سلام دوباره آن را استیون لوی سیمی را در ویرایشگر زیادی با دو نسخه از متن خبرنامه. با تشکر برای همه نظرات بزرگ درباره هفته گذشته اولین.

من بسیاری از سوالات در مورد چگونه این بادها در صندوق پستی خود را. پاسخ کوتاه: به اشتراک سیمی. اگر شما در حال خواندن این در سایت ما و یا کسی که تصویب آن به شما مطمئن شوید که شما آن را دریافت هفتگی توسط اشتراک به سیمی (با تخفیف 50%)و در روند گرفتن همه ما شگفت انگیز تکنولوژی پوشش در چاپ و آنلاین. هزینه برای یک سال: $5.

که به خصوص قطعه کوچک از تغییر نسبت به این موضوع…

Google Amazon and Apple Have a Trillion Dollar Problem
به نظر ساده

من هرگز به تماشای تلویزیون سری میلیاردهاهر چند که من از شنیدن آن بسیار خوب است. این showrunners ممکن است در نظر با تغییر نام به عنوان میلیاردها دیگر زمین را با طنین آن را یک بار بود. شاید این خوب است برای کسانی که pikers در صندوق های تامینی اما در فن آوری آن را به عنوان مورخ به عنوان شوخی Austin Powers برگزاری خود را انگشت کوچک و با استناد به مجموع آن زمان خوار است.

تریلیون جدید میلیارد دلار است.

در ماه اوت سال 2018 اپل اول شد تریلیون دلاری شرکت فن آوری. یک ماه بعد آمازون پیوست آن. در آوریل 2019, مایکروسافت, عبور از آستانه و در ماه گذشته الفبا/Google تضعیف به T-زمین. تنها کسانی که در این rarefied باشگاه یک زن و شوهر از شرکت های نفتی (خسته کننده!).

هر چند نوسانات گرفته اند برخی از این فن آوری شرکت های عقب و جلو که در سراسر خط همه آنها هنوز هم در تریلیون خاک. (همانطور که من نوشتن این, اپل و مایکروسافت هر کدام حدود 300 میلیارد دلار بیش از خط.) و در حالی که Facebook ارزش است در دوام $620 میلیارد یا بیشتر prognosticators توصیف گسترده خندق در اطراف رسانه های اجتماعی خود را نیمه انحصار آن را ثابت عنوان بعدی تریلیون دلاری عزیزم.

تریلیون. تنها تغییر در همخوان نیست شروع به شامل تغییر و تحول است. تایپ تمام صفرها را استرس من شکننده MacBook Pro با صفحه کلید, اما در اینجا آن است.

1,000,000,000,000.

بیایید سعی کنید به کشف کردن آنچه در آن معنی که شرکت های خود را تغییر دهید B T را افزایش گذشته تولید ناخالص داخلی نروژ است. من می خواهم استدلال می کنند که رسیدن به آن در اوج است یک برکت و رحمت مخلوط. زمانی که کمی استانداردهای تصویب خاصی آستانه تبدیل شدن آنها به تفاوت کیفی نیز هست. من آشنایی با بنیانگذاران تمام چهار نفر از کسانی که هزار میلیارد دلار از شرکت ها و همچنین به عنوان یکی از در انتظار و نه یکی از آنها را در اوایل روز تا کنون جرأت چنین فکر می کنم تکان دهنده بالا شرکت با ارزش است. (شاید بزوس.) همه آنها گرامی خود underdog ذهنیت. وجود دارد بدون شکست به ارزش یک تریلیون دلار است.

هنگامی که شما در رسیدن به چنین Brobdingnagian اوج و اندازه خود را می شود خود بزرگترین مشکل است. شما نمی مختل—شما دریافت مختل شود. حفاظت از جریان درآمد ساخته شده است که شما تریلیون دلار حیاتی است. اما انجام این کار تنها ترجمه را به موفقیت در بازار در حال حاضر ، هر آنچه در آینده بازار این است که شما در حال ساخت پول خود را وجود دارد.

آن باد می شود بطور غیر عادی و مرموز دشوار است برای غول برای شروع یک کسب و کار جدید به دلیل زود بازده برای چنین تلاش به نظر می رسد بسیار ناچیز. نگاه همه محصولات بزرگ مانند خوان و وبلاگ نویس است که گوگل به دلیل کشته شدند سیب زمینی کوچک است. در حالت عادی شرکت ایده از یک میلیارد دلار کسب و کار ملاقات با هیجان. اما برای trillionaires ایجاد یک محصول است که می افزاید: یک هزارم از شرکت خالص ارزش ندارد حتی بیرون کشیدن یک meh. این ایده هر چند ممکن است باد تا تبدیل شدن به نسل بعدی را در غالب محصول.

یک راه حل برای یک شرکت بزرگ است که خود را به استفاده از پول نقد برای خرید تازه بدوران رسیده رقبا. با آنتی تراست موشکافی در حال افزایش است که رویکرد ممکن است از دست دادن برخی از درخشش. تنظیم کننده و قانون گذاران را متهم به بزرگ شرکت های فن آوری از سوء استفاده از قدرت و وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال به طور فعال در حال بررسی است. کارشناسان توجه داشته باشید که بزرگی به تنهایی تلقی نمی شود یک آنتی تراست نقض, اما آن را به یک جهنم از یک شروع است. حتی اگر این تحقیقات نمی شکستن تا هر شرکت تریلیون باشگاه ممکن است پیدا کردن آن سخت تر برای به دست آوردن بزرگ حصول تایید شده است.

