جهانی حیات وحش نظارت می تواند هشدار دهنده برای آینده همه گیر

این ویروس است که باعث COVID-19 احتمالا سرچشمه در خفاش ها که در غارهای اطراف ووهان چین و ممکن است تصویب شده است به یک دوم گونه های جانوری قبل از آلوده کردن مردم با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. بسیاری از مخرب ترین بیماری های همه گیر از دهه های اخیر-از جمله ابولا و آنفلوآنزای و HIV/AIDS — باعث شد توسط حیوانات ویروس ها که ریخته به مردم است. با وجود این همیشه در معرض خطر یک ویروس جدید در حال ظهور و جرقه در سراسر جهان همه گیر وجود ندارد و سیستم جهانی به روی صفحه نمایش برای ویروس در حیوانات وحشی که در نهایت ممکن است پرش به انسان است.

در یک چشم انداز مقاله منتشر شده در جولای 9 , علم, یک گروه متنوع از بیماری های عفونی, کارشناسان محیط زیست, حیات وحش, زیست شناسان و دیگر کارشناسان استدلال می کنند که یک غیر متمرکز سیستم جهانی حیات وحش نظارت می تواند-و باید – تواند به منظور شناسایی ویروس در حیوانات وحشی است که پتانسیل آلوده و سلامت مردم قبل از دیگر همه گیر آغاز می شود.

“این غیر ممکن است بدانید که چگونه اغلب حیوانات ویروس ها بیش از نشت به جمعیت انسانی اما coronaviruses به تنهایی باعث شیوع بیماری در افرادی که سه بار در 20 سال گذشته گفت:” همکاری نویسنده Jennifer A. فیلیپس, MD, دکترا, با اشاره به سارس MERS و COVID-19 بوده است ، فیلیپس است استادیار پزشکی و همکاری مدیر بخش بیماری های عفونی در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. “حتی یک دهه پیش آن را دشوار است به انجام در سراسر جهان نظارت در انسان و حیات وحش و رابط. اما به دلیل پیشرفت فن آوری آن در حال حاضر امکان پذیر و مقرون به صرفه و از آن شده است هرگز بیشتر آشکار چگونه لازم است.”

هر حیوانی دارای مجموعه خود را از ویروس ها با برخی از همپوشانی در سراسر گونه است. اغلب گونه های جانوری و آن ویروس ها باید با هم زندگی می کردند تا زمانی که آنها اقتباس به یک دیگر و ویروس ها باعث ایجاد یا بدون علائم یا تنها خفیف تا متوسط بیماری است. اما زمانی که گونه های مختلف حیوانات که به طور معمول نمی زیادی در تماس هستند را گرد هم آورده ویروس ها باید از این فرصت برای پرش از گونه ای به گونه دیگر. اکثر ویروس ها ندارد ژنتیکی ابزار آلوده به گونه های دیگر. اما ویروس ها با این ابزار می تواند کشنده باشد به تازگی آلوده به گونه های با ایمنی طبیعی.

فعالیت های انسانی است که ساخت چنین سرريز حوادث بیشتر و بیشتر احتمال دارد. به عنوان جمعیت جهان همچنان به رشد تقاضا برای منابع طبیعی به شدت افزایش. مردم فشار به مناطق وحشی برای ایجاد فضای جدید برای خانه و کسب و کار و دسترسی به منابع سوخت اقتصاد و شیوه زندگی. حیوانات وحشی گرفتار شده و به فروش می رسد برای مصرف و یا به عنوان حیوانات خانگی عجیب و غریب در حیات وحش بازار که در آن گونه های متنوع چندپاره و فاقد تأثیرگذاری با هم تحت شلوغ و شرایط غیر بهداشتی. وحشی-حیوانات قطعات در حال حمل در سراسر جهان به عنوان خرده ریز و یا مواد تشکیل دهنده به صورت سنتی و یا داروهای جایگزین.

و در عین حال هیچ سیستم بین المللی تنظیم برای صفحه نمایش برای بیماری زا و ویروس در ارتباط با حرکت از حیات وحش, حیات وحش و یا محصولات.

“در این منجر به این مقاله من صحبت با دوستان و همکاران خود در سراسر جهان که حیات وحش تحقیقات در ماداگاسکار و اندونزی پرو اکوادور و از آنها خواست ‘که در آن شما را به نمونه های خود را برای غربالگری?'” گفت: همکاری نویسنده Gideon Erkenswick, دکترا, فوق دکتری پژوهش دیپلم Philips’ آزمایشگاه. Erkenswick همچنین مدیر پروژه های حوزه بین المللی, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به مطالعه و حفاظت از اکوسیستم گرمسیری. “تقریبا در هر وضعیت پاسخ این بود” هیچ کجا.’ محلی وجود دارد که هیچ کس با اختصاص زمان و منابع برای انجام این کار. برای پیدا کردن جدید بیماری زا و ویروس ها و ما باید برای پیدا کردن مایل خارجی همكاران و سپس نمونه ها به خارج از کشور است که دشوار و گران است.”

فیلیپس Erkenswick و همکاران در حیات وحش بیماری های نظارت متمرکز گروهی که نویسنده این علم کاغذ, پیشنهاد ایجاد یک جهانی نظارت شبکه به نمایش حیوانات وحشی و محصولات خود را در نقاط مهم مانند حیات وحش ایران ، این ایده می تواند به محلی تیم از محققان و تکنسین های استخراج ژنوم ویروسی از حیوانات نمونه های به سرعت در حال توالی آنها در سایت ها و توالی به یک پایگاه داده مرکزی در ابر. هزینه و اندازه های لازم علمی تجهیزات کاهش یافته است و در سال های اخیر ساخت چنین غربالگری مقرون به صرفه و حتی در منابع محدود تنظیمات که در آن بسیاری از جمله نقاط مهم قرار دارد.

“در حال حاضر وجود دارد ژنتیکی ترتیب در دسترس است که به معنای واقعی کلمه به اندازه یک چوب USB,” Erkenswick گفت. “شما می توانید به ارمغان بیاورد و برخی دیگر از منابع به یک جنگل انبوه و تجزیه و تحلیل یک نمونه برای توالی های مرتبط با بیماری زا و ویروس در سایت در چند ساعت. منظورم این است که اگر شما شانس بر چیزی مانند ویروس است که باعث COVID-19 آیا شما واقعا می خواهید به جمع آوری آن, آن را ذخیره سازی و حمل و نقل آن را به خطر می اندازند بیشتر در معرض, نمونه تخریب و اضافه کردن ماه و یا سال تاخیر قبل از اینکه شما کشف کردن آنچه شما کردم ؟ وجود افراد با تخصص و مهارت های لازم برای انجام این نوع کار با خیال راحت تقریبا در همه جا در جهان, آنها فقط نمی شده است با توجه به ابزار”است.

یک بار ویروسی توالی آپلود محققان در سراسر جهان می تواند کمک به آنها را تجزیه و تحلیل برای شناسایی حیوانات ویروس ها که ممکن است یک تهدید برای مردم و به منظور توسعه یک درک بهتر از جهان از ویروس ها است که رشد در محیط های مختلف. با مقایسه توالی ژنومی داده ها محققان می تواند به شناسایی آنچه که خانواده یک ویروس ناشناخته متعلق به و چه از نزدیک آن را مربوط به هر بیماری زا و ویروس. آنها همچنین می توانید شناسایی که آیا یک ویروس حامل ژن مرتبط با توانایی به علت بیماری در افراد است.

“با دانستن تنوع وجود دارد و ردیابی تکامل آن اطمینان حاصل می کنیم که ما اقامت جلوتر از آنچه در جمعیت های حیات وحش و حیات وحش-انسان رابط” فیلیپس گفت. “در گذشته قبل از مدرن حمل و نقل سرريز حوادث شده اند محلی و گسترش به آرامی دادن به مردم در جای دیگر زمان برای پاسخ. اما در حال حاضر دنیا آنقدر کوچک است که یک رویداد در یک مکان قرار می دهد تمام جهان در خطر است. این است که شخص دیگری مشکل است. این مشکل همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر