گوگل را حذف داده های خود را به طور پیش فرض—در 18 ماه

از امروز شروع غول جستجو را قبلا انتخاب خودکار-قابلیت حذف هنجار.

در آن در سراسر جهان توسعه دهندگان کنفرانس در روز دوشنبه اپل معرفی یک پرونده جدید امنیتی و ویژگی های حفظ حریم خصوصی است که به مناسب این شرکت تماس آن چهار اصول حریم خصوصی. امروز گوگل اعلام کرد خود را متمرکز بر حفظ حریم خصوصی بهبود نیز تحت چه مدیر عامل گوگل Sundar Pichai می گوید “سه اصل مهم” حفظ حریم خصوصی.

گوگل اعلام کرد در حال حاضر امنیت و حریم خصوصی ارتقاء به آندروید 11 در اوایل این ماه. اما روز چهارشنبه تغییرات تمرکز بر روی داده ها است که خدمات گوگل مانند نقشه ها و یوتیوب می توانید دسترسی—و چگونه آنها آن را برای.

“ما با اصل هدایت است که محصولات باید حفظ اطلاعات تنها زمانی که آن را مفید به شما” پیچای نوشت: در یک پست وبلاگ. “حریم خصوصی شخصی است به همین دلیل است که ما همیشه در حال کار به شما می دهد کنترل شرایط است.”

گوگل انتقاد شده است برای جمع آوری و حفظ اطلاعات است که کاربران حتی متوجه آن شده است. یک سال پیش این شرکت اضافه شده خودکار حذف کنترل است که اجازه شما را به تنظیم حساب کاربری گوگل خود را برای پاک کردن تاریخچه—مانند وب و برنامه فعالیت و محل هر سه ماه یا 18 ماه. چنین ساز و کاری بود که دیر شده اما گوگل هنوز هم جمع آوری این داده ها به طور نامحدود به طور پیش فرض. شما تا به حال برای پیدا کردن حق ضامن در تنظیمات خود را برای تنظیم خودکار حذف در حال حرکت است.

گوگل در اطلاعیه روز چهارشنبه flips این سیاست در اطراف. به تازگی تشکیل حساب های گوگل به صورت خودکار-حذف فعالیت و محل هر 18 ماه به طور پیش فرض. یوتیوب تاریخچه را حذف هر 36 ماه. موجود حساب هر چند هنوز هم نیاز به فعالانه به نوبه خود بر روی ویژگی, که, گوگل, نمیخواهد به زور تغییر در کاربرانی که به هر دلیل می خواهید این شرکت برای حفظ برای همیشه لطفا برای-ضبط فعالیت های خود را. (شما می توانید راهنمای کامل ما را به محدود کردن گوگل ردیابی در اینجا.) به عنوان به زودی به عنوان شما آیا این شرکت خواهد اتمی خود را انباشته فعالیت و محل داده که 18 سال یا مسن تر و همچنان به انجام این کار رفتن به جلو. گوگل نیز فشار اطلاعیه و ایمیل یادآوری به مشتریان موجود به بررسی داده های خود را حفظ کنید.

حسن نیت ارائه میدهد از گوگل

از گوگل دیدگاه ایده این است که به کاربران راحتی و مزایای چیزهایی مانند توصیه هایی آمده است که از حفظ 18 ماه از تاریخ, در حالی که از بین بردن ذخیره سازی نامحدود. اما اگر کاربران می توانند انتخاب کنند به رها کردن از 18 ماه به طور پیش فرض به سه ماه auto-delete هنوز هم وجود دارد هیچ گزینه ای برای حذف خودکار داده های کوچکتر زمانبندی مانند یک بار در هفته. خودکار حذف امکانات نیز نمی درخواست برای خدمات به صراحت به معنای برای بلند مدت ذخیره سازی اطلاعات مانند Gmail, Google Drive و عکس.

گوگل نیز رویه موجود در آن حالت ناشناس در آن جستجو, نقشه, و, یوتیوب, نرم افزار موبایل. در هفته های آینده تمام برنامه های به روز رسانی خواهد شد بنابراین شما می توانید به نوبه خود بر روی این ویژگی توسط طولانی با فشار دادن بر روی عکس پروفایل خود را در سمت راست بالای صفحه نمایش.

حسن نیت ارائه میدهد از گوگل

حالت ناشناس با این نسخهها کار به عنوان یک نوع از مکث در گوگل فعالیت مجموعه, اما آن را پیچیده حریم خصوصی و امنیت سپر. قابلیت متوقف نمی شود گوگل ردیابی خود را مرور ناشناس و یا سپر شما از پتانسیل نظارت توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنت و یا دولت. آن را به سادگی disassociates که فعالیت خود را از حساب Google. با استفاده از خدمات مانند نقشه ها بدون اینکه به سیستم وارد شده است که شبیه به استفاده از حالت ناشناس در همه زمان ها.

گوگل همچنین ارتقاء امنیت آن معاینه از ویژگی های است که کمک می کند تا کاربران را از طریق راه رفتن خود امنیت و تنظیمات حریم خصوصی. و شرکت گسترش ابزار شامل رمز عبور خود را معاینه ساز برای هشدار به کاربران اگر هر یک از رمزهای عبور خود را در معرض در یک نقض داده ها.

که در آن اپل است گام گذاشتن در تهاجمی تر تلاش برای جلوگیری آگهی ردیابی و کراس پلت فرم ردیابی گوگل را در روز شنبه به نظر می رسد خیلی بیشتر افزایشی. به عنوان پیچای آن قرار می دهد “ما همچنان برای به چالش کشیدن خودمان را به انجام بیشتر با کمتر.” سوال این است که چقدر کمتر ؟


بزرگ تر سیمی داستان
  • The Last of Us قسمت دوم و آن بحران-پهن مسیر انتشار
  • سابق eBay مدیران گفته شده جهنم زندگی برای منتقدان
  • بهترین انجمن تکنولوژی و اسباب بازی برای هر بدن
  • هوش مصنوعی آر و (تا حدودی) نظری آینده از یک تکنولوژی سوخت FBI
  • Facebook گروه در حال از بین بردن امریکا
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو