عصاره چای سبز همراه با ورزش در کاهش بیماری کبد چرب در موش

ترکیبی از عصاره چای سبز و ورزش کاهش شدت مرتبط با چاقی بیماری کبد چرب 75 درصد در موش های تغذیه یک رژیم غذایی با چربی بالا با توجه به Penn State محققان که مطالعه اخیر ممکن است اشاره به پتانسیل استراتژی بهداشت برای مردم است.

نتیجه مهم است توضیح داد جاشوا لامبرت دانشيار گروه علوم و صنایع غذایی به دلیل غیر الکلی بیماری کبد چرب قابل توجهی بهداشت جهانی مشکل است که انتظار می رود به بدتر. به دلیل شیوع بالای عوامل خطر مانند چاقی و دیابت نوع 2, کبد چرب بیماری است که هوا به پریشان بیش از 100 میلیون نفر تا سال 2030. و وجود دارد در حال حاضر هیچ اعتبار درمان برای این بیماری است.

در این مطالعه موش های تغذیه یک رژیم غذایی با چربی بالا برای 16 هفته است که مصرف عصاره چای سبز و اعمال به طور منظم در حال اجرا بر روی یک چرخ را متذکر شد که فقط یک چهارم از چربیهای رسوب در کبد آنها در مقایسه با کسانی که دیده می شود در جگر از کنترل گروه از موش ها. موش هایی که تحت درمان با عصاره چای سبز به تنهایی و یا ورزش به تنهایی تا به حال حدود نیمی از حد چربی در کبد آنها به عنوان گروه کنترل.

علاوه بر تجزیه و تحلیل بافت کبد موش در این مطالعه که به تازگی منتشر شده در مجله تغذیه بیوشیمیمحققان همچنین اندازه گیری پروتئین و محتوای چربی در مدفوع خود را. آنها دریافتند که موش هایی که مصرف عصاره چای سبز و اعمال بالاتری مدفوع ليپيد و پروتئين.

“با بررسی کبد این موش ها پس از مطالعه به این نتیجه رسیدند و با غربالگری مدفوع خود را در طول این تحقیقات ما را دیدم که موش هایی که مصرف عصاره چای سبز و اعمال در واقع پردازش مواد مغذی متفاوت — بدن آنها دست زدن به مواد غذایی متفاوت” لامبرت گفت.

“ما فکر می کنیم که پلی فنول ها در چای سبز ارتباط برقرار کردن با ترشح آنزیم های گوارشی در روده کوچک و تا حدی مانع از تجزیه کربوهیدرات و چربی و پروتئین در مواد غذایی,” او اضافه شده است. “اگر ماوس را هضم نمی کند و چربی در رژیم غذایی که چربی و کالری های مرتبط با آن از طریق عبور ماوس سیستم گوارشی و یک مقدار مشخصی از آن به پایان می رسد تا در آینده در آن مدفوع است.”

آن ممکن است قابل توجه لمبرت توضیح داد که موش های درمان شده با عصاره چای سبز و ورزش بالاتری بیان ژن های مرتبط با شکل گیری جدید میتوکندری. که بیان ژن مهم است گفت: به دلیل آن را فراهم می کند نشانگر آن خواهد شد کمک به محققان در درک مکانیسم های که پلی فنل های چای سبز و ورزش ممکن است با هم کار کنند برای کاهش کبد چرب سپرده است.

“ما اندازه گیری بیان ژن که ما می دانیم که مربوط به سوخت و ساز انرژی و نقش مهمی در استفاده از انرژی” لامبرت گفت. “در موش هایی که تا به حال درمان ترکیبی ما شاهد افزایش بیان ژن است که نبود آنها قبل از مصرف عصاره چای سبز و اعمال شود.”

تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای دیدن اگر وجود دارد یک هم افزایی ایجاد شده توسط عصاره چای سبز و ورزش کار هم به کاهش چربی رسوب در کبد و یا اگر اثر هستند و به سادگی افزودنی لمبرت اشاره کرد. خود گروه تحقیقاتی در دانشگاه علوم کشاورزی برای 12 سال مورد مطالعه قرار فواید پلی فنول — اغلب به نام آنتی اکسیدان ها — از چای سبز و چای و کاکائو آووکادو و دیگر منابع.

در مطلب قبلی مربوط به تحقیقات لامبرت و همکارانش نشان داد که عصاره چای سبز و ورزش با هم به شدت کاهش توده بدن و بهبود سلامت قلب و عروق بالا-چربی-تغذیه موش. اما از آنجا که هیچ انسانی آزمایشات ارزیابی فواید و خطرات ناشی از چای سبز همراه با ورزش انجام شده و او خواستار احتیاط برای افرادی که تصمیم به آزمایش با سلامت استراتژی خود را.

“من معتقدم که مردم باید در تعامل بیشتر فعالیت فیزیکی و جایگزینی کالری زیاد نوشیدنی ها با بدون کافئین چای سبز رژیم غذایی — که هیچ کالری — حرکت هوشمند است,” او گفت:. “ترکیب دو ممکن است مزایای بهداشت و درمان برای مردم ما ندارد بالینی داده نشده است.”

همچنین درگیر در پژوهش Weslie Khoo, بنیامین Chrisfield و Sudathip Sae-قهوهای مایل به زرد و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در گروه علوم و صنایع غذایی.

موسسه ملی بهداشت و وزارت کشاورزی ایالات متحده در حمایت از این کار است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط پن استیت. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر