رشد تیم باید از این ابزار به کروناویروس ضد رشد تیم

شرکت های فن آوری که کامل رشد ویروسی نیاز به کار بیشتر برای کمک به متوقف کردن گسترش اطلاعات غلط—و در نهایت همه گیر خود را.

در حالی که سیستم عامل مانند Facebook پیشنهاد 21 قرن ابزارهای تبلیغاتی است که مهار پیشرفته محاسبات به هدف قرار دادن تبلیغات و تغییر رفتار آنها تنها با استفاده از 20 قرن اعلانات آگاهی عامه درمورد برابر coronavirus.

داده نمایی چالش ما در برابر منفعل لینک کلیک کنید برای مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی اطلاعات و ویدئوها در حال محزون می خوانی کافی برای نگه داشتن منحنی مسطح است. بیش از حد بسیاری از مردم هنوز هم ناآگاهانه نه به طور کامل ارزیابی و یا unmotivated به عمل با تهدید مواجه هستیم—از آن خواهد شد در نتیجه میلیون ها نفر از زندگی از دست رفته در سراسر جهان روز گذشته خود را بدون نفس و در انزوا از عزیزان. به عنوان تابستان نزدیک و اجتماعی گسترش فاصله ما جمعی را ممکن است افول است. فن آوری قدرت برای تغییر آن است.

در نظر بگیرید که در 9 آوریل نزدیک به یک ماه به همه گیر 25 درصد از جمعیت ایالات متحده اشتباه که آیا آنها موضوع را به یک پناهگاه در محل سفارش. و در برخی از کشورها بیش از 50 درصد نمی دانند و یا نادرست پاسخ به این سوال که “آیا شما زندگی می کنند در منطقه ای که در حال حاضر تحت یک مادر اقامت در خانه سفارش با توجه به همه گیر?” در مه 4, شهر ساحل میامی به حال نزدیک به یک پارک که در آن بیش از 7,300 مردم نشان داد تا بدون ماسک. آن بوده است بیش از یک ماه پس از CDC رسما به تصویب رسید استفاده از ماسک در صورت لزوم برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. به