از دریدن: همیشه قرار بود ما خوردن پاپ کورن, آمریکا نورد چشم ما ما آمد و رفت پایین سالن مانند دیوانه ها‘s پگی اولسون, فمینیستی clapback در شطرنجی. و بنابراین deepfaked GIFs رسیدن به چیزی روی حیله و تزویر به طور همزمان گفتن یک شوخی است و توضیح آن است. نتایج ممکن است به فن آوری پیچیده اما آنها در مورد به عنوان شوخ به عنوان کسانی که چهره-در-این-سوراخ برش تخته در کارناوال.

اگر GIFs هیولا به نظر می رسد به این دلیل است که آنها مانند هر هیولا ترکیبی موجودات است. آنها تجسم هر دو انیمیشن فوق العاده و محدود تکرارهای از زندگی دیجیتال. هنگامی که ما آنها را ما در عجیب و غریب خود را دوری. اما ما همچنین در آنها بازتابی از ما کمتر شریف عادات. آیا نظرسنجی ها می گویند ما در بررسی ما گوشی 47, 52, 80 یا 100 بار در روز, همه ما می دانیم تنگ حلقه را که ما به راحتی سیم پیچ. که ندارد یک مدار از سایت های مورد علاقه و برنامه های چرخید طریق دوباره و دوباره با GIF را غیر قابل اجتناب? در ترکیب شاعرانه تازگی و تکرار پیشرفت و فلج GIFs اکو پیچیده و شتم ما آنلاین پالس. در سمت دیگر شیشه بطری imp چوب آن زبان در اذیت کردن شناخت.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de