یک رمان clinical trial) توسعه یافته توسط محققان در دانشگاه پیتسبورگ دانشکده پزشکی راه اندازی شده امروز در UPMC به آدرس یکی از مهم ترین بحث ها در طول COVID-19 pandemic: چگونه باید پزشکان تصمیم گیری بین سرعت اتخاذ روش های درمانی جدید از جمله به عنوان ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین و انتظار تا زمانی که آنها در حال آزمایش در دیگر کارآزمایی های بالینی?

“راه حل این است که برای پیدا کردن یک مطلوب معاوضه بین انجام کاری در حال حاضر مانند تجویز دارو خارج از برچسب یا انتظار تا سنتی بالینی کامل هستند” گفت: Derek آنگوس, M. D., M. P. H. استاد و صندلی وزارت مراقبت بحرانی پزشکی در پیت و UPMC. “ما در حال توسعه یک راه برای انجام این کار با یک تطبیقی کارآزمایی بالینی مدل است که متکی بر یک نوع هوش مصنوعی شناخته شده به عنوان تقویت یادگیری برای شناسایی بهترین شواهد حمایت درمانی برای COVID-19 بسیار سریع تر از با استفاده از سنتی روش علمی.”

قبل از COVID-19 ظهور, Angus و طیف گسترده ای از همکاران بین المللی در حال توسعه یک پلت فرم به نام REMAP-درمان پنومونی اکتسابی از جامعه (REMAP-CAP) طراحی شده برای پیدا کردن مطلوب برای درمان ذات الریه شدید هر دو در غیر بیماری همه گیر و همه گیر تنظیمات. زمانی که COVID-19 شروع به گردش REMAP-کلاه بود به سرعت در حال اقتباس شده که در آن از قصد خود برای ترکیب اضافی درمان رژیم به طور خاص هدف قرار دادن SARS-CoV-2 ویروس. این تیم بین المللی توصیف REMAP-کلاه پلت فرم در یک مقاله منتشر شده امروز در این سالانه جامعه قفسه سینه آمریکا (AnnalsATS).

REMAP (تصادفی جاسازی شده, چند عاملی تطبیقی پلت فرم) اجازه می دهد تا محققان به سرعت در حال تست چند روش درمان به طور همزمان در کاهش هزینه ها و با کمتر از بیماران از سنتی بالینی. REMAP طراحی و برای اولین بار شرح داده شده توسط آنگوس در سال 2015 در مجله انجمن پزشکی آمریکا (JAMA) است که انعطاف پذیر نسخه از آنچه که به نام “تطبیقی پلت فرم محاکمه.” “تطبیقی پلت فرم محاکمه به سرعت در حال در حال تایید شده توسط سازمان غذا و دارو, بنیاد بیل و ملیندا گیتس و دیگران به عنوان یک نیاز انقلاب در آزمایش های بالینی گفت:” آنگوس که دارای Mitchell P. فینک وقف صندلی در پیت.

او در مقایسه با REMAP رویکرد به یک آشپز ارائه یک جایزه fixe منو با پیش غذا غذای اصلی و دسر. آشپز ممکن است سعی کنید ترکیب های مختلف اندازه خدمت و گزینه گاهی اوقات ترک کردن غذا یا دسر و تنظیم در پرواز به عنوان صفحات دوباره خراشیده پاک و یا به سختی لمس کرد تا زمانی که هدف قرار دادن در ترکیب است که به فروش می رساند بهترین.

این UPMC-REMAP-COVID19 آزمایشی ساخته شده بر روی ستون فقرات REMAP-کلاه پلت فرم خواهد بود به خصوص قدرتمند به دلیل آن است که یکپارچه با سامانه پرونده الکترونيک سلامت در UPMC اشاره آنگوس. “در یک بیماری همه گیر پزشکان نمی خواهد که زمان به بحث در مورد جوانب مثبت و منفی از هر امکان کارآزمایی بالینی. با ساخت این راه حل توقف در نقطه ای از مراقبت های ما در حال نورد از یک رویکرد است که می تواند اطمینان که هر بیمار بستری با COVID-19 اگر آنها را انتخاب کنید به شما می تواند ثبت نام در این برنامه است.”

“ما باید پرتاب از راه تفکر و فیوز مراقبت های بالینی و تحقیقات بالینی به یک بسیار کارآمد سیستم” گفت: Angus که نوشته های اخیر دیدگاه در JAMA دفاع از “یادگیری در حالی که انجام” رویکرد. “این بی سابقه است همه گیر و ما نیاز به یک بی سابقه ای پاسخ.”

UPMC-REMAP-COVID19 باز خواهد شد در سراسر UPMC 40-سیستم بیمارستان و شروع با درمان های متعدد آزمایش به طور همزمان در ترکیب های مختلف — از جمله هیدروکسی کلروکین استروئیدها و داروها به نام سیستم ایمنی را تغییر دهید که پاسخ سیستم ایمنی بدن است. اگر داروهای جدید نیاز به آزمایش می شود آنها به سادگی نورد را به پلت فرم به عنوان مطالعه اصلاحات به جای آزمایش جداگانه رایگان-ایستاده محاکمه. همه شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد زمان استاندارد مراقبت و بسیاری نیز دریافت خواهد کرد, یک, دو یا سه نفر از تجربی گزینه های درمان. این بدان معنی است که در راه اندازی تنها 12.5 درصد از شرکت کنندگان خواهد بود صرفا اختصاص به دارونما بازوی محاکمه و در عرض چند هفته محققان انتظار دارند که حدود 99 درصد از بیماران دریافت خواهد شد یک یا بیشتر فعال درمان به طور خاص هدف قرار دادن COVID-19.

بعلاوه از آنجا که UPMC-REMAP-COVID19 پلت فرم است که متصل به سراسر جهان REMAP-کلاه محاکمه می آموزد از تمام تجربه های بین المللی. REMAP درپوش ثبت نام بیماران مبتلا به COVID-19 در شمال امریکا و اروپا و استرالیا و نیوزیلند و به سرعت در حال گسترش.

“محاکمه در طراحی با استفاده از یک ماشین مدل آموزشی است که شامل داده ها از بیماران ثبت نام شده در سراسر جهان به طور مداوم یاد بگیرند که روش های درمانی و ترکیبی از روش های درمانی در حال انجام بهترین” توضیح AnnalsATS co-نویسنده اسکات بری, Ph. D., جمهور و مقامات ارشد آماری دانشمند توت مشاوران که مشغول به کار با آنگوس و همکارانش برای ساخت مدل آماری. “هفته گذشته افسر ارشد پزشکی از انگلستان خدمات بهداشت ملی خواست هر بیمارستان در کشور برای شرکت در این دادگاه است. همانطور که بیشتر موسسات پیوستن به این مدل سریع تر می آموزد.”

اگر یکی از درمان نشان می دهد نشانه های اولیه انجام بهتر از دیگران بيماران به طور خودکار ثبت نام بیشتر به آن گزینه های درمان است. پزشکان می توانید مطمئن باشید که آنها همیشه در شرط بندی روی اسب برنده شرط در لحظه و ضعیف گزینه ها به سرعت قطع شود.

“این اجازه می دهد تا ما برای همیشه به سرعت شناسایی که درمان با این نسخهها کار بهترین در حالی که تعداد بیماران مورد نیاز برای رسیدن به آماری اهمیت کم” گفت: Angus. “این همچنین بدان معنی است که ما دریافت بهترین درمان برای بسیاری از بیماران از سمت راست دروازه.”

طراحی و اجرای UPMC-REMAP-COVID19 دادگاه رهبری آنگوس و همکاران در بری مشاوران (Austin, Texas) و پشتیبانی توسط UPMC شرکت.

طراحی و اجرای REMAP-کلاه در سراسر جهان است که توسط چند دولت ها و موسسات. یک لیست کامل از همکاری نویسندگان موسسات و سازمان های مالی را می توان در مطالعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im