رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب

در یک گرم از شنبه شب در اواخر ماه مه Derek مورفی, پوشیدن محموله شورت و تی شرت یقه دار نشسته در اتاق نشیمن خود کوچ پاهای خود را کشیده کامپیوتر خود را در دامان خود. یک بازی بیس بال بود در تلویزیون اما مورفی, 49, نبود توجه زیادی به آن. او بیش از حد شلوغ پیمایش از طریق صدها نفر از عکس ها و ترکیب بیش از داده ها بر روی کامپیوتر خود. گاهی اوقات او می خواهم توقف جرعه از می توانید از رژیم غذایی و نوشابه. در طول هفته مورفی که زندگی در خارج از سین سیناتی مشغول به کار به عنوان یک تحلیلگر داده برای یک شرکت بیمه. اما در وقت آزاد خود او را دنبال غیر معمول سرگرمی: افشای متقلب در مسابقه استقامت.

چهار سال قبل مورفی در حال شروع یک وب سایت به نام ماراتن بررسی و به تازگی او شده است می خواهم به دنبال در نتایج 2019 لس آنجلس ماراتن که گرفته شده بود در مارس 24. با بیش از 24,000 دونده در رقابت های لا ماراتن یکی از بزرگترین 26.2 مایل نژادها در کشور است. این هم یک مسابقه مقدماتی برای ماراتن بوستون معتبر ترین در ایالات متحده است. مورفی شده بود به خصوص علاقه مند در نتایج برای یک دونده به نام فرانک مزا.

مزا برجسته 70 ساله, دکتر, از جنوبی پاسادنا کالیفرنیا نشده بود فقط واجد شرایط برای مسابقه دو ماراتون بوستون, او می خواهم اجرا استثنایی زمان 2 ساعت و 53 دقیقه که بعد تنظیم یک رکورد سریعترین ماراتن تا کنون اجرا شده توسط یک مرد سن و سال او. این ایستاده بود به مورفی; در طول سال او می خواهم تجزیه و تحلیل نتایج مسابقه برای هزاران نفر از ورزشکاران و نوشته شده است در مورد ده ها تن که تا به حال فریب خوردن در مسابقات مختلف. او به طور معمول شروع می شود خود را کاوش توسط به دنبال در مسابقه انشعابات—زمان آن طول می کشد یک دونده برای پوشش یک بخش خاص از یک دوره. در بسیاری از مسابقات به خصوص بزرگ مانند آنهایی که لا ماراتن رادیو-تراشه های شناسایی فرکانس های دونده’ bibs و ضبط زمانی که روروک مخصوص بچه ها اجرای بیش از یک RFID فعال mat. مزا را تجزیه شد و سازگار نشان می دهد که برای کل نژاد او فرار شش و نیم دقیقه در مایل است. هنوز چند نظر در یک پیام محبوب هیئت مدیره در حال اجرا برای علاقه مندان LetsRun.com شک مزا نتیجه. آنها تا به حال عکس ها نوشته شده که در آن به نظر می رسد که مزا وارد اجرا از یک پیاده رو در وسط مسابقه نشان می دهد احتمال این که او قطع بخشی از این دوره و پس از آن reentered.

در 24 مه مورفی ایمیل و عکس هایی که تا به حال ارسال شده در LetsRun به مزا و از او خواست به تایید می کنند که تصویر او. “از لینک بالا این است که دنباله ای از عکس ها که به نظر می رسد به شما نشان دهد که ورود به این دوره از خیابان عبور” مورفی نوشت. “من امیدوار بودم که شما ارائه می تواند برخی از زمینه. این بود که شما ورود از خیابان عبور و شما می توانید توضیح دهید چه اتفاقی افتاده است ؟ آیا خروج این دوره برای برخی از دلیل و برای چه مدت ؟ هر گونه اطلاعات به شما ارائه می کنند مفید خواهد بود.”

مزا پاسخ داد: به زودی پس از آن: “من در این عکس و من می توانم به شما اطمینان دهم من قطع نمی شود. من نمی توانم به یاد بیاورید که دقیقا همان جایی که در این دوره اما من جلو به ادرار یک بار من قادر به پیدا کردن یک portapotty بنابراین من در بر داشت یک ساختمان دیوار شاید 20 یارد از خیابان. در سال 2018 من تا به حال مشکل مشابه پس من صبر کردم و دویدم به یک هتل را از دست دادم 2 دقیقه این زمان من بود خم جهنم در از دست دادن ندارد 2-3 دقیقه.”

صبح روز بعد مورفی باز شده ایمیل خود را به پیدا کردن یک لینک به چند صد بیشتر عکس ها را در یک پوشه Dropbox. آنها گرفته شد او می گوید: با یک مسابقه رسمی دوربین مجموعه عکس ضربه محکم و ناگهانی هر چند ثانیه. (او نمی خواهد می گویند که آنها را فرستاد.) مورفی بود مضطرب به حفاری در آنها بود اما تعهدات دیگر. او بسته لپ تاپ خود و در زمان خود دختر جوان به بازی فوتبال. سپس آنها ملاقات با همسر و فرزند خود را برای ناهار. پس از آن همه آنها به پارک رفت. اما تمام روز او می گوید: او تعجب اگر عکس ها را با ارائه شواهد بتن که مزا فریب خورده.

آن شب مورفی خود را تنظیم دنده و برای دو ساعت با استفاده از نرم افزار ویرایش که او می خواهم خرید آنلاین برای $50, او متصل به هم 600 زمان-مهر عکس ها را به ایجاد سه دقیقه.

هنگامی که به پایان رسید مورفی یافت که در مورد مایل 11.5, مزا بود که با پوشیدن یک کلاه سیاه و سفید, سیاه, کوتاه, و مایل به خاکستری – پیراهن آبی در بالای آستین پیراهن سیاه و سفید به نظر می رسد برای ورود به این دوره از پیاده رو و شروع به اجرا. فرض کنید که جایی که مزا متوقف به از بین بردن خود وجود دارد نیز باید شده اند تصاویری از او اجتناب کردن ، اما در این تصاویر منجر به آن لحظه که مورفی بازدید مزا بود هیچ جا دیده می شود.

متقاعد شده است که او تا به حال اثبات این که دکتر تا به حال فریب خورده مورفی رسیده به مزا دوباره. “شما تصویر نیست ترک این دوره به توالت’, ” او نوشت. “این خواهد بود که عزم و اراده من که این عکس ها نشان می دهد که به شما در کاهش این دوره است. اگر شما هر چیزی در تناقض با یافته های من, لطفا در جلو آن است.”

مزا نوشت چهار دقیقه بعد: “شما به وضوح در تلاش برای آسیب رساندن به شهرت من و بی اعتبار کردن من. من دیگر نمی خواهد پاسخ به ایمیل های خود را. شما تماس گرفته خواهد شد در چند روز آینده توسط مشاور حقوقی.”

Image may contain White Board

به عنوان یک بچه در حال رشد در کلیولند مورفی می گوید او لاغر و استخوانی و اجتماعی بی دست و پا. او در بازی فوتبال “اما من در آن خوب نیست,” او می گوید. “مشخصات فنی, من در تیم ملی گلف. اما من وحشتناک بود که در آن بیش از حد.” او اما خوب با اعداد. “من تا به حال در مورد 2.0 معدل در دبیرستان, اما من واقعا به خوبی در ریاضی,” او می گوید. در خانه مورفی مسابقه چرخ های داغ در یک پلاستیک پیگیری و ایجاد نمودار برای تعیین که ماشین به طور مداوم سریع ترین. در کومودور 64 او می خواهم پلاگین در تیم فوتبال آمار به تلاش برای ایجاد قمار شانس.

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه سینسیناتی که در آن او تحصيلات دانشگاهي خود را در بازاریابی و امور مالی او شروع به یک سری از شغل فروش. در بهار سال 2005 احساس از شکل او شروع به در حال اجرا است. “من نمی تواند اجرای یک مایل,” او می گوید. “من می خواهم برای شروع به راه رفتن در نیمه راه از طریق.” به ماندن با انگیزه مورفی, امضا برای یک ماراتن. از آن پس او را اجرا 11 از آنها. مورفی آهسته ماراتون—بهترین های شخصی خود را 5 ساعت و 11 دقیقه در سال 2006—اما snagging تریبون هرگز هدف. “من واقعا لذت بردن از انجام آنها,” او می گوید. “قبل از اینکه من شروع به در حال اجرا به نظر می رسید دست نیافتنی. اما کسی که در این کار می تواند تکمیل هدف.”

برای جمع آوری در حال اجرا راهنمایی و پیدا کردن در مورد نژادها مورفی شد اختصاصی خواننده در حال اجرا انجمن ها به خصوص تابلوهای پیام مانند LetsRun.com. در سال 2015 او به تماشای تابلوهای پیام زنده با بحث بیش از یک دونده که واجد شرایط برای مسابقه دو ماراتون بوستون با یک به طور قابل توجهی سریعتر از مرد به حال تا به حال در قبلی ماراتن. پچ شیفته مورفی. آنچه را به او زده بود نه زیاد بود-او-یا-نمی-او سوال اما چقدر آسان فریب می تواند باشد. “من گفتم که چرا ما پس از تثبیت در این یکی ، وجود دارد هر کس دیگری که انجام این کار؟” او تصمیم گرفت به بررسی نتایج اولین مسابقه او در سراسر 2015 در فورت Lauderdale مسابقه دو ماراتون. مسابقه سایت ذکر شده انشعابات متعدد برای هر یک از شرکت کنندگان. پس از کمتر از 10 دقیقه از پیمایش از طریق اطلاعات مورفی متوجه آنومالی.

“من می توانم ببینم یک نفر با فاصله دو از دست رفته انشعابات,” او می گوید. “و او با سرعت قابل توجهی افزایش یافته که در آن او از دست رفته تقسیم می شود. من گفتم که هی این زن فریب خورده است.” مورفی رفت و در زن در Facebook صفحه و کشف کرد که او می خواهم اجرا بوستون-مقدماتی زمان. این خشم او. آن یک چیز را امتحان کنید تا زمان خود را نگاه بهتر برای خود و غرور. اما ماراتن بوستون مانند دیگر نخبگان ماراتن کلاه تعدادی از دوندگان در هر گروه سنی بسته مقدماتی خود را در زمان. فریب دادن برای به دست آوردن مطلب هیچ victimless جرم و جنایت است.

“من آنچه من می خواهم بر روی LetsRun,” او می گوید. “و دیدگاه گفت:” کسی نیاز برای شروع یک وبلاگ به افشای این مردم است.’ بنابراین من گفت: خوب من خواهد شد. من شروع به وبلاگ.” چند روز بعد او راه اندازی ماراتن بررسی است.

Image may contain Clothing Sleeve Apparel Human Person Plant Long Sleeve Tree Animal and Bird

“مهم نیست اگر آن را یک مسابقه بزرگ و یا کوچک نژاد” Derek مورفی می گوید. “نکته این است که برای حفظ یکپارچگی این ورزش است.”

عکس: Julie رنه جونز

مورفی اول منظور از کسب و کار برای اطمینان حاصل شود که ماراتن بوستون ورودی رفت و به واقعی مقدماتی. به عنوان او گرفتار تر متقلب بازخورد او از دوندگان عمدتا مثبت است. “من دوست دارم که شما این کار را انجام” نوشت: یکی از خوانندگان در پاسخ به یک سال 2016 داستان مورفی نوشت: در مورد یک ماراتن بوستون مقدماتی که او گرفتار البته برش در فیلادلفیا, مسابقه دو ماراتون. “نگه دارید تا کار بزرگ!” دیگری نوشت.

به زودی مورفی گذراندن 10 تا 20 ساعت در هر هفته بررسی است. در شش ماه اول در حال اجرا وب سایت خود را, او را متهم به هشت نفر از تقلب نوشتن در مورد خود را گسترده کار پلیسی در پست های وبلاگ پر شده با نمودار, عکس, تصاویر, و دیگر همخوانی مواد.

در اواخر سال 2016 اچ توسعه داده زداینده برای مورفی است که نیش ترمزی میزند همه منتشر مسابقه نتیجه تجزیه به یک سند اکسل ساخت آن را آسان تر برای مورفی برای دیدن ناهنجاری. “اگر وجود دارد تجزیه و از دست رفته و یا وجود یک تقسیم که بطور قابل توجهی سریع تر از دیگر انشعابات و سپس آن را بالا می برد پرچم قرمز” او می گوید.

چند ماه بعد مورفی بود و با نوک انگشتانش کردن مورد مشکوک نتایج از فورت Lauderdale A1A نیمه ماراتن یک 13.1-مسیر مسابقه. جین Seo دوم-جایگاه زن دان در حال اجرا در نیمه دوم این دوره نزدیک به دو دقیقه سریعتر از اول یک غیر محتمل حاشیه. مورفی نگاه در مسابقه عکس و متوجه شده است که جستجوگرها پوشیده بود Garmin تناسب اندام-پیگیری سازمان دیده بان که در یک عکس از جستجوگرها در نزدیکی خط پایان از تماشای قابل مشاهده بود. مورفی خریداری مسابقه عکاس با وضوح بالا عکس و بزرگنمایی در سازمان دیده بان. شگفت آور, او می تواند ببینید که Seo حال اجرا تنها 11.65 مایل از 13.1-مسیر مسابقه. در فوریه 21, 2017 مورفی ارسال شده یک داستان در مورد Seo. سایت منفجر کرد.

Seo رد صلاحیت شد از مسابقه. چند رسانه برداشت مورفی داستان از جمله یاهو ، واشنگتن پست منتشر شده یک قطعه شکستن مورفی تحلیل. ظرف یک ماه مورفی پست وبلاگ تا به حال بیش از 100,000 انداز و سایت روزانه نامزدی شروع به پریدن کرد از 800 به 10000 بازدید کنندگان منحصر به فرد. محبوبیت این سایت در نهایت تشویق مورفی برای شروع یک پادکست که او راه اندازی شد در ماه دسامبر سال 2018 است. (سیمی قادر به رسیدن به جستجوگرها برای نظر.)

با بیشتر خوانندگان نیز راهنمایی های بیشتر. “مردم نبودند فقط به ایمیل من در مورد بوستون مقدماتی,” او می گوید. “آنها می تواند درخواست در مورد کوچکتر نژادها که من نمی خواهد به طور معمول نگاه کنید. اما اگر پنج نفر به من رسیده است چرا که آنها مشکوک است که کسی فریب خورده در یک مسابقه, من می خواهم به آن نگاه کنید.”

Image may contain White Board Texture and White

یکی از روروک مخصوص بچه ها مورفی تا به حال مشاهده شده است در حالی که برای پروانه Moayedi 56 سال مستقر در سان آنتونیو تگزاس برگزار شد که رکورد جهانی گینس برای بیشترین ماراتن اجرا توسط یک زن در یک سال (168) و بیشترین ماراتن اجرا در روزهای متوالی توسط یک زن (17). او همچنین ادعا می شود تنها زن در تاریخ به اجرای بیش از 1000 ماراتن پس از اتمام بیش از 1250 تا تاریخ.

Moayedi صاحب و عمل یک مسابقه سری به نام من زد ماراتن که مراحل هفتگی ماراتن نیمه ماراتن 10Ks و 5Ks. Moayedi دارای نژادها او در سن آنتونیو در حال اجرا مسیرهای اما او متولد و بزرگ شده در ایران—نتیجه punny نام او سری است.

در طول سال ها همکار دونده بود و پرچم Moayedi رفتار در چندین بالا مشخصات نژادها. در سال 2013 پس از ورود یک مشکوکی سریع تقسیم زمان اواخر در 100 مایل نژاد در تگزاس او رد صلاحیت شد. او رد صلاحیت شد از سال 2016 هوستون ماراتن بعد از زمان تراشه موفق به ثبت نام انشعابات در چندین پست های بازرسی. مورفی نیز مشکوک Moayedi نمی اجرای همه از خود نژادها حتی اگر او اغلب ذکر شده در نتایج به منظور افزایش تعداد رکورد. چند سال پیش متوجه شد که او ذکر شده در نتایج یک من زد ماراتن در سن آنتونیو در ژوئن 1, زمانی که او حساب رسانه های اجتماعی به نظر می رسید که نشان می دهد او 8,500 مایل دور در نپال داشتن اجرای یک ماراتن وجود دارد در مارس 29. او هشدار داده گینس اما مقامات وجود دارد بررسی مدارک ارائه شده و نوشت و گفت که آنها تا به حال “نیست هر زمینه به رد صلاحیت او در تلاش است.”

مورفی مصمم بود. او مجموعه در اثبات خود را در مورد و تصمیم وجود دارد تنها یک راه برای دریافت سوابق خود را باطل: گرفتن Moayedi در عمل است. او مرا دعوت به آمده است همراه.

در 16 فوریه 2019 آشنا شدم مورفی در ساعت 6 صبح در یک هتل در سن آنتونیو. من می خواهم به صحبت کردن به او تلفن اما این بود که ما برای اولین بار در شخص روبرو می شوند. مورفی که نزدیک نابود و لگدمال, عقب کشیدن مو خاکستری و یک بیت از یک سر پا شد لباس برای مناسبت در سیاه و سفید نایک در حال اجرا کوتاه و خاکستری Under Armour سرعت باد. ما راه ما را به مسابقه سایت و دولا پشت پارک شده, مینی ون, slinking در اطراف مانند یک زن و شوهر میانسال هاردی پسران و سپس ثابت چشم ما در ده دونده که جمع شده بودند در یک trailhead. آنها ایستاده در نزدیکی سبز و سفید و قرمز پرچم که خواندن من زد ماراتن شروع/پایان.

“که او را در کت سیاه” مورفی زمزمه با اشاره به کوتاه زن با موهای خاکستری در مسیر شلوار پف کت و کلاه بیس بال. “او قطعا نمی خواهم نگاه او را در لباس پوشیدن به اجرای یک ماراتن.”

اجرا شروع شد و در 7:30 اما Moayedi پیوستن نیست روروک مخصوص بچه ها به عنوان آنها ambled خاموش. مورفی رفت به خط شروع که در آن چندین نسخه از خود منتشر کتاب ایران به امریکاشد و نمایش داده شده بر روی یک صندلی تاشو در فروش برای $20. او را برداشت تا یک کپی و شروع به کوه در می رم از طریق آن.

Moayedi به ما نزدیک شد و مورفی استقبال او با شاد “آیا همه این!” عنوان او برگزار شد تا او کتاب توصیف او رکورد محیط اجرا می شود. “شما یک افسانه! من می توانم تصویر را با شما؟” این به من زده به عنوان بی دست و پا حرکت می کند اما من به همراه خوراکی یک عکس از مورفی و Moayedi.

دو روز پس از سن آنتونیو رویداد نتایج مسابقه ارسال شده در وب سایت سازمان. اگر ما می خواهم دیده می شود هیچ مدرکی وجود ندارد که Moayedi چپ منطقه شروع شد فهرست 10-جای دان با زمان 7 ساعت و 29 دقیقه است.

مورفی ارسال یک ایمیل به Moayedi گفتن او آنچه که ما شاهد و پرسش های خود رکورد گینس. Moayedi پاسخ نمی. من هم به او چند بار با ایمیل و پیام های صوتی و همچنین گواهی نامه. من می خواستم به شنیدن صدای او طرف داستان اما او هرگز پاسخ داده است.

مورفی تماس گینس دوباره. این سازمان در پاسخ به یک ایمیل تقریبا یکسان به یک مورفی دریافت چند سال قبل وجود خواهد داشت هیچ رد صلاحیت. در اواخر ماه آوریل مورفی رسیده به یکی دیگر از رکوردهای گینس, کارمند, یک adjudicator که مورفی می گوید: ممکن است جدی تر در مورد گرفتن سوابق باطل.

من تعجب اگر او نگرانی بیش از حد بیش از Moayedi. پس از همه, او این کار را خوب است برای سلامتی و خوب بودن و سری مسابقه مجاز گاه به گاه دونده سعی کنید از بلند نژادها بدون فشار. “در چه نقطه شما فقط اجازه دهید آن را بروید؟” از من خواسته.

“من نمی,” او گفت:. “نه تا زمانی که گینس طول می کشد مشروع نگاهی به پروانه. کسانی که پرونده در حال حاضر می رسد.”

مورفی به همین متمرکز فرانک مزا. در 28 مه او نوشته شده خود را برای اولین بار داستان در مورد مزا در وب سایت خود را. آن را شامل های ویدئویی خود را و برخی از نظرات مزا تا به حال به او ایمیل فرستاده. همچنین گزارش شده است که مزا ممنوع شده است از کالیفرنیا بین المللی ماراتن با توجه به غیر عادی تقسیم بار و به دلیل نژاد مقامات قادر به پیدا کردن عکس ها از مزا در حال اجرا در بخش های خاصی از این دوره در دو نژاد.

مورفی نیز بیشتر تجزیه و تحلیل مزا اجرا در سال 2019 لا مسابقه دو ماراتون. زمانی که مزا شد عکس reentering البته او شروع به در حال اجرا در پشت یک مرد با استفاده از Strava اجتماعی شبکه تناسب اندام است که با استفاده از ردیابی GPS برای ضبط یک فرد عملکرد. هنگامی که او را ردیابی مشکوک متقلب مورفی اسکن تصاویر برای پیدا کردن دونده ها در این نزدیکی هست با استفاده از Strava. او می یابد و سپس نام خود را توسط خود را به ماهیگیری اعداد; اگر او می تواند پیدا کردن کسانی که دوندگان در ” Strava حساب او می تواند نمودار یکی دیگر از نقطه داده. با استفاده از Strava داده ها از انسان فقط در مقابل مزا مورفی قادر به محاسبه زمانی که مزا reentered آهنگ. با مزا داده از بعد زمان حصیر او تعیین سرعت 8 دقیقه, 23 ثانیه نزدیک به 2 دقیقه در هر مایل کندتر از سرعت متوسط در ماراتن رسمی نتایج مسابقه.

از من خواسته مورفی چگونه ممکن بود که مزا تا به حال ثبت شده سازگار انشعابات در طول مسابقه. مورفی است هیچ راهی برای بدانید اما می گوید که او را دیدم در تصاویری که مزا عینک دو ساعت. او این باورند که یک سازمان دیده بان ردیابی مزا کل زمان سپری شده و مزا خواهد شروع دیگر هنگامی که او رفت و در سراسر زمان mat. او سپس خود را به بعد از زمان mat—از طریق دوچرخه و یا نوعی دیگر از حمل و نقل—سپس صبر کنید تا دوم سازمان دیده بان آمار 6:30 علامت گذاری (تقسیم زمان مزا به طور مداوم ثبت شده در طول مسابقه) قبل از عبور از حصیر.

یک روز بعد مورفی نوشت: در مورد مزا دوباره و این بار او را متهم به خیانت در یک مسابقه دو ماراتون در شهر فینیکس, مسابقه قرار گرفت که کمی بیش از یک ماه قبل از لا مسابقه دو ماراتون.

در اواسط ماه ژوئن نشریات دیگر از جمله مردم و نیویورک پستدر حال برداشت مزا داستان. به لس آنجلس تایمز نوشت: یک مقاله طولانی که recapped برخی از مورفی یافته و دقیق مزا برجسته زندگی به عنوان یک پزشک و مربی است.

مزا رشد کرده بود فقیر در لس آنجلس پسر مکزیکی مهاجران. پدر او فوت کرد زمانی که مزا بود 4 و مادرش یک خیاط مطرح او. او صرف مقدار زیادی از زمان در محلی پسران بازی باشگاه ورزشی مختلف اما نمی شروع به در حال اجرا تا زمانی که پیوست صلیب کشور و پیگیری تیم در کلیسای جامع دبیرستان.

در کال ایالتی نورتریج در اوایل ’70s مزا بیشتر قرار داده و این ورزش را کنار گذاشته—هنوز هم در حال اجرا برخی از به ماندن در شکل. فقط قبل از شروع مدرسه پزشکی در دانشگاه دیویس در سال 1974 مزا ملاقات Faustina بهترین nevarez در یک کنفرانس پزشکی در تگزاس است. او یک premed دانشجو در دانشگاه UC Davis و دو شروع دوستیابی. آنها ازدواج کرده بودند در سال 1976 بود و دو فرزند یک پسر فرانسیسکو که همچنین تبدیل شدن به یک پزشک و یک دختر, Lorena که یک پرستار است.

زمانی که مزا شروع اقامت خود را در خانواده پزشکی در قیصر بنیاد بیمارستان در LA در سال 1978 او شروع به در حال اجرا به طور جدی دوباره. او شروع به وارد کردن 5 – و 10-کیلومتر نژادها و پس از آن مراسم تحلیف لا مسابقه دو ماراتون. همکاران خود شروع به تماس او را در حال اجرا و او را معمولا پوشیدن کس زیر لباس. “برای ناهار به جای خوردن او می خواهم خود را به نوبه خود در بوق و اجرا کنید تا به هالیوود نشانه” Faustina می گوید.

در اواسط’80s, مزا آغاز شد برگزاری مسابقات در پارک های اطراف لا و بعد از آن دستیار مربی برای عبور کشور تیم در لویولا دبیرستان. “او می خواهم اجرا با بچه ها او مربی در 6:30 صبح می گوید:” او پسر فرانسیسکو. “پس از آن او می خواهم به دیدن بیماران گاهی با من در ناهار و سپس دوباره اجرا با بچه ها بعد از کار.” زمانی که او بازنشسته در سن 65 سالگی او شروع به رقابت در مسافت های طولانی تر. در سال 2009 او فرار سانتا کلاریتا ماراتن در 3 ساعت 20 دقیقه. سال 2014 زمانی که او 65 او مشکلات ناسازگار بودن زیر سه ساعته در ماراتن. همان سال دونده جهان او را به نام یک کارشناسی ارشد دونده از راه دور از سال است.

زمانی که او دختر خوانده مورفی اولین ماراتن بررسی داستان به او مزا سرش را تکان داد و سعی کرد لبخند. “در بسیاری از چیزهای دیوانه در اینترنت,” او گفت:. اما نظر در LetsRun هیئت مدیره پیام ظالم بودند. “من شرط می بندم او رزومه یک تقلب بیش از حد گفته است. “او پاتولوژیک” نوشت: یکی دیگر از. مزا شد به وضوح لرزاند. “انواع اتهامات بودن پرتاب من,” او گفت: لا بار. “این بسیار آسیب زا است.”

در اواخر ماه ژوئن او موفق به دریافت یک تماس تلفنی از لویولا سر مربی در حال اجرا. مدرسه تصمیم گرفته بود که به دلیل اتهامات علیه او دیگر قادر به خدمت در موقعیت خود را به عنوان دستیار مربی است. (لویولا نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.) او برگزار می خواهم که کار را برای حدود 25 سال, آموزش صدها نفر از پسران بیشتر کار با دوندگان نخبه است. “او ویران شد” Faustina می گوید. “آن را بیش از در حال اجرا. او مربی با این بچه ها. این زندگی او بود.”

Image may contain White Board

مسابقه استقامت را نشو و نما در سال های اخیر است. در سطح جهانی حدود 1 میلیون نفر اجرا ماراتن در هر سال از حدود 500000 در سال 2001. و با این انفجار در شرکت به نظر می رسد آمده راش تقلب. در سپتامبر سال 2018 بیش از 5,000 دونده رد صلاحیت شده از شهر مکزیک ماراتن برای دوره برش. فقط دو ماه بعد 258 دونده در یک نیمه ماراتن در شنژن چین رد صلاحیت شده پس از دوربین های ترافیک و عکاسان آنها را برش را از طریق بوته. این مه سه دونده رد صلاحیت شده از بوستون یکی برای استخدام سریع تر رقیب را به اجرا به عنوان یک پروکسی (شناخته شده در مسابقه به عنوان یک قاطر) و دو برای جعل شخصی خود را-بهترین گواهی برای دیدار ماراتن بوستون صلاحیت استاندارد است. مورفی معتقد است که کار خود را کمک می کند تا understaffed نژاد مقامات گرفتن تقلب که به نظر می رسد تبدیل شده اند بومی در ورزش.

مورفی بیشتر مقصر رسانه های اجتماعی برای اجبار به تقلب. “تازه ورزشکاران تقلب برای دوست داشتن” او می گوید. اما امثال رسانه های اجتماعی می تواند فقط به عنوان به سرعت تبدیل به نفرت. در سال 2018 مورفی متهم Maude گورمن یک دونده که می خواهم به پایان رسید دوم در یک ultramarathon در مین از برش ، او بعد از رد صلاحیت از مسابقه و اعتراف کرد که او تا به حال در واقع قلم قطعات این دوره است. “شرم قدرتمند است,” او نوشت: تابستان گذشته در یک Instagram post. “و پس از تقلب در چند ماراتن فوق العاده … من مطمئن نیستم که چگونه برای مقابله با این حس قریب به اتفاق شرم قرار داده شده در من … من ایستاده بود بر روی یک پل در, آماده به خودکشی.”

بعد من رسیده به گورمن از طریق Instagram پیام خصوصی که در آن او توضیح داد که این اثر پس از مورفی وحی بر روی او بود. “من معتقدم [مورفی] ایجاد یک فضای آنلاین که در آن سایبری و آزار و اذیت شد معتبر ‘مجازات’ برای کسانی که در سایت” گورمن به من گفت. “این یکی از دلایلی است که من تلاش با تمایل به خودکشی.”

یکی از مورفی بیشترین منتقدان است اسکات ادوارد کومر یک وکیل در شیکاگو که مورفی دعوت به cohost در ماراتن بررسی پادکست. نشان می دهد بررسی, معروف, خیانت موارد و اغلب جفت لب به لب سر. (“من می خواستم با کسی به بحث در نمایش” مورفی می گوید.) “وجود دارد یک خط خوب بین newsworthiness و ایجاد یک اینترنت شمع-در غیر این صورت غمگین فرد” ادوارد کومر به من گفت. “اگر آن را نخبگان دونده که گرفتار است که به نظر می رسد خوب است. اما اگر آن را فقط جو متوسط است که ما واقعا کمک با که ؟ کسی که می رود به طول های بزرگ برای تقلب در یک ماراتن احتمالا برخی از مسائل برای شروع و داشتن 4 میلیون نفر در Facebook بحث در مورد آنچه که یک قطعه از زباله آنها خوب نیست.”

مورفی سرکش. “مهم نیست اگر آن را یک مسابقه بزرگ یا کوچک نژاد” او به من گفت. “اگر کسی در حال رسیدن به سکو و آنها فریب خورده این اشتباه است. نکته این است که برای حفظ یکپارچگی این ورزش است.”

Image may contain White Board

در 28 ژوئن از مقامات Conqur استقامت گروه سازمان از لس آنجلس ماراتن فرستاده بیانیه ای به رسانه ها که عنوان خوانده شده, “دکتر فرانک مزا نقض تعدادی از قوانین مسابقه در طول سال 2019 Skechers عملکرد لس آنجلس ماراتن از جمله دوباره وارد این دوره از یک موقعیت دیگر از جایی که او در سمت چپ آن است.” آنها رد صلاحیت او و باطل خود نتایج مسابقه.

مورفی احساس توجیه. اما او راضی نیست. او صرف چند روز به دنبال برخی از مزا را زودتر نتایج و در جولای 3, او نوشت در وب سایت خود را که او تا به حال چند عکس از مزا از سال 2017 لا ماراتن که نشان داد او را دوره.

صبح روز بعد, جولای 4, مورفی ارسال شده داستان دیگری با عنوان “‘فرانک بر روی یک دوچرخه’ شواهد نمی توان رد کرد.” در این پست مورفی به نام یک مرد که در راس یک باشگاه در حال اجرا است که مزا کمک کرده بود, یافت در دهه 70 و کسی که گفته بود به تلویزیون خبرنگار “تا زمانی که من دریافت یک درک عمیق تر من حمایت Frank.” به نظر می رسید مورفی را راضی نمی شود تا زمانی که هر فرد دوست یا دشمن—محکوم مزا. “پس از چند disqualifications قوی بیانیه لا ماراتن و مقدار زیادی از شواهد عکاسی, فرانک هنوز مدافعان خود را,” او نوشت.

در داستان مورفی شامل یک تصویر است که او اصرار شد مزا دوچرخه سواری در طول 2014, سان فرانسیسکو, مسابقه دو ماراتون. “دوچرخه سوار فرانک است. 100%. آن انکار ناپذیر است,” او نوشت. “هیچ کس نمی تواند سوال شواهد. وجود دارد هیچ بهانه ای برای توضیح این.”

در حدود 8:30 همان روز صبح مزا در سمت چپ خانه اش در ساوت پاسادنا. برای چند روز او شده است می خواهم cooped, داخل, در تلاش برای جلوگیری از تلویزیون وانت پارک شده در خارج از خانه خود را. “من میخوام برای یک اجرا” او به همسرش گفت. “و سپس ما را به برخی از ناهار.”

“که برای تلفن های موبایل خوب” گفت: Faustina.

“من شما را دوست دارم” مزا گفت.

مزا همسایگان در حال حاضر در حال بیرون کشیدن خود کوره و راه اندازی دکوراسیون برای تعطیلات. بچه ها دوچرخه سواری بالا و پایین خیابان.

رانندگی همسرش در ماشین او به رهبری به Frogtown, محله که در آن او رشد کرده بود. او پارک شده و سپس شروع به در دنباله در حال اجرا است که بادها توسط ارریو سکو که در آن خشک سنگهایی در دیدار با لس آنجلس رودخانه. او ساخته شده راه خود را در طول مسیر در بالای رودخانه و سپس او را متوقف و در یک پل در نزدیکی ورزشگاه طفره زن و پریدم ، او کشته شد در اثر.

Image may contain White Board

چند ماه پس از مزا مرگ من رفت و برای دیدار با خانواده اش در ساوت پاسادنا. Faustina من استقبال در درب و استقبال من داخل به اتاق نشیمن که در آن او تا به حال قرار دادن چیپس و guacamole. فرانک مزا جمع آوری هنر و تزئین خانه با چند نقاشی اصلی توسط هنرمندان لاتین از جمله یکی که به تصویر می کشد یک مسابقه در حال اجرا در یک نقاشی با مداد رنگی شهر با روز مرده اسکلت تشویق به رقبا. در قفسه در یک اتاق شدند و ده ها تن از مزا را غنائم. بالاتر از یک توده ای از مدال بود یک قاب عکس از مزا در حال اجرا است. در گوشه ای از یک اتاق بود و یک عکس بزرگ از مزا در زیر آن بخور چند عبور و یک عکس از یک سنت. در کنار آن یک تاج گل از گل رز قرمز.

Faustina بود که پوشیدن شلوار جین آبی و یک دکمه آبی رنگ پایین پیراهن دارای سفیدی مو و چشم قهوه ای. او به من پیشنهاد یک لیوان آب و به زودی او را پسر و دختر و فرانسیسکو همسر سارا Tartof به ما ملحق شد.

بیش از دو ساعت مزا خانواده به من گفت که ده ها تن از داستان است. به عنوان یک خانواده دکتر فرانک مزا خواهد به مردم رایگان مراقبت و دهند. “او بخیه پارگی حق ما در جدول اتاق ناهار خوری” فرانسیسکو گفت. “او می خواهم گلدان های بزرگ و سوپ را به بیماران خود” لورنا اضافه شده است. آنها توضیح داد که چگونه مزا به ندرت از دست رفته روزانه خود را اجرا و خواندن هر کتاب در این ورزش است. Faustina آموخته و پس از مزا درگذشت که او می خواهم پرداخت شده است برای حمایت از بچه های اردوگاه های در حال اجرا. “من حتی نمی دانند که در مورد آن تا زمانی که آنها آمدند و من از ایشان تشکر در مراسم تشییع جنازه” Faustina گفت.

نزدیک به 1000 نفر در تشییع جنازه او شرکت کردند از جمله آنتونیو Villaraigosa سابق شهردار لس آنجلس و همچنین چند تن از مزا سابق دبیرستان همکلاسی. “همه این مردان خود به خود ایستاد و خواند کلیسای جامع مبارزه با ترانه” Faustina گفت.

“همه خبرهایی که در مورد چگونگی درگیر او در جامعه” Tartof گفت: از حکایات گفت: در مراسم تشییع جنازه. “آن چیزی است که واقعا در حال از دست داد. در حال حاضر وجود دارد در حال حاضر جوامع است.”

“چه اتفاقی برای او حاضر …” فرانسیسکو interjected.

“اگر آنچه اتفاق افتاده است به فرانک اتفاق افتاده از نظر جسمی و نه در دنیای مجازی” Faustina اضافه دور پاک کردن اشک “آنها همه در زندان است.”

Image may contain Human Person Couch Furniture Lamp Table Lamp Sitting Living Room Indoors and Room

فرانک مزا خانواده: دختر خود Lorena; همسر Faustina; و پسر فرانسیسکو. “او یک مرد بود از صداقت” Faustina می گوید.

عکس: Kayla بادبان جمع کن

در برخی از نقطه در جولای 4, قبل از مزا از ماشین او می خواهم ضبط یک ویدیو و سمت چپ آن بر روی صندلی جلو. در آن او عذرخواهی به خانواده خود را برای آنچه که او در مورد به انجام. او به آنها گفت که او آنها را دوست داشت. “من نمی توانم به زندگی با تمام جهان حمله به من,” او گفت:. “آن احساس می کند مانند آن را هرگز متوقف شود و من نمی تواند تحت فشار قرار دادند پایین هر بیشتر. من فقط نمی تواند ادامه دهد مانند این است.”

خانواده مقصر درک مورفی برای تحریک نفرت. آنها احساس کردند که اگر مورفی فقط اجازه دهید آن را به داستان رفته اند دور و مزا شده اند که قادر به بازیابی و با زندگی خود را.

“او وسواس” Tartof گفت. “چه انگیزه او ؟ او لذت می یابد تحمیل درد و شرم بر دیگران است.”

Faustina برداشت دخترش دست و چشم او welled. “او یک مرد صداقت” او گفت:.

“فرانک یکی از بچه های خوب” گفت: Tartof که او نیز گریه می کرد. “او یکی از بچه های خوب در این جهان است.”

Image may contain White Board Texture and White

در شب از 4 ژوئیه مورفی و دختر خود رفت و به پادشاه جزیره پارک تفریحی در ماسون, اوهایو, برای تماشای آتش بازی. مدت کوتاهی قبل از اولین بطری فروند راکت او پا به دستشویی و شروع به پیمایش بر روی تلفن خود را. در LetsRun کسی پست کرده بود خبر از مزا خودکشی. “من فکر می کردم این فقط یک شوخی وحشتناک,” مورفی می گوید. “در ابتدا من نمی خواهم به آن اعتقاد دارند.”

او رفت و برگشت به خارج مرطوب شب. مایل به حضور با دختر خود او مسدود اخبار از ذهن خود و در خانه نشسته سرد چمن. آنها به تماشای آسمان نور زرد و قرمز و سبز. زمانی که او راه می رفت به خانه اش چند ساعت بعد او باز کامپیوتر خود را بر روی میز خود و نگاه خود را ایمیل. او می خواهم دریافت چند رسانه ای درخواست درخواست او به نظر. “این زمانی است که من به آن معتقد بودند” او می گوید.

او رفت و به مدیریت بحران. او ایمیل یک دوست و کسی که کمک می کند تا متوسط خود را در Facebook صفحه هشدار آنها را به آنچه تا به حال اتفاق افتاده است. “اگر همه چیز منفجر,” او گفت: “مطمئن شوید که مردم احترام در حال در نظر است.” سپس او رفت و به او کوچ غرق به مخده و sobbed.

روز بعد مورفی نوشت در وب سایت خود را: “من عمیقا غمگین به یاد فرانک مزا مرگ است. قلب من می رود به خانواده و دوستان است و من آرزو می کنم برای همه به احترام و برای حفظ عزیزان خود را در ذهن. وجود خواهد داشت زمان برای اظهار نظر و بحث گسترده تری اما در این نقطه احساس می کنم که همه ما باید اجازه می دهد تا کسانی که نزدیک به فرانک فضا به سرند. در این زمان من هیچ نظرات بیشتر به رسانه ها.”

Mrs. Meza at the shrine she has created for her husband
Faustina مزا اختصاص داده شده است گوشه ای از اتاق نشیمن به غنائم عکس و دیگر یادگاران از شوهر و زندگی است.عکس: Kayla بادبان جمع کن

برای چند هفته مورفی ماند آرام. اما افراد دیگر در جامعه در حال اجرا بودند صحبت کند. چند توییتی به طور مستقیم در مورفی, رها کردن کشت و نفرت. “حرفه خود هستند نه شریف و نه موجه” نوشت: یک کاربر. “شما بی ارزش بازنده با هیچ چیز بهتر به انجام است.” “شرم بر شما! خون خود را در دست شما” نوشت: یکی دیگر از. “بزرگ گزارش فرانک مزا” نوشت و در عین حال یکی دیگر از. “که زندگی شما را نابود بعدی؟”

دیگر مردم ارائه پیشنهادات برای جلوگیری از چیزی شبیه به مزا مرگ از این اتفاق در آینده است. “اجازه دهید فشار قرار داده و در مسابقه مدیران برای قرار دادن بر روی کیفیت مسابقات و گرفتن و ممنوعیت متقلب” نوشت: فرد دیگری در توییتر. “چرا برخی از rando تحلیلگر داده انجام این کار از مسابقه مدیران?” (به نوبه خود, LA ماراتن می گوید آن است که برداشتن گام های برای جلوگیری از تقلب است اما نه برای عموم فاش آنها چه هستند.)

مورفی نیز تا به حال مدافعان چند تن از آنان نوشت و او را تشویق یادداشت ها از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی. چند ماه پس از مزا مرگ من فرار به بارت Yasso یک دونده مشهور و در حال اجرا روزنامه نگار. “مردم نباید باند در افراد در اینترنت,” او گفت:. “اما ما نمی خواهیم کسی را فریب داد. درک می کند تازه کار, و من او را تحسین. او یک محل. شاید بیشتر نژادها باید رسیدن به او.”

برای چند ماه پس از مزا مرگ مورفی را دیدم یک درمانگر. “وجود دارد ساعت—روز—زمانی که من خراب شد,” او می گوید. “من آن را نسبت به آنچه که خانواده خود را از طریق رفت اما پس از سانحه.” او در نظر گرفته بستن سایت پایین اما پس از دریافت پشتیبانی از طرفداران تصمیم گرفت در برابر آن است. “فکری من می دانستم که من نمی هر چیزی اشتباه است,” او می گوید. “دیگر روزنامه نگاران به من گفت من چیزی نمی اشتباه است.” و مورفی هنوز هم اعتقاد بر این کار مهم بود.

در اوت 2, او ارسال شده داستان به ماراتن بررسی که recapped خود پروب از مزا. در آن او در دفاع از خود است. “مزا خانواده می گوید که او با آزار و اذیت,” او نوشت. “آنها می گویند که آنها می دانستند که این تلفات در فرانک … من در تلاش برای عادلانه و کامل در گزارش. من نمی زینت دادن و یا sensationalize. من را نشان نمی دهد تا در فرانک درب. نوشتن حقیقی, مقالات است و نه آزار و اذیت و یا مزاحمت سایبری حتی لیبرال ترین تعاریف.” او نیز شامل این توجه داشته باشید: “صداقت مهم است. آن مسائل به عنوان مقدار در حال حاضر به عنوان آن را در جولای 3rd. داستان غم انگیز از فرانک مزا تغییر نمی کند که. ماراتن بررسی است و نه تعطیل. من باور دارم که من گزارش فرانک مزا مناسب بود.”

پس از مدت مورفی بود و انتشار چند داستان در یک هفته. در شب 23 اکتبر او فرستاده به من یک ایمیل با بدون نظر فقط یک توجه داشته باشید از روابط عمومی گروه در گینس. آن را بخوانید: “پس از بررسی بیشتر از ما سوابق مدیریت تیم ما در حال حاضر می تواند تایید کند که پروانه دیگر دارای عناوین برای بسیاری از ماراتن اجرا در یک سال (زن) و اکثر روز متوالی به اجرای رسمی ماراتن (زن).” (گینس پاسخ نمی دهند که خواسته به توضیح دلیل این تصمیم آن است.) من پیامک مورفی, اگر درخواست که به معنای Moayedi پرونده بسته شد.

“اگر او را نگه می دارد ترویج گینس و یا باعث می شود هر بیشتر ادعا می کند در مورد او ماراتن شمارش” او پیامک چند دقیقه بعد “من می توانم نوشتن بیشتر است.”


Gordy Megroz (@gordymegroz) یک نویسنده بر اساس جکسون, Wyoming. این است که اول خود را از ویژگی های سیمی.

این مقاله به نظر می رسد در شماره ماه مارس. مشترک شدن در حال حاضر.

اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر در mail@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • سیگنال است که در نهایت آوردن آن پیام های امن به توده ها
  • این ragtag تیم ملی که ذخیره 38,000 بازی های فلش از اینترنت فراموشی
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • آینده از نقشه های گوگل فراتر از رانندگی
  • به این افراد دستگاه های الکترونیکی دشمن هستند
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma