کردم آلرژی فصلی? سوسک می تواند کمک به

از آن زمان بار دیگر برای بدبختی آشنا به میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان: حساسیت فصلی فصل است. اما ممکن است امید, حسن نیت ارائه میدهد از یک مخلوق کوچک با اشتها: یک مطالعه جدید منتشر شده در طبیعت ارتباطات نشان می دهد که یک گونه از سوسک می تواند کمک به کنترل یک مهاجم و بسیار آلرژی زا علف های هرز در ریشه بسیاری از مردم رنج می برند.

آلرژی ناشی از مشترک نوعی ابروسیا شهد artemisiifoliaتاثیر میلیون ها نفر و در اروپا به تنهایی حدود 13.5 میلیون نفر از مردم رنج می برند علائم منجر به 7.4 میلیارد دلار از هزینه های سلامت هر سال با توجه به پژوهش است. این مطالعه نشان می دهد که برگ سوسک Ophraella communaمی تواند به کاهش تعداد افراد مبتلا گرده و ارتباط اقتصادی اثرات پس از سوسک — خود را اخیر ورود در اروپا — به جویدن گیاهان مهاجم.

گونه های مهاجم بیگانه از جمله شایع نوعی ابروسیا یک اثر زمانی که معرفی به اکوسیستم — از ازدحام محیط زیست مهم بومی و گونه های گیاهی به تغییر و آسیب رساندن به محیط زیست و خدمات یک چشم انداز ارائه می کنند و گیاهان مهاجم می تواند منجر به قابل توجهی از هزینه های اقتصادی. محققان توجه داشته باشید تحقیقات کمی انجام شده است در سلامت انسان اثرات این گونه است.

با استفاده از داده ها از اروپا گرده نظارت بر برنامه یک تیم از محققان از جمله co-اولین نویسندگان ساندرو Steinbach از UConn کشاورزی و منابع وزارت اقتصاد و Urs Schaffner از مرکز کشاورزی و علوم زیستی بین المللی نقشه برداری فصلی مجموع گرده نوعی ابروسیا در اروپا از 2004-2012. سپس آنها تعیین می شود نوعی ابروسیا حساسیت نرخ در جمعیت اروپا به منظور برآورد تعداد افراد مبتلا به آلرژی.

“ارزیابی سلامت انسان اثرات IAS یک کار دشوار است; آن نیاز به همکاری میان دانشمندان از رشته های مختلف از جمله گیاه و حشرات محیط زیست aerobiology پزشکی و اقتصاد” می گوید: Steinbach.

آنها تخمین می زنند که 13.5 میلیون نفر از مردم تحت تاثیر فصلی گرده نوعی ابروسیا آلرژی با هزینه های اقتصادی از حدود 7.4 میلیارد یورو در سال از جمله عواملی مانند هزینه های پزشکی و کار غیبت. این اعداد قبل از ورود ناخواسته از O. communa در اروپا در سال 2013.

با مدل سازی تعداد نسل از سوسک در سراسر آن مناسب زیستگاه محدوده در اروپا و نویسندگان پروژه که کنترل بیولوژیکی مشترک نوعی ابروسیا می تواند در کاهش تعداد افراد مبتلا به آلرژی به نوعی ابروسیا حدود 11.2 میلیون و آوردن هزینه های سلامت را به 6.4 میلیارد یورو در سال است.

“ما تخمین محافظه کارانه نشان می دهد که کنترل بیولوژیکی A. artemisiifolia توسط O. communa را کاهش می دهد تعدادی از بیماران حدود 2.3 میلیون و بهداشت هزینه های یورو 1.1 میلیارد دلار در سال می گوید:” Steinback. “هزینه های آینده از این رویکرد مدیریت خواهد بود و در واقع صفر از سوسک ایجاد کرده است به طور دائم و تبلیغ خود به خود.”

هر چند این تحقیقات مشخص است برای اروپا این روش کنترل بیولوژیکی است که در حال حاضر اتفاق می افتد در چین که در آن سوسک پرورش و توزیع شده برای کنترل نوعی ابروسیا. خوشبختانه نویسندگان توجه داشته باشید که مطالعات قبلی نشان می دهد که سوسک را بدون اثرات منفی بر بومی یا گیاهان زینتی در اروپا پس این شکل از کنترل بیولوژیکی ممکن است هیچ عواقب ناخواسته در چشم انداز محلی.

Schaffner می گوید: “ما مطمئن نیست در اینکه آیا سوسک برگخوار مفید بود یا مضر. تست های آزمایشگاهی نشان داده است که O. communa ممکن است مخل به گل آفتابگردان. اما زمینه تست در چین و اروپا نمی تواند تایید این پیدا کردن.”

این تحقیق همچنین بر نیاز به کار بیشتر انجام می شود و بر سلامت انسان تاثیر گونه های مهاجم بیگانه از مزایای استراتژی های مدیریت به احتمال زیاد تا حد زیادی کم ارزش به عنوان نشان داده شده توسط نویسندگان’ برآورد بهداشت عمومی هزینه های بالاتر از آنچه قبلا گزارش شده است.

“جریان اصلی گونه های مهاجم مدیریت به سیاست و تصمیم گیری است که وابسته به در دسترس بودن داده های قوی در مورد زیست محیطی و اقتصادی اثرات. ما مطالعه شواهدی را فراهم می کند که سلامت هزینه های متحمل شده توسط یک گونه A. artemisiifoliaاست که در یک دامنه مشابه به عنوان در حال حاضر مورد بحث به طور کلی هزینه های اقتصادی از تمام گونه های مهاجم در اروپا نشان می دهد که هزینه های کلی از گونه های مهاجم در اروپا به شدت دست کم گرفته می گوید:” Steinbach.

Schaffner می افزاید: “به دلیل O. communa شد به طور تصادفی معرفی به اروپا و نمی تواند از طریق ارزیابی ریسک کامل معمولی به صورت عمدی منتشر شده از عوامل کنترل بیولوژیکی ما شروع به بررسی این که آیا این سوسک می تواند آسیب های بومی اروپایی گونه های گیاهی. خبر خوب این است که وجود دارد تنها یک ساک گونه های گیاهی است که از نزدیک مربوط به A. artemisiifolia. ارزیابی ریسک است که هنوز هم در حال پیشرفت است اما تا کنون ما نه مدرکی برای آسیب قابل توجهی توسط این برگ سوسک بومی اروپا گیاهان است.”

Schaffner می گوید یکی دیگر از جنبه های این تیم در حال حاضر به دنبال این است چگونه تغییر آب و هوا تاثیر می گذارد توزیع علف های هرز و سوسک و اینکه آیا سوسک و تاثیر آن بر گرده تولید توسط A. artemisiifolia افزایش خواهد یافت یا کاهش در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>