ناشناس اطلاعات محل سکونت در حرکات مردم در 131 کشور به عنوان یک راهنمای برای مقامات بهداشت عمومی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این گزارش در دسترس در فرمت PDF نشان می دهد که چگونه بازدیدکننده داشته است به دسته گسترده ای از مکان ها مانند خرده فروشی و اوقات فراغت ایجاد مواد غذایی و داروخانه ها و فروشگاه ها و مناطق مسکونی—تغییر در دو ماه گذشته. داده ها نشان می دهد متوسط بازديد روزانه به آن دسته برای سه روز پایان مارس 29 در مقایسه با متوسط تعداد بازديد بین ماه های ژانویه 3 و 6 فوریه.

pAn excerpt from Google's report showing the change in visits to categories of places in California between late March...

گزیده ای از گوگل گزارش نشان از تغییر در بازدید دسته بندی مکان در کالیفرنیا بین اواخر فوریه و ژانویه.

حسن نیت ارائه میدهد از گوگل

این شماره ها تعجب آور نیست با توجه به گسترده پناهگاه در محل سفارشات که به طور کلی نوار افراد از ترک خانه های خود را جز ضروری سفر مانند خرید مواد غذایی. در سان فرانسیسکو که در آن یک پناهگاه سفارش شده است در اثر از مارس 17 بازدید خرده فروشی و تفریحی سایت سقوط 75 درصد در مقایسه با پیش از آن در سال, در حالی که بازدید از آنچه گوگل طبقه بندی به عنوان مناطق مسکونی افزایش 21 درصد است.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در covidtips@wired.com.

ایده این است برای کمک به مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان ارزیابی چگونه به خوبی اجتماعی فاصله اقدامات در حال کار و شناسایی مکان های که در آن سیاست های جدید ممکن است مورد نیاز. برای مثال اگر بیش از حد بسیاری از مردم در حال جمع آوری در حمل و نقل عمومی و ایستگاه های آن ممکن است نشانه آن است که بیشتر اتوبوس یا قطار خدمات مورد نیاز ممکن است.

“این دقیقا همان نوع از اطلاعات ما نیاز به درک تاثیر ما کاهش اقدامات در جنبش و به اطلاع ما تصمیم گیری” شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, بهداشت عمومی, مدیر سارا کودی در بیانیه ای گفت.

گوگل جمع آوری داده های اساسی از کاربران که دارای “سابقه موقعیت مکانی” تنظیم فعال در حساب گوگل خود را. گوگل تساوی در همان تاریخ در نقشه های گوگل به نمایش چقدر شلوغ خاص رستوران ها و دیگر مکان ها در یک زمان داده شده است. این شرکت می گوید: setting—که در آن می گوید: “صرفه جویی که در آن شما را با دستگاه های خود را حتی زمانی که شما در حال استفاده نیست خاص خدمات گوگل”—خاموش است به طور پیش فرض هر چند برخی از برنامه های سریع کاربران به آن را روشن.

pAn excerpt from the report for San Francisco.p

گزیده ای از این گزارش در سان فرانسیسکو.

حسن نیت ارائه میدهد از گوگل

گوگل نیست و انتشار هر گونه اطلاعات فردی افراد یا مکان های خاص. با توجه به اعلام شرکت از آن استفاده می شود “دیفرانسیل حریم خصوصی” تکنیک های برای اضافه کردن به “سر و صدا” به مجموعه داده های مورد استفاده برای ایجاد گزارش در تلاش برای آن را سخت تر به د گمنام که داده های مورد استفاده برای ایجاد گزارش.

“من فکر می کنم این خطرات حفظ حریم خصوصی بسیار کوچک هستند در اینجا می گوید:” آلبرت Gidari مدیر حفظ حریم خصوصی در مرکز اینترنت و جامعه در دانشگاه استنفورد مدرسه قانون است. “این یک مثال خوب از جایی که کل اطلاعات محل را می توان توسعه یافته به حریم خصوصی حساس راه برای ارائه اطلاعات عملی برای تصمیم گیرندگان در اثربخشی اجتماعی فاصله.”

نیویورک تایمز این هفته اطلاعات منتشر شده از داده های اطلاعاتی شرکت Cuebiq نشان دادن تغییرات در میانگین فاصله سفر با آمریکایی ها متفاوت است . Facebook منتشر شد داده های مشابه به یک گروه از محققان به نام COVID-19 تحرک شبکه داده ها.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de