دولت علم از مشاوران آمریکا و 11 کشور دیگر جمعه ای نام علمی ناشران را به تمام تحقیقات مربوط به کروناویروس و Covid-19 آزادانه تر در دسترس است.

در نامه سرگشاده ای از مشاوران از جمله کاخ سفید از سیاست علم و فناوری مدیر کلوین Droegemeier خواسته ناشران به اطلاعات در دسترس از طریق PubMed Central, رایگان بایگانی پزشکی و زندگی علوم تحقیقات و یا از طریق سایر منابع از جمله سازمان بهداشت جهانی Covid پایگاه داده.

دیگر کشورهایی که مقامات امضا این نامه عبارتند از: استرالیا, برزیل, کانادا, آلمان, هند, ایتالیا, ژاپن, نیوزیلند, سنگاپور, کره جنوبی و انگلستان است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

“برای کمک به تلاش ها برای مهار و کاهش سرعت در حال تحول Covid-19 گیر علوم پایه تحقیقات و نوآوری حیاتی خواهد بود برای پرداختن به این بحران جهانی” در این نامه می گوید. “با توجه به ضرورت این وضعیت آن است که به ویژه مهم است که دانشمندان و عموم مردم می توانند دسترسی به نتایج تحقیق به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

در این نامه خواستار ناشران به اطلاعات در دسترس در هر دو انسان و ماشین قابل خواندن فرمت. به عبارت دیگر به جای فقط فایلهای Pdf از اسناد اسکن شده ناشران باید به ارائه داده ها در فرمت های مانند صفحات گسترده است که هوش مصنوعی نرم افزار و سیستم های کامپیوتری دیگر می توانید استفاده کنید.

“این فوق العاده مهم است که این اتفاق می افتد می گوید:” مایکل ایسن یک دانشگاه کالیفرنیا در برکلی زیست شناس و سردبیر مجله علمی دسترسی آزاد مجله eLife. “البته این را باید به طور پیش فرض برای تمام علم نه فقط Covid-19 علم, و آن را باید به طور پیش فرض برای 25 سال گذشته. اما من خوشحالم برای دیدن این اتفاق می افتد در حال حاضر.”

بسیاری از محققان در حال حاضر در حال انتشار خود را Covid-19 کار را از طریق “پیش از چاپ” خدمات مانند bioRxiv که مجموعه مقالات است که هنوز رتبهدهی نشده است شده است نظیر بررسی در تلاش برای دریافت برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی تحقیقات به دست سریع تر و سیستم عامل مانند داده های ژنومی های خدمات Gisaid.

BioRxiv مؤسسین ریچارد شدید یک زیست شناس مولکولی در Cold Spring Harbor Laboratory, استقبال از باز کردن نامه. “من می خواهم بیشتر و باید دولت/تأمین کنندگان مالی قیمومیت که مقالات پژوهشی مشترک هستند به عنوان اوایل به عنوان ممکن است قبل از بررسی و رسمی, انتشار,” او می گوید.

این سریع به اشتراک گذاری داده ها می تواند کمک به محققان و مقامات بهداشت عمومی. برای مثال در ماه گذشته Nextstrain یک “باز علم” پروژه ای است که تجزیه و تحلیل داده های ژنومی در Gisaid شد قادر به کمک به تایید می کنند که Covid-19 شده بود در منطقه سیاتل است.

اما عجله برای انتشار اطلاعات و تجزیه و تحلیل می تواند جنبه های منفی. برای مثال Nextstrain بنیانگذاران ترور بدفورد یک محقق در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان توییتی ماه گذشته که شیوع Covid-19 در ایتالیا ممکن است مربوط به یک مورد در مونیخ است که مقامات بهداشت عمومی بر این باور شده بود موجود است. دیگر دانشمندان مورد انتقاد قرار بدفورد و تحلیل و او به زودی عذرخواهی کرد.

“Nonprofessionals قطعا گاهی اوقات اشتباه تفسیر اطلاعات در Nextstrain.org اما من به شدت معتقدم که ما در حال هل دادن همه چیز به سوی دقیق تر اطلاعات عمومی” بدفورد در بیانیه ای گفت به سیمی. “من کاملا بر این باورند که شفافیت این است که بهترین چیز برای جهانی بهداشت برای هدف در حال حاضر.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه خود را ضد عفونی کننده دست
  • سنگاپور آماده بود برای Covid-19—کشورهای دیگر توجه داشته باشید
  • اخلاقی است به منظور تحویل در طول یک بیماری همه گیر?
  • نمی تواند جلوگیری از دست زدن به صورت خود را ؟ علم است و برخی از نظریه ها چرا
  • راهنمایی برای کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • خواندن همه [ما coronavirus پوشش در اینجا](https://www.wired.com/tag/coronavirus/?itm_campaign=BottomRelatedStories_Coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im