Google Chrome گرفتن یک دسته از ویژگی های حفظ حریم خصوصی

نسخه بعدی مرورگر خواهد بود امن تر از همیشه است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

Google Chrome web browser محبوب ترین راه برای مردم را به حرکت به وب سایت. اما آن را به دور از کامل است. تسلط گوگل در تبلیغات آنلاین به معنی آن slurps تا مقدار زیادی از اطلاعات مرور استفاده شده است که به شما نشان می دهد تبلیغات است که به آن فکر می کند شما به احتمال زیاد به کلیک بر روی.

این است که گوگل از مدل کسب و کار و با استفاده از Chrome شما موافقت خود را به این مجموعه داده ها. اما این بدان معنا نیست که این شرکت نیست اضافه کردن جدید حفظ حریم خصوصی و امنیت ویژگی های محصول خود را. شما فقط نیاز به می دانم که چگونه به استفاده از آنها.

نسخه بعدی مرورگر کروم, نسخه 83 شامل یک دسته از به روز رسانی است که آن را کمی ساده تر برای پاک کردن برخی از داده های گوگل در مورد شما جمع آوری و کاهش شانس شما را هک کند. در اینجا چه چیزی در حال تغییر است.

زمان واقعی تهدید چک کردن

در وب scammers به سرعت عمل می کنند. Coronavirus بحران ثابت شده است این: کلاهبرداران و مجرمان را به سرعت دوباره ابزارکاری خود را آنلاین کلاهبرداری به شکار مردم و ناامیدی و کنجکاوی است.

جدید Chrome پیشرفته مرور ایمن حالت تلاش خواهد کرد به بازی سوس گوجه فرنگی. اگر شما به نوبه خود این ویژگی را بر روی آدرس وب سایت شما در حال بازدید آن هستید به اشتراک گذاشته خواهد شد با گوگل در زمان واقعی و شرکت مقایسه کنید آن را به آن تندرستی را از سایتهای ناامن. این ایجاد شده در آن موجود امن در حالت مرور.

“کروم چک کردن URL از هر سایت بازدید می کنید و یا فایل شما دانلود در برابر یک محلی لیست به روز شده است که حدود هر 30 دقیقه” گوگل توضیح می دهد که در یک پست وبلاگ در مورد محیط جدید. “به طور فزاینده برخی از پیچیده سایت های فیشینگ از طریق لغزش که 30 دقیقه روز کردن پنجره با تعویض دامنه بسیار به سرعت.”

اگر شما وارد یک حساب Google در حالی که شما با استفاده از کروم سیستم قادر خواهد بود به جلو و داده ها را از دیگر برنامه های گوگل استفاده می کنید: مانند جیمیل یا گوگل درایو. اگر وجود دارد یک لینک مشکوک در یک سند شما در حال کار بر روی در درایو سپس ابزار اطلاع رسانی می تواند کروم هنگامی که شما بر روی آن کلیک کنید.

یکی از بزرگ وجود دارد نکته به این به روز رسانی—گوگل خواهد بود پردازش اطلاعات بیشتر در مورد که در آن شما در حال رفتن در وب را سریع تر. این شرکت گفته است که زمانی که آن را مرور امن الگوریتم نمیفهمد وب سایت شما در حال بازدید نیست یک تهدید آن را گمنام و در نهایت پاک کردن اطلاعات هنگامی که آن است که دیگر استفاده می شود. گوگل نشده قرار دادن یک قاب زمان نشده است و قرار بر این حذف.

چک کردن رمز عبور

شما باید با استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبور برای حفظ اطلاعات ورود خود را امن. به عنوان بخشی از این کلمه عبور خود را باید منحصر به فرد و امن است.

گوگل خود را مدیریت رمز عبور ساخته شده را به کروم. این می تواند صرفه جویی در کلمات عبور استفاده می کنید برای ورود به سایت از طریق مرورگر خود را و می تواند توصیه می کنیم اگر کلمه عبور خود را نا امن می باشد. ما توصیه می کنیم با استفاده از یک شخص ثالث, مدیریت رمز عبور, بنابراین تمام اطلاعات شما نیست برگزار شده توسط یک شرکت در این مورد گوگل. اما به طور کلی گوگل رمز عبور سیستم مدیریت بهتر از استفاده از هر چیزی در همه.

ایمنی ابزار چک در حال اضافه شدن به تنظیمات کروم. هنگامی که شما بازدید از این ابزار آن را به اجرای یک اسکن سریع کروم خود را راه اندازی به توصیه اضافی حریم خصوصی یا امنیت مراحل شما می توانید. این شامل یک بررسی در خود افزونه های کروم, آیا شما با استفاده از به روزترین نسخه از کروم اگر مرور امن در حال اجرا است و این که آیا هر یک از شما ذخیره کلمات عبور به خطر افتاده است.

گوگل چک کلمات عبور شما ذخیره شده و در برابر یک لیست در معرض اطلاعات از داده های قبلی نقض. آن را با این نسخهها کار در یک روش مشابه به من Pwned اما در داخل مرورگر خود را. اگر گوگل لکه های یک رمز عبور است که شما با استفاده از قبلا به خطر بیافتد آن را بی درنگ شما برای به روز رسانی آن را به چیزی است که امن تر است.

حالت ناشناس

حالت ناشناس هرگز خصوصی و آن را هرگز خواهد بود. برای خصوصی ترین مرور تجربیات شما نیاز به استفاده از VPN و یک مرورگر است که نمی جمع آوری اطلاعات کاربر—پایین را نگاه کنید برای اطلاعات بیشتر در این.

اما کروم را در حالت ناشناس کمی خصوصی تر. اطلاعات کمتری در مورد شما گرفته شده توسط اشخاص ثالث است که باید کوکی های نصب شده بر روی وب سایت است.

“علاوه بر حذف کوکی ها در هر زمان شما نزدیک پنجره مرورگر در حالت ناشناس ما نیز شروع به مسدود کردن کوکی های شخص ثالث به طور پیش فرض در درون هر یک ناشناس جلسه و شامل برجسته کنترل بر روی صفحه برگه جدید,” گوگل می گوید. این اجازه را به افراد اجازه می دهد کوکی های شخص ثالث برای تک تک صفحات وب توسط کلیک کردن بر روی آیکون چشم در نوار آدرس و پذیرش آنها را برای آن صفحه.

Chrome به روز رسانی همچنین باعث می شود آن را آسان تر مرور خود را پاک کنید و کوکی تاریخ است. گوگل در حال حرکت است گزینه ای برای این کار به بالای کروم تنظیمات صفحه به دلیل آن را یکی از ویژگی های است که مردم با استفاده از ترین.

و یا استفاده نمی کروم

آخرین گوگل اضافه شده یک گام در مسیر درست وقتی که می آید به ساخت وب سایت خود را از تنظیمات حریم خصوصی آسان تر به استفاده از. اما گزینه های دیگر وجود دارد اگر شما به دنبال برای یک تجربه خصوصی به طور کلی. شما می توانید انتخاب کنید حریم خصوصی-متمرکز مرورگر به جای.

یکی از جایگزین مرورگر Tor که محافظت از هویت آنلاین توسط مسیریابی ترافیک خود را از طریق لایه های مختلف رمزگذاری. اما بین این و گوگل جایگزین وجود دارد که به حداقل رساندن ردیابی از کاربران کامپیوتر از جمله فایرفاکس و شجاع و DuckDuckGo. اگر شما نمی توانید به من بدهید تا کروم اما می خواهم بیشتر حریم خصوصی در مرورگر وب وجود دارد الحاقات مانند Ghostery که نشستن در کروم و مطمئن باشید که به مرور خود را ندارد ثبت شده است.

این داستان در ابتدا در ظاهر سیمی انگلستان است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • سلام بچه ها! خواندن این کتاب در طول خود را بسیار. طولانی است. تابستان
  • چگونه برای جلوگیری از اسپم—یکبار مصرف با استفاده از اطلاعات تماس
  • نکاتی برای ساخت بهتر از قهوه در خانه
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>