بنابراین در حالی که رسیدن به تریلیون سطح معنی بزرگ ثروت و رشد بیشتر خواهد بود یک مبارزه است. که چیز خوبی است. بدترین سناریو این است که این قدرتمند عظیم قفل خود را میراث محصولات به زندگی ما در حالی که استقرار ثروت خود را برای سرکوب رقبا و تاثیر تنظیم کننده و سیاستمداران است.

در بهترین مورد trillionaires خواهد بود lumbering دایناسورها—آهسته-اهداف در حال حرکت برای افزایش نوآوران. نوآوران که نگران حفظ ثابت آبشار از درآمد فقط برای سرپا نگه داشتن یک عظیم الجثه قیمت سهام. نوآوران که در نهایت غصب تریلیون دلار ، نه به خود تریلیون دلار را به زندگی ما بهتر است.

که راه بنیانگذاران این زمان trillionaire باشگاه آغاز شده است. و سپس آنها انباشته شده تمام کسانی که صفر.

Google Amazon and Apple Have a Trillion Dollar Problem
سفر در زمان

هنگامی که اپل رفت و در دسامبر سال 1980 بازار به ارزش سه سال از شرکت در $1.7 میلیارد دلار است. بزرگترین سهامداران مؤسسین استیو جابز بود به طور ناگهانی به ارزش 217 میلیون. در اواخر سال 1983 چند هفته قبل از انتشار اولین مکینتاش, استیو جابز, ملاقات, من برای یک پیتزا شام و استناد بزرگترین عدد او می تواند فکر می کنم که امید خود را برای شرکت و آینده مک راه اندازی.

“من این کار را برای پول,” او گفت:. “من پول بیشتر از من همیشه می تواند امیدوارم حتی به دور در طول عمر من است. و من قطعا انجام آن برای من نفس. من آن را انجام می دهند زیرا من آن را دوست دارم. و من آن را انجام می دهند چون من عاشق این مردم. و من آن را انجام می دهند چون من عاشق این ایده از ساخت 10 میلیارد دلار شرکت است.”

ده میلیارد? Chickenfeed.

Google Amazon and Apple Have a Trillion Dollar Problem
از من بپرسید یک چیز

مولی می پرسد: “من می خواهم به دانستن آنچه که شما فکر می کنم در مورد بیت کوین.”

تا یک صندلی مالی! من احساس متصل به این نوآورانه cryptocurrency چون من به اصل Cypherpunks دایره. خود را در لیست پستی است که در آن “ساتوشی ناکاموتو,” بیت کوین هنوز-ناشناس خالق اول خود را منتشر بنیادی کاغذ در ایده. من مردم! من هم اوایل فن از پول دیجیتال. اما در حالی که بیت کوین عفو بیان, استاندارد طلا از cryptobucks من نگرانی. قیمت آن نوسانات را ساخته اند آن را به یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری است که باعث می شود آن را دشوار است به استفاده از به عنوان یک بازار ارز است. اگر ارزش بیت کوین می رود تا توسط یک عامل از 100 سال است که جفت از کفش های شما فقط خرید خود را با کیف پول مجازی شما هزینه هزاران دلار! همچنین من ناراضی هستم که استخراج بیت کوین نیاز به یک مقدار زیادی از انرژی است. نیست تغییر آب و هوا به اندازه کافی بد در حال حاضر ؟ که گفت: من معتقدم که در برخی از نقطه از 10 سال از در حال حاضر ؟ بیست ؟ —همه ما خواهد بود با استفاده از نوعی از cryptocurrency.

شما می توانید با ارسال سوالات به mail@wired.com. نوشتن درخواست لوی در خط موضوع.

Google Amazon and Apple Have a Trillion Dollar Problem
پایان زمان نیوز

من قصد دارم به سعی کنید برای جلوگیری از سیاست در هفتگی نشانه از آخرالزمان, اما واقعا دادن Rush Limbaugh مدال آزادی است ؟

Google Amazon and Apple Have a Trillion Dollar Problem
تاریخ و زمان آخرین اما نه کم

نقشه های گوگل 15! نرم افزار “تبدیل هر دو راه ما فکر می کنم در مورد نقشه ها و راه ما حرکت در جهان” یادداشت سیمی را لورن گود در مقدمه به یک متفکر مصاحبه با گوگل جن فیتزپاتریک که سران این تیم است.

صحبت از نقشه های گوگل در اینجا این است که چگونه یک هنرمند آلمانی هک سیستم برای مجازی ایجاد ترافیک.

که می تواند مقاومت خوبی مبین در ملخ آفت?

Google Amazon and Apple Have a Trillion Dollar Problem

همین حالا آینده مشترک-تنها نسخه از این ستون. اشتراک سیمی (50 ٪ off برای خوانندگان متن) امروز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • خوش آمدید به دوران سوپر لیتیوم-سیلیکون باتری
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im