در حال انجام تغییرات زیست محیطی در حال تبدیل جنگل ها در سراسر جهان و در نتیجه کوتاه تر و جوانتر درختان با اثرات گسترده بر روی اکوسیستم جهانی, دانشمندان می گویند.

در یک مطالعه جهانی منتشر شده در مارس 29 شماره از مجله علمی, محققان به رهبری ایالات متحده آمریکا وزارت انرژی آزمایشگاه ملی شمال غربی اقیانوس آرام یافت می شود که افزایش درجه حرارت و دی اکسید کربن شده اند تغییر جنگلهای جهان از طریق افزایش استرس و دی اکسید کربن لقاح و از طریق افزایش فرکانس و شدت اختلالات مانند آتش سوزی خشکسالی آسیب باد و دیگر دشمنان طبیعی است. همراه با جنگل برداشت زمین شاهد یک کاهش چشمگیر در سن و قد و قامت از جنگل.

“این روند به احتمال زیاد در ادامه با گرم شدن آب و هوا گفت:” مقابله مک داول یک PNNL زمین دانشمند و مطالعه منجر نویسنده. “آینده سیاره با کمتر بزرگ, پیر و جنگل خواهد بود بسیار متفاوت از آنچه ما رشد عادت کرده اند. جنگل های قدیمی تر اغلب میزبان بسیار بالاتر از تنوع زیستی جوان جنگلها و آنها را ذخیره کربن بیشتر از جوان جنگل.”

کربن ذخیره سازی و تنوع زیستی غنی هر دو کلید برای کاهش تغییر آب و هوا.

مطالعه “فراگیر شیفت در جنگل پویایی در یک جهان در حال تغییر” مشخص است که جنگل در حال حاضر تغییر داده شده است توسط انسان و بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد ادامه به تغییر در آینده قابل پیش بینی و در نتیجه کاهش ادامه از رشد جنگل در سطح جهان است.

سه شرایط تولید یک جنگل زدایی حلقه

این محققان با استفاده از تصاویر ماهواره ای همراه با جزئیات یک ادبیات نقد و بررسی به این نتیجه است که در سطح جهان به طور متوسط درخت اندازه کاهش یافته است بیش از قرن گذشته و احتمال ادامه کاهش با توجه به ادامه تغییرات زیست محیطی.

عوامل متعددی منجر به از دست دادن درختان از طریق فعالیت های انسانی و طبیعی باعث می شود — clear-برش wildfire حشرات و بیماری ها منجر می شود. شناخته شده به عنوان زدایی, این پدیده منجر به عدم تعادل از سه ویژگی مهم متنوع و پر رونق جنگل: (1) استخدام, است که علاوه بر این از جدید نهال به یک جامعه; (2) رشد خالص افزایش در توده یا کربن; و (3) مرگ و میر, مرگ درختان جنگلی است.

“مرگ و میر در حال افزایش است, در اکثر مناطق, در حالی که استخدام و رشد متغیر در طول زمان منجر به خالص کاهش در قد و قامت از جنگل ها گفت:” مک داول. “متاسفانه مرگ و میر رانندگان مانند افزایش دما و اختلالات مانند آتش سوزی و حشرات شیوع بیماری در حال افزایش است و انتظار می رود برای ادامه افزایش در فرکانس و شدت بیش از قرن آینده است. بنابراین کاهش در میانگین جنگل سن و ارتفاع در حال حاضر اتفاق می افتد و آنها به احتمال زیاد به ادامه اتفاق می افتد.”

پوشش گیاهی پویایی در حال تغییر

شرایط ارتقاء جنگل زدایی به احتمال زیاد خواهد شد سرعت بخشیدن به شدت تغییر شرایط زندگی برای گیاهان و حیوانات مک داول گفت.

“بیش از صد سال گذشته ما از دست داده ایم بسیاری از جنگل های” مک داول گفت.” و آنها جایگزین شده است که در بخش های غیر-جنگل ها و در بخش جوان جنگل. این عواقب در تنوع زیستی کاهش آب و هوا و جنگلداری.”

گسترده تاثیر

این مطالعه همچنین نشان می دهد که مکانیسم های دیگر از جنگل زدایی — “مزمن تغییر درایور” — در حال جریان است. آنها عبارتند از:

  • اتمسفری دی اکسید کربن: سطح دی اکسید کربن در جو به طور چشمگیری افزایش یافته پس از انقلاب صنعتی و در حال پیش بینی ادامه افزایش بیش از قرن آینده است. سطوح بالاتری از دی اکسید کربن را افزایش می دهد یک درخت را رشد و تولید بذر. مانند دی اکسید کربن لقاح به نظر می رسد تنها اتفاق می افتد جوان در جنگل های فراوان با مواد مغذی و آب. ترین جنگل های جهان هستند در معرض محدودیت در مواد مغذی و آب آن به شدت کاهش دی اکسید کربن مزایای درختان.
  • درجه حرارت: افزایش درجه حرارت در حد حیات فتوسنتز منجر به کاهش رشد بالاتر مرگ و میر و کاهش بازسازی. این است که یک کلید برای کوتاه تر و درختان در این مطالعه مشخص شد.
  • خشکسالی: آنها انتظار می رود به افزایش فرکانس و مدت و شدت در سطح جهان است. خشکسالی می تواند به طور مستقیم باعث مرگ درخت یا غیر مستقیم منجر به مرگ و میر از طریق ارتباط افزایش حشرات و یا پاتوژن حمله.

سایر عوامل در حال تغییر چهره جهان را جنگل ها:

  • آتش سوزی در حال افزایش است و در بسیاری از جنگل ها در سراسر جهان و آینده آتش سوزی ممکن است بیشتر از آنها در گذشته بوده است 10,000 سال در برخی از مناطق این مطالعه نشان داد. رشد گیاه زیر آتش سوزی جنگل ها ممکن است آهسته یا وجود ندارد و با توجه به دمای بالا.
  • تنشهای زدایی اختلالات-توسط حشرات و قارچ ها و خفگی انگور — شده اند در افزایش است. کربن ذخیره سازی از دست حشرات در هر سال همان مقدار کربن ساطع شده از 5 میلیون وسایل نقلیه در یک مطالعه منتشر شده در سال گذشته می گوید. این است که انتظار می رود در ادامه با گرم شدن همراه با دیگر زنده زدایی اختلالات مانند قارچ ها و باکتری ها. در مناطق استوایی انگور است که با استفاده از گیاهان دیگر به عنوان میزبان سازه های در حال خفگی درختان به مرگ است.
  • چوب برداشت به تنهایی تا به حال تاثیر زیادی در تغییر جهانی جنگل ها نسبت به سنین جوان تر و یا نسبت به غیر زمین های جنگلی کاهش میزان جنگل و جنگل رشد در سطح جهانی. که در آن جنگل ها دوباره برقرار روی زمین برداشت درختان کوچکتر هستند و توده کاهش می یابد.

جنگل زدایی مطالعه متولد همکاری

مک داول با همکاری بیش از 20 دانشمندان برای تولید جنگل زدایی مطالعه که شامل داده ها و مشاهدات ساخته شده در بیش از 160 مطالعات قبلی.

“تغییرات زیست محیطی در حال ساخت اختلالات بدتر از آن این است که باعث تغییر در پوشش گیاهی دینامیک نسبت به کوتاه تر, جوان, جنگل,” مک داول گفت.

سازمان حفاظت محیط زیست دفتر علوم و چند سازمان دیگر بودجه کار می کنند. نویسندگان این مطالعه شامل PNNL بن Bond-Lamberty مشترک جهانی تغییر موسسه تحقیقات و محققان دیگر آمده از بیش از یک دوجین از موسسات از جمله چهار آزمایشگاه های ملی: PNNL لارنس برکلی و لس آلاموس و اوک ریج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی