بیش از 12 دولت مورد حمایت گروه ها با استفاده از این بیماری همه گیر به عنوان پوشش دیجیتال برای شناسایی و جاسوسی با توجه به یک گزارش جدید.

دیجیتال کلاهبرداری و فیشینگ مبارزات مربوط به Covid-19 شده اند انفجار از بهمن ماه و آن را فقط مجرمانه کلاهبرداران رانندگی روند. به عنوان محققان پیش بینی دولت حمایت هکرها در سراسر جهان در حال بهره برداری از این بیماری همه گیر به عنوان پوشش دیجیتال برای شناسایی و جاسوسی است. در حال حاضر گوگل می گوید آن را شناسایی کرده است بیش از 12 خارجه-حمایت گروه های هک با استفاده از coronavirus به سادگی ایمیل های فیشینگ و تلاش برای توزیع نرم افزارهای مخرب.

روز چهارشنبه گوگل را تهدید تجزیه و تحلیل گروه انتشار یافته در مورد دو تا از دولت حمایت مبارزات آن ردیابی شده است. یکی “قابل توجه” تلاش به گفته محققان هدف ما کارکنان دولت از طریق ایمیل شخصی خود حساب با فیشینگ پیام نما به عنوان coronavirus مربوط به به روز رسانی از فست فود های زنجیره ای. برچسب گوید که برخی از این ایمیل ها شامل کوپن و یا وعده غذای رایگان ارائه می دهد قاب به عنوان همه گیر فوق العاده و دیگران ترویج لینک های مخرب به عنوان پورتال برای سفارش غذا آنلاین. اگر قربانیان کلیک بر روی لینک آنها گرفته شد به صفحات فیشینگ با هدف جمع آوری خود را در گوگل اعتبار ورود. برچسب گوید که Gmail به طور خودکار مشخص شده اند اکثریت قریب به اتفاق این ایمیل به عنوان اسپم و مسدود لینک های مخرب.

“هکرها غالبا نگاهی به بحران به عنوان یک فرصت و COVID-19 هیچ تفاوتی ندارد” تگ مدیر شین هانتلی نوشت: در یک پست وبلاگ در مورد یافته است. “در سراسر گوگل محصولات ما دیدن بد بازیگران با استفاده از COVID-تم های مرتبط به ضرورت ایجاد به طوری که مردم در پاسخ به حملات فیشینگ و کلاهبرداری…. برچسب شده است به طور خاص به شناسایی بیش از یک دوجین از دولت حمایت مهاجم گروه با استفاده از COVID-19 تم به عنوان فریب برای فیشینگ و نرم افزارهای مخرب تلاش—تلاش برای بدست آوردن اهداف خود را به کلیک بر روی لینک های مخرب و فایل های دانلود.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

برچسب گوید آن آگاه نیست هر حساب که در معرض خطر قرار گرفت به عنوان یک نتیجه از فست فود کمپین و گوگل اطلاع تمام کاربران هدفمند خود را با استاندارد “دولت-حمایت مهاجم” هشدار. این شرکت گفت: پنج شنبه گذشته که از آن شده است شناسایی بیش از 240 میلیون Covid مرتبط با پیام های اسپم در هر روز و هفته گذشته آن را تا به حال شناسایی شده 18 میلیون ایمیل های فیشینگ و نرم افزارهای مخرب مرتبط با این بیماری همه گیر در هر روز. به طور کلی Gmail بلوک بیش از 100 میلیون ایمیل های فیشینگ روزانه.

در علاوه بر این به تلاش متمرکز بر ما حکومت کارگران برچسب نیز گفت: از آن شده است از دیدن مبارزات هدفمند در سازمان بهداشت بین المللی سلامت عمومی و سازمان ها و افرادی که برای آنها کار می کنند. برخی از فعالیت خطوط با گزارش از رادیو فردا در آغاز ماه آوریل که به ایران مرتبط هک, گروه جذاب بچه گربه هدفمند شخصی حساب های ایمیل از سازمان بهداشت جهانی کارکنان.

مهاجمان امکان استفاده از اخبار مهم و رویدادهای دیگر مسائل موضعی برای تولید کمپین فیشینگ و کلاهبرداری که احساس مربوطه و یک حس فوریت. هر چیزی از فصل خرید تعطیلات به یک فاجعه طبیعی مانند طوفان می توانید تخم ریزی این حملات اما همه گیر شده و منحصر به فرد آب و هوا برای هر دو فعالیت های جنایی و دولت ملت ، تهدید هوش شرکت FireEye تحقیقات منتشر شده در چهارشنبه, مثلا, که گفت: ویتنامی دولت-حمایت هک گروه شناخته شده به عنوان APT 32 بود انجام دیجیتال حملات علیه اهداف چینی—از جمله ووهان دولت و وزارت از مدیریت اضطراری—برای جمع آوری اطلاعات.

“وجود دارد مسلما هرگز یک زمان بهتر به یک دولت هکر می گوید:” پیتر خواننده های امنیت سایبر متمرکز استراتژیست در New America Foundation. “این است که فراتر از وحشی ترین رویاهای مهاجم از نظر مقیاس کار از راه دور در نظر همه ad hoc سیستم که قرار بود آن را به محل قرار داده. هدف ممکن است یک دولت و یا شرکت های بزرگ سیستم, و یا آن را در یک حساب شخصی آن را فقط مانند یک فوق العاده محیط باز.”

برچسب گوید که گوگل دیده نشده و افزایش حملات فیشینگ به طور کلی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. وجود دارد در واقع با اندکی کاهش در مجموع حجم برای ماه مارس در مقایسه با ژانویه و فوریه. چنین نوسانات عادی هستند. آنها حتی می تواند نشان می دهد که مهاجمان روبرو هستند همان چالش های لجستیکی و بهره وری مسائل به عنوان بسیاری از سازمان ها در برخورد با اثرات Covid-19. به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که coronavirus را ادامه خواهد داد به ارائه پوشش عالی—و علوفه—حمایت دولت هکرها برای سال آمده است.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • چه Covid-19 انجام به مغز شما ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru