گوگل سر از محاسبات کوانتومی سخت افزاری استعفا

جان Martinis به ارمغان آورد یک رکورد از محاسبات کوانتومی پیشرفت زمانی که او پیوست و گوگل در سال 2014. او پس از ترک بودن reassigned به یک نقش مشورتی دارند.

در ماه اکتبر گوگل, مدیر عامل سوندار پیچای تشبیه آخرین نتیجه از این شرکت کوانتومی محاسبات سخت افزار آزمایشگاه در سانتا باربارا به برادران رایت اولین پرواز.

یکی از آزمایشگاه نمونه اولیه پردازنده ها تا به حال به دست کوانتومی برتری خاطره انگیز اصطلاحات برای لحظه ای یک کامپیوتر بهره برداری مکانیک کوانتومی چیزی غیر ممکن است برای یک کامپیوتر معمولی. در یک پست وبلاگ پیچای گفت: نقطه عطف تأیید اعتقاد خود را که کامپیوترهای کوانتومی ممکن است یک روز مقابله با مشکلاتی مانند تغییر آب و هوا و نام-چک جان Martinis که تا به حال تاسیس گوگل کوانتومی سخت افزار در 2014.

در اینجا چیزی است که پیچای اشاره نمی: به زودی پس از این تیم به حال اول خود را کوانتومی برتری آزمایش کار چند ماه قبل از آن Martinis می گوید او شده بود reassigned از یک موقعیت رهبری برای مشاوره به یکی. Martinis می گوید سیمی است که این تغییر منجر به اختلافات با Hartmut Neven طولانی-زمان رهبر گوگل کوانتومی پروژه. Martinis استعفا از گوگل در اوایل این ماه.

“پس از من حرفه ای هدف این است که برای کسی که برای ساخت یک کامپیوتر کوانتومی, من فکر می کنم استعفای من است, بهترین عمل برای همه” او می گوید.

یک سخنگوی گوگل نیست اختلاف Martinis حساب و گفت: این شرکت بود سپاسگزار برای کمک های خود را. او گفت: Neven همچنان به سر این شرکت کوانتومی پروژه. شرکت مادر الفبای دارای یک دوم کوچکتر محاسبات کوانتومی در آن X Labs واحد پژوهشي است. Martinis حفظ موقعیت خود به عنوان یک استاد در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا برگزار شد که او در طول تصدی خود در گوگل و می گوید او را به ادامه کار در محاسبات کوانتومی.

گوگل کوانتومی محاسبات پروژه تاسیس شد Neven که پیشگام Google image search تکنولوژی در سال 2006 و در ابتدا در نرم افزار. برای شروع کار در گروه های کوچک دیده کوانتومی سخت افزار از کانادا راه اندازی D-Wave Systems, از جمله در همکاری با ناسا.

این پروژه در زمان در مقیاس بزرگتر و جاه طلبی که Martinis پیوست و در سال 2014 به ایجاد گوگل کوانتومی سخت افزار آزمایشگاه در سانتا باربارا آوردن همراه چند تن از اعضای خود را در پژوهش دانشگاه ، خود را در نزدیکی آزمایشگاه در دانشگاه سانتا باربارا در حال تولید برخی از برجسته ترین کار در این زمینه بیش از 20 سال گذشته کمک به نشان دادن پتانسیل با استفاده از مدارهای ابررسانا برای ساخت qubits بلوک های ساختمان از کامپیوترهای کوانتومی.

Qubits های مشابه به این بیت از یک کامپیوتر معمولی اما در علاوه بر این به نمایندگی از 1s و 0s آنها می توانید با استفاده از مکانیک کوانتومی اثر برای رسیدن به یک سوم دولت دوبله برهم نهی چیزی شبیه به ترکیبی از هر دو. Qubits در برهم نهی می توانید کار را از طریق برخی از مشکلات پیچیده مانند مدلسازی برهمکنش اتم ها و مولکول ها بسیار موثر تر از معمولی و سخت افزار کامپیوتر.

چگونه مفید است که بستگی به تعداد و قابلیت اطمینان از qubits در محاسبات کوانتومی پردازنده. تا کنون بهترین تظاهرات استفاده کرده اند و تنها ده qubits های far cry از صدها یا هزاران نفر از با کیفیت بالا qubits کارشناسان بر این باورند خواهد شد مورد نیاز برای انجام کار مفید در شیمی و یا زمینه های دیگر. گوگل برتری آزمایش استفاده می شود 53 qubits کار با هم. آنها در زمان یک دقیقه به بحران از طریق یک با دقت انتخاب شده ریاضی مشکل این شرکت محاسبه شده را به یک ابر رایانه در دستور 10000 سال اما باید یک برنامه عملی.

Martinis برگ گوگل به عنوان شرکت و رقبا کار در محاسبات کوانتومی صورت سوالات مهم در مورد این تکنولوژی را در مسیر. مایکروسافت, آی بی ام, آمازون و گوگل خود را ارائه نمونه اولیه فناوری به شرکت های مانند دایملر و جی پی مورگان برای آزمایش. اما کسانی که از پردازنده های بزرگ نیست به اندازه کافی برای کار بر روی مشکلات عملی و روشن است که چگونه به سرعت آنها را می توان کوچک ،

وقتی سیمی بازدید گوگل کوانتومی سخت افزار آزمایشگاه در سانتا باربارا در پاییز گذشته Martinis respondly خوش بینانه وقتی پرسید که آیا او سخت افزار تیم می تواند یک راه برای ساخت تکنولوژی های عملی. “من احساس می کنم ما می دانیم که چگونه به مقیاس به صدها و شاید هزاران نفر از qubits,” Martinis گفت. گوگل در حال حاضر برای انجام آن بدون او.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به فرار از غرق زیردریایی
  • من نه در همه آرام با عبور از حیوانات
  • واقعیت Covid-19 توسط هدف قرار دادن نوجوانان به ویژه سخت
  • چگونه به نگه داشتن خود را, زوم چت خصوصی و امن
  • استکهلم مترو شبکه در جهان است طولانی ترین هنر راه رفتن
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>