اگر گودیر دانشمندان راه خود را جایگزین کامل لاستیک تقریبا هر سال تنها به دلیل چند میلی متر از لاستیک می پوشد را تبدیل به یک چیزی از گذشته. این شرکت این هفته پرده برداری از یک دور کردن مفهوم برای یک تایر است که به طور خودکار تولید خود را آج به طور مداوم تعویض لاستیک که sloughs از استفاده روزانه.

به نام شارژ مفهوم به نظر می رسد در چگونه برای جلوگیری از اتلاف این آفت Goodyear صنعت: حدود 250 میلیون لاستیک scrapped در ایالات متحده در سال 2017. “تایر یکی از چند مولفه است که نمی خواد برای زندگی از وسیله نقلیه می گوید:” CTO کریس Helsel. “آن را جایگزین اغلب. بنابراین اولین مشکل برای حل این بود که تایر بیشتر از یک ساختار دائمی به عنوان بخشی از وسیله نقلیه خود را.”

اقامت در دانش با ما حمل و نقل عضویت در خبرنامه. ثبت نام در اینجا!

را که اتفاق می افتد گودیر مهندسین طراحی چیزی است که کار می کند کمی شبیه یک چوب مرطوب کننده لب. در مرکز چرخ نشسته یک استوانه تحت فشار کارتریج پر شده با گاز مایع زیست تخریب پذیر تایر ترکیب. به عنوان مایل پشته و آج می پوشد پایین دیفرانسیل فشار بین داخل کارتریج و تایر سطح تساوی خارج از ترکیب است. آن oozes از کانال های منشعب از مرکز به سطح آج به صورت خودکار از عبور از یک شبکه مانند قاب است که در قالب آن به شکل مناسب است. (سیستم پیش بینی شده است که به عنوان ترکیب هر دو تایر و چرخ غیر پنوماتیک حمایت از ساختار به جای تایر متصل به لبه فلزی.) زمانی که در معرض هوا خارج—که در آن لاستیک با جاده—ترکیب سخت و لاستیک های خود را هرگز طاس.

an illustration of tire

شارژ تایر بسیار مفهوم اما برخی از ایده ها آن را ترویج می توانید آن را بر روی ماشین خود را در چند سال آینده.

حسن نیت ارائه میدهد از گودیر

بنابراین به جای خود غلت بزنید لاستیک های قدیمی هر چند سال شما نگه داشتن بخش عمده ای از ساختار تا زمانی که شما رو ماشین. مرکزی کارتریج خواهد نیاز به جایگزینی چند بار چرخ طول عمر پیش بینی شده از بین 100,00 و 300,00 مایل گودیر تخمین می زند. این بدان معناست که کمتر زباله Helsel می گوید: پس از فرسوده لاستیک پرتاب حتی اگر اجزای ساختاری زیر آج و در کناره باقی می ماند کاملا دست نخورده است.

شارژ مفهوم همراه با برخی از دیگر شسته و رفته ایده های ساخته شده در. Helsel می گوید سنسورهای تعبیه شده در داخل شارژ ساختار می تواند تجزیه و تحلیل الگوهای سایش و رانندگی سبک و لحن نوع ترکیب کاربر ممکن است نصب بعدی در جهت آن را به مسابقه بهتر است. مهاجم stuart dent و عملکرد آجیل را یک نوع شیمی hyper-miling جاده معلق دیگری است. Goodyear می تواند برای حساب آب و هوا و جاده با کیفیت نیز هست.

تایر نیز به خوبی به وسایل نقلیه الکتریکی. چرا که آنها معمولا سنگین تر از خود گاز همتایان و اعمال گشتاور بیشتر در شتاب آنها می پوشند لاستیک 20 تا 50 درصد سریعتر Helsel می گوید. “بنابراین شما در حال رفتن به نیاز به یک تایر است که طول می کشد. این ایده اجازه خواهد داد که برای تمدید تایر و زندگی بسیار ساده تر معاوضه و تعویض فقط کارتریج نیاز به یک دهم از تعدادی از قطعات که نیاز به جایگزینی در مقایسه با معمولی لاستیک.”

مفهوم هر چند نیست نزدیک تولید. گودیر نکرده همه مهم ترکیب و آن را به کار به عنوان شرح داده شده بود به خصوص بیت در مورد سخت شدن با اکسیداسیون. Helsel می گوید: این شرکت پیش بینی چیزی از جمله مواد فیبری به منظور افزایش قدرت الهام مشهور سختی از تار عنکبوت. اما عناصر مختلف شارژ مفهوم می چکه کردن زودتر از یک محصول کامل—به طور بالقوه در یک دهه. بنابراین پیشنهاد تایر ترکیب ساختاری چارچوب یا سنسورهای تعبیه شده و مصنوعی-هوش-بر اساس تجزیه و تحلیل با استفاده از الگوهای ممکن است به نظر می رسد زودتر معمولی در لاستیک. پس لاستیک های خود را ممکن است دقیق—اما آنها هنوز هم شما در نهایت از دست دادن آج.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل Devsرویایی دره سیلیکون کوانتومی, هیجان انگیز
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im