گرمایش جهانی. نابرابری. Covid-19. و ال گور است … خوش بینانه است ؟

به عنوان معاون رئیس جمهور او نگاه بزرگ, سیاست, پاسخ به مشکلات جهانی. در حال حاضر او می گوید: همه ما بحران به سرعت ما را به سوی راه حل های واقعی.

قبل از او آن مرد با تغییر آب و هوا ارائه پاورپوینت و قبل از او از دست داده در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا توسط یک بینی (و یک تصمیم دیوان عالی کشور), Al Gore به حال شهرت برای تبادل بلند پروازانه سیاست راه حل برای knottiest اجتماعی مشکلات. از مجلس سنا به معاون ریاست جمهوری در حالی که بسیاری از سیاستمداران بودند فریاد در مورد قیمت نفت گور شد صحبت کردن در مورد اتصال شاهراه اطلاعات به مدارس دولتی و مالیات واحد حرارتی بریتانیا برای مبارزه با گرمایش جهانی است.

در دهه گذشته و نیم گور خود توصیف “دوره نقاهت سیاستمدار” بوده است که سرمایه داری. او صندلی نسل سرمایه گذاری مدیریت 20 میلیارد دلار سهام شرکت با تمرکز بر شرکت های سازگار با محیط زیست پایدار. آن را ممکن است به نظر می رسد مانند یک زمان دشوار برای قرار دادن در شرایط خاص که چهره شاد—یک بیماری همه گیر و سودای مبارزه با بیش نژادی و نابرابری اقتصادی را ممکن است کاهش در صف جلوتر از جهانی بحران اقتصادی و اکوسیستم سیاره سقوط. حتی نسل سالانه پایداری گزارش نشان می دهد که توجه عمومی نسبت به تغییر آب و هوا گرفته تا حد مرگ به نگرانی در مورد رمان coronavirus. در عین حال به نحوی در حال حاضر به عنوان شرکت منتشر شده این چهارمین سالانه روند توسعه پایدار گزارش گور به نظر می رسد تقریبا … خوش بینانه است. که تا چه می تواند باشد ؟

معلوم می شود که خطوط روند گور یک عمر صرف کرده است یا هشدار به مردم در مورد (کربن!) و یا تلاش برای غاز رو به بالا (انرژی سبز! دسترسی به مراقبت های بهداشتی!) در نهایت رهبری در جهت او امیدوار. این Covid-19 همه گیر او می گوید: شتاب انواع تغییرات سیستمیک او تحت فشار قرار دادند برای اولین بار با قوانین و سپس با سرمایه گذاری. و در حالی که گور کاهش یافته است به ارائه مشاوره خاص برای چگونه رهبران در بخش عمومی باید با دست زدن به همه گیر او به نظر می رسد بینهایت با اعتماد به نفس است که فشار از بخش خصوصی را هدایت دولت را در مسیر درست. او همچنین معتقد است جهان خواهد بود “غافلگیر” توسط زودتر از حد انتظار امن, واکسن, و آن را به نوعی غلبه بر اطلاعات غلط جنایات در آن چیزی به نام اینترنت.

به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری در آنچه معلوم شده اند به مراتب ساده تر زمان گور به حال شهرت prickliness—برای اینکه این نوع از شخص شما می خواهم می خواهم به یک آبجو با, به عنوان اگر که معتبر معیار برای انتخاب یک رئیس جمهور. اما هیچ چیز نرم نگرش یک فرد نسبت به یک کتاب ارزش شواهدی وجود دارد که شاید حق با او بود در تمام طول. گور به صحبت سیمی خبرنگاران آدام راجرز و لورن گود در مورد کسب و کار و روند سیاسی که Covid-19 دارای توربوشارژ در آنچه که او امیدوار است در این جهت. این گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح.

آدم راجرز: ضمنی در نسل استراتژی سرمایه گذاری در رشد مرحله شرکت است که برخی از اساسی اعتماد به نفس شما باید که یک سرمایه گذاری سرمایه گذاری مدل است که راه را برای فشار نوآوری است. زمانی که سه چهارم سرمایه سرمایه گذاری ها در نرم افزار و نه چیزهایی مانند بیوتکنولوژی یا مهندسی, چرا سرمایه به نظر می رسد به عنوان یک راه برای رسیدگی به مشکلات بزرگ مانند آب و هوا و سلامت ؟ این است که سرمایه گذاری در راه به دست آوردن نوآوری است که شما نیاز دارید ؟

ال گور: خوب, اول از همه, اجازه دهید من فقط توجه داشته باشید برای ثبت است که ما نمی سرمایه گذاری سرمایه گذاری سرمایه. ما فراموش مرحله رشد سرمایه گذاری و بخش بزرگتر از کسب و کار ما در جهانی حقوق صاحبان سهام. آنچه ما در بر داشت چهارم ما سالانه روند توسعه پایدار گزارش شده است که به مقدار زیادی از همه چیز—اما اول از همه در پاسخ به همه گیر شده است وجود دارد در حال رشد در سراسر جهان از جدید سیاسی و اجتماعی واقعیت است که ما یک نسل تعهد به تغییر به یک توسعه پایدار در جهان. دولت باید به نقش سرمایه گذاران باید به بازی در نقش یک, و کسب و کار باید به نقش همه به اطمینان حاصل شود که در کوتاه مدت اورژانس و بهبود اقدامات منجر به بهتر و بیشتر انعطاف پذیر آینده.

اجازه دهید من فقط می گویند یک زن و شوهر از چیزهای دیگر آدم. در می یابیم که وجود دارد بی تردید افزایش آگاهی از نیاز برای تغییر. همه گیر شتاب تغییرات اساسی در مصرف کننده و رفتار اجتماعی است و این همسان با شتاب و نوآوری توسط دولت و کسب و کار. ما در بر داشت رشد آگاهی که جهان را جمعی اجتماعی و اقتصادی و ایمان است که به طور جدایی ناپذیری به جهان طبیعی است. در حال حاضر وجود دارد گسترده به اشتراک گذاشته شده درک درستی از آنچه یک تهدید وجودی ممکن است مانند نگاه. عواقب ناشی از نادیده گرفتن مشاوره علمی از اپيدميولوژيستها و virologists آورده شده است به ما. و آن بسیار است از یک جهش به درک که وخیم مشاوره از یک آب و هوا دانشمند باید در نظر گرفته شود به عنوان به خوبی.

به منظور به حد جهانی افزایش درجه حرارت به بیش از 1 درجه سانتیگراد انتشار گازهای گلخانه ای نیاز به سقوط حدود 7.5 درصد در هر سال برای دهه آینده. که بیش از این کاهش انتظار می رود در این سال با توجه به Covid-19. و برای تلفن های موبایل دلهره آور اما ما در حال پیدا کردن تغییرات اساسی در اقتصاد جهانی سوق دادن ما به سمت پایداری. و این گزارش بسیاری از راه های که در آن بار از این بحران کاهش یافته است نامساوی. پرداختن به این بی عدالتی تاریخی منعکس شده در زندگی مهم جنبش باید در مرکز انتقال به یک آینده پایدار.

متاسفم برای رفتن بیش از حد طولانی است. من می خواستم برای دریافت به اصول وجود دارد.

علیرضا: شما شناخته شده است برای بلند پروازانه سیاست راه حل های واقعا بزرگ, مشکلات. شما می گویید که ما سه زمان بحران—Covid-19, آب و هوا و نابرابری—در هم تنیده هستند. بنابراین من فقط می خواهم به شما بخواهید برای ایجاد ارتباط بین یک صندوق سرمایه گذاری و سیاست و تغییرات ساختاری که به نظر می رسد به احتمال زیاد لازم است. اگر پاسخ شما به rip کردن راه های مراقبت های بهداشتی می شود به کار گرفته شده در ایالات متحده و راه سوخت های فسیلی می شود, یارانه, پس چگونه شما وجود دارد با یک سرمایه گذاری صندوق ؟

AG: اینها برخی از چیزهایی که نیاز به اتفاق می افتد برای اطمینان حاصل کنید. اول از همه, شده است وجود دارد یک تغییر اساسی در تفکر در دنیای کسب و کار و سرمایه گذار جهان است. فقط در شش ماه گذشته هر دو کسب و کار میزگرد و انگلیسی آکادمی را ساخته اند یک تغییر اساسی به تعریف خود را از این هدف از یک شرکت. آنها را سرنگون سهامداران تقدم و تاکید کرد ذی نفعان و تحلیل و طولانی مدت است.

که منعکس شده در این آگاهی جدید پایداری انقلاب است. ما اعتقاد داریم که ما در مراحل اولیه از یک پایداری انقلاب یکی که بزرگتر از انقلاب صنعتی با سرعت دیجیتال انقلاب است. ما معتقدیم این بزرگترین فرصت سرمایه گذاری در تاریخ جهان و بزرگترین فرصت کسب و کار در تاریخ جهان است.

اما برای دریافت یک کمی بیشتر گرانول در موضوع بهداشت و درمان ما درست در یک نقطه اوج در تصویب شخصی مراقبت های بهداشتی. علاقه مستقیم به مصرف کننده مراقبت های بهداشتی تا چهار برابر بیش از پنج سال گذشته است. و در ماه آوریل سال جاری Covid-19 شد و یکی از پنج رانندگان telehealth. در حال حاضر نقاط ضعف و آمادگی و ظرفیت برای پاسخگویی به این بحران باید ارتباط فراتر از مراقبت های بهداشتی به دلیل آن است که راه اندازی یک جدید آگاهی از نیاز برای تغییر و بهبود در امنیت اجتماعی شبکه در نقش ضروری کارگران است. و به آدرس نابرابر دسترسی به مراقبت های بهداشتی است که من قبلا ذکر آن تاثیر بسیار زیادی در امید به زندگی برای گروه های مختلف. همچنین در برخی از کشورها مانند ایالات متحده, هزینه های اداری در حال حاضر حساب برای نزدیک به 10 درصد از کل هزینه های بهداشت و درمان. که غیر قابل قبول است.

علیرضا: شما فقط گفت که یک فرصت بزرگ برای سرمایه گذاری و کسب و کار فرصت. آیا شما نمی بینید تنش میان به اصطلاح محیط اجتماعی و اداره امور سرمایه گذاری و مسئولیت امانتی است که سرمایه گذاران نهادی و مدیران باید برای به حداکثر رساندن بازده? و یا آیا شما فکر می کنم که این مسئولیت در حال حاضر در واقع شامل ESG سرمایه گذاری ؟

AG: بله من باور دارم که در مورد. اول از همه وجود دارد در حال حاضر حجیم تحقیقات نشان می دهد که کسب و کار است که به طور کامل ادغام ESG عوامل به خود را طرح کسب و کار سودآور تر تقریبا در هر بخش از اقتصاد جهانی است. و این تحقیق همچنین نشان می دهد بسیار واضح است که سرمایه گذاران که به طور کامل ادغام ESG عوامل به سرمایه گذاری خود را در مدل انجام بهتر. به طوری که این واقعیت تر می شود به طور گسترده ای شناخته شده و قابل درک مدیران که نه ادغام ESG عوامل قطعا در معرض خطر خود نقض مسئولیت امانتی به مشتریان خود را. و وجود دارد برخی از طنز در آن چرا که در طول یک دوره قبل از آن کسانی که نادیده گرفته ESG—از جمله برخی که کاهش اهمیت ESG عوامل استفاده می شود که اغلب ادعا می کنند “خوب, شما نمی توانید با استفاده از این عوامل دلیل این که شما ممکن است خود را نقض مسئولیت امانتی”—که شده بر سر آن در حال حاضر.

لورن گود: در رفتن را از طریق نمونه کارها خود شرکت آن را به من زده که چگونه برخی از آنها به نظر می رسد به جای prescient و برخی کمتر. من مطمئن هستم که این چیزی است که بسیاری از سرمایه گذاران در حال رفتن را از طریق در حال حاضر از جهان به طور چشمگیری تغییر در یک مقدار کوتاه از زمان. شما سرمایه گذاری در نان تست, است که مدیریت رستوران تکنولوژی; ProTerra الکتریکی اتوبوس; کاروان دیگری بود—بنابراین زن و شوهر وجود دارد در حمل و نقل و بخش حمل و نقل. بنابراین ما در حال زندگی در یک جهان متصل در زمان Covid-19 بلکه در همان زمان چیزهایی مانند نقطه از فروش و تجربه را در گیر و حمل و نقل عمومی است که در حال برش و یا حتی سوال از نظر ایمنی عمومی. می خواهم بدانم که چگونه Covid-19 اتحادش را تغییر سرمایه گذاری خود را در تفکر و آنچه ممکن است در برخی از مناطق و یا شرکت شما چشم دوخته اند و در حال حاضر که شما قرار نیست به دنبال فقط در چهار تا شش ماه پیش.

AG: خوب اگر شما مداد من شما را بالا 10 شرکت های که ما فقط در مورد برای سرمایه گذاری در.

LG: لطفا. فقط جلو و پشت پرده!

AG: من احتمالا نمی خواهید برای انجام این کار, اما آن را بسیار اندیشمندانه سوال.

ما تاسیس شد 16 سال پیش و ما شده ایم مدیریت دارایی برای 15 سال است. و هدف ما در سراسر وجود ما شده است به بهترین بازگشت برای مشتریان و انجام آن را در راه است که ثابت می کند مورد کسب و کار پایدار برای سرمایه گذاری است. ما تنها سرمایه گذاری در کسب و کار است که به اعتقاد ما به تولید کالا و خدمات است که سازگار با ظهور تمیز مرفه و سالم و عادلانه در جهان است. و ما تا به حال برای همه آن زمان یک اعتقاد است که جهان در حال حرکت در این مسیر است. این نوع از رانده شده توسط قوانین فیزیک است. ما در حال قرار دادن 150 میلیون تن از گرمایش جهانی و آلودگی به آسمان هر روز و تجمعی مقدار به اندازه کافی به دام انداختن گرما در برابر انرژی آزاد شده توسط 500,000 هیروشیما-کلاس اتمی انفجار در هر روز است.

من نمی خواهد رفتن را از طریق بقیه از این لایحه از خاص است, اما آن را آشکار شده است برای مدتی که جهان در حال تغییر است به دلیل فعالیت های انسانی در حال تغییر جهان است. و به عنوان کسانی که تغییرات کوه تا, ما در حال رفتن به مجبور به مقابله با آنها. ما در حال رفتن به مجبور به کاهش بحران آب و هوا و گسترده تر بحران زیست محیطی این برخورد بین راه ما سازماندهی اقتصاد جهانی و جهان طبیعی است.

من می گویم که همه گیر است و در واقع شتاب این تغییرات و من فکر می کنم که همه گیر است و همچنین رانندگی مردم را به این عامل پایداری به حساب در برنامه ریزی برای یک پست-همه گیر جهانی است. به طوری که واکنش های اضطراری بازیابی برنامه خواهد ما را به سمت یک دنیای بهتر. این چیزی است که مردم می خواهند و یافته های ما نشان می دهد بسیار واضح است که این نگرش باید تغییر به طور چشمگیری در سراسر جهان است.

LG: بنابراین آنچه که من از شنیدن به شما می گویند من فکر می کنم این است که شما واقعا فکر کردن در مورد این دراز مدت. که حتی اگر برخی از این سرمایه گذاری ها و شرکت های خود هستند و شاید ضعیف در کوتاه مدت به دلیل همه گیر شما مایل به سرمایه گذاری که نسبت پایداری برای آن جدول زمانی در آینده زمانی که ما در واقع در حال ارسال-Covid-19. و اگر من شنیدن که به درستی هنگامی که شما نگاه کنید که چه شده است که جدول زمانی برای شما ؟ آیا شما به دنبال به پنج تا هفت سال از در حال حاضر ؟ هنگامی که شما فکر می کنم که ما مجددا از این ؟

AG: آره, خوب, اول از همه, ما نمی دانیم و هیچ کس نمی داند. حدس من این است که بلوغ و قدرت های جهانی زیست فناوری جامعه خیلی پیشرفته است که وجود دارد یک شانس واقعی وجود دارد—که ما را غافلگیر خواهد شد با ورود موثر و ایمن واکسن زودتر از کارشناسان به ما گفته اند به انتظار. من یک متخصص در این, اما ما گوش دادن به کسانی که پس از آن و آن را بسیار چشمگیر آنچه این گروه انجام داده اند. البته آن را به عنوان زمان زیادی به عنوان آن را دلیل این که شما برای انجام کار بزرگ مطالعات ایمنی و آنها را برخی از زمان. اما در هر صورت هر زمان که ما در ظهور من فکر می کنم که این روند در حال تولید یک دنیای جدید است. و ما فکر می کنیم که این بزرگترین کسب و کار و فرصت سرمایه گذاری در تاریخ است.

LG: شما بوده ام به تقاضاهای مصرانه برای به توجه به تغییر آب و هوا برای چندین دهه در حال حاضر. اما به عنوان گزارش خود را برجسته مردم بیشتر نگران coronavirus از آنها در مورد تغییر آب و هوا. جوانتر گروه مراقبت کمی بیشتر در مورد تغییر آب و هوا, اما هر کس دیگری در حال حاضر توجه کاملا منتقل شده است. چگونه می توانم به شما پیشنهاد می کنیم که مردم اساسا در مورد مراقبت از این دو بحران در حال حاضر ؟ و این نه فقط یک تیم بحران البته—ما در حال تجربه جدید جنبش حقوق مدنی. ما صحبت کردیم در مورد نابرابری. من حدس می زنم من تعجب می کنم اگر تغییر آب و هوا است که به مقصد برای همیشه نگاهی به عقب و حتی به عنوان تمام این وقایع در هم تنیده هستند. چگونه می توانم به شما پیشنهاد می کنیم به خاطر تغییر آب و هوا در مرکز توجه ؟

AG: خوب, اول از همه, من می شود جای تعجب نیست اگر Covid-19 همه گیر بود نه اصل نگرانی اشغال افکار بسیاری از افراد در حال حاضر به دلیل آشکار عواقب و این واقعیت است که در برخی از کشورها—از جمله ما—مورد شماره ها هنوز هم در حال افزایش است. ما تا به حال یک botched بازگشایی و عواقب قابل پیش بینی اتفاق می افتند در حال حاضر.

اما من نمی آن را به عنوان یک رقابت برای توجه و آگاهی است. من آن را به عنوان یک رابطه طبیعی و من فکر می کنم که وجود دارد برخی از شواهد واقعی از گسترده تر به طور کلی بیداری. من نمی خواهم به صدا Pollyannaish در این نقطه, اما اگر شما فکر می کنم چند سال بیداری به باور نکردنی و بی عدالتی های که متحمل شده بود برای مدت طولانی توسط جامعه تجاوز منجر به یک تغییر شگفت انگیز در تقاضا برای برابری ازدواج و برای پایان دادن به تبعیض در اشتغال به تازگی مدون در تصمیم دیوان عالی کشور. و دستاوردهای جامعه تجاوز در حال تثبیت. آنها در حال رفتن دور.

به طور مشابه, برابری جنسیتی, مطالبات چند سال گذشته در حال تثبیت. یک مجله مراجعه کننده به ما در حال حاضر زمان به عنوان “بزرگ Awokening” و من لزوما تایید که glib عبارت است اما من فکر می کنم که آن را حمل معنا. بدون شوخی.

من فکر می کنم که کلی درس این است که هنگامی که دانشمندان در حال تنظیم خود را در آتش پس به صحبت می کنند را امتحان کنید به ما هشدار می دهند چیزی بهتر است به توجه. زمانی که هر دو این بیماری همه گیر و بحران آب و هوا آشکار برای همه برای دیدن باور نکردنی از بی عدالتی رنج می برد توسط جوامع از رنگ. منظورم این است که چگونه خدا را نام می تواند اکثریت در کشور ما—و من خودم را شامل در این کیفرخواست—چگونه می تواند ما قابل تحمل برای مدت طولانی در یک وضعیت که در آن شکاف درآمد بین کارگران و سفید کارگران همان است که در حال حاضر آن را به عنوان 50 سال پیش ؟ چگونه می تواند ما تحمل این واقعیت است که ارزش خالص به اصطلاح معمولی سیاه و سفید خانواده نسبت به ارزش خالص معمولی سفید و خانواده آن 11.5 طول می کشد سیاه و سفید خانواده ها به ارزش خالص یک خانواده سفید? چگونه می تواند ما را نگاه راه دیگر و نه بیشتر متمرکز شده است در حال تغییر است ؟

در حال حاضر به طور کلی بیداری به این عوامل رانده خانه توسط جورج فلوید را قتل عام و بیش از حد وحشتناک مرگ و میر از Covid-19 تا محور کلی تر آگاهی نه تنها نیاز به قرار دادن مبارزه با این بی عدالتی در مرکز کشور ما اما آن را نیز حساس مردم به این واقعیت است که آب و هوا دانشمندان در حال رشد بیش از پیش وخیم در هشدارهای خود را. و جامعه کسب و کار است که دیدن این فرصت را برای پایدار تر و سود بیشتر ایجاد شغل با رفتن در سبز بازیابی جهت است که راه ما باید بروید.

LG: به عنوان یکی از چند نفر زندگی می کنند که خدمت کرده اند در سنا و در بالاترین سطح از دولت این کشور و همچنین در بالا و فوق العاده اجرایی سطح, چگونه می خواهد به شما پیشنهاد می کنیم که ما رهبران رفع این مشکل ما در حال حاضر ؟ چگونه به شما خواهد بود برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس?

AG: خوب به عنوان شانس آن را داشته باشد ما باید انتخابات به صورت منظم و آنها اغلب در حال حاضر یک فرصت برای تغییر اساسی. من دوره نقاهت سیاستمدار در حال حاضر و نمی خواهید برای دریافت به سیاست از این وضعیت است. اما زمانی که نیاز وجود دارد برای تغییر قابل توجهی است که مردم به طور گسترده آگاهی از آن می تواند گاهی اوقات منجر به نتایج انتخابات که منجر به تغییر در سیاست. اما این تغییرات باید به جای در سراسر جهان است. و در نهایت هنگامی که کسب و کار در هیئت مدیره هنگامی که کسب و کار باعث می شود یک تغییر اساسی زمانی که سرمایه گذاران را به یک تغییر اساسی که مردم به طور کلی هستند که خواستار تغییر اساسی و سپس آن را می شود بسیار بیشتر احتمال دارد که دولت تغییر خواهد کرد سیاست های تسهیل ظهور این جدید تر و پایدار تر و مرفه و عادلانه و سالم فقط در جهان است. من آن را در حال آمدن است.

LG: آن را به من تلفن های موبایل مثل شما گفت: شما ببینید این تغییر رهبری توسط بخش خصوصی است.

AG: آن نیاز به هر دو. از آن نیاز به تغییر سیاست. ما نیاز به توقف پرداخت یارانه سوخت های فسیلی است. ما نیاز به ترکیب پایداری ارزش ها در راه است که در آن اندازه گیری می کنیم و برای جبران ارزش در اقتصاد ما. سرمایه گذاران نیاز به پاسخ به واقعیت های جدید است. و کسب و کار در حال حاضر شروع به پاسخ دادن به این واقعیت جدید.

علیرضا: آن را به من زده به عنوان شما صحبت کردن در مورد آن—به عنوان شما آن را به نام—glib عبارت “بزرگ Awokening” است که در حالی که مردم بیشتر و آگاه تر از این چیزهایی است که نیاز به تغییر در همان زمان وجود دارد مقاومت بیشتر. برخی از است که حتی رانده آشکار دروغ از طریق اینترنت برخی از سیاست است که به شما می گویند شما در دوره نقاهت بعد از. می توانید این تغییر شما در حال صحبت کردن در مورد غلبه بر این نوع از مقاومت ؟

AG: هیچ ارزشمند تغییر می آید بدون یک مبارزه است. درست است که این مقاومت است که اغلب وحشی اما کسانی که مقاومت در برابر بار واقعیت در برابر آنها. که در آن رسانه های اجتماعی نگران است ما حتی شروع به دیدن برخی از تغییرات وجود دارد. نگاهی به تغییرات در توییتر و حتی ق. به تازگی نگاهی فشار است که Facebook است که در زیر به آن را تغییر دهید فجيع شیوه های. در سمت مثبت نگاه رهبری است که بسیاری از شرکت های فن آوری ارائه کرده اند. نگاهی به مطالبات از کارکنان در برخی دیگر از شرکت های فن آوری که هنوز تغییر به اندازه کافی که در آن کارکنان خود را خواستار هستند که آنها را تغییر دهید. مردم می خواهید به کار برای یک محل که در آن آنها را به یک درآمد خوب, اما آنها همچنین می خواهید به کار برای یک شرکت است که کمک به جهان را به مکانی بهتر است. آنها می خواهند برای خود دوستان و همسالان و خانواده است که آن را فقط در مورد پول; آنها در حال کمک به در راه کلی تر به حرکت در مسیر درست است.

دو سوم از آمریکایی ها در حال حاضر حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. که یک تغییر چشمگیر در فقط چند هفته. وقتی که شما مطابقت آن با تکنولوژی رانندگان با کاهش هزینه منحنی و پایداری فن آوری است که بسیار قابل توجه—این که آیا باتری های خورشیدی یا EVs و یا صدها نفر از پایداری فن آوری است که به خوبی شناخته شده است—که قرار است باد در پشت ما. وقتی که شما مطابقت که با این تحقیقات که کسانی که سرمایه گذاران که به طور کامل ادغام ESG عوامل در حال گرفتن نتایج بهتر و سپس آره من فکر می کنم آن را پشتیبانی ما بسیار قوی باور است که جهان در حال حرکت است به یک پایداری انقلاب است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • زیرساخت های مسابقه تسلیحاتی است که سوخت رسانی آینده از بازی
  • چگونه برای به دست آوردن صفری ویژگی های حفظ حریم خصوصی در کروم و فایرفاکس
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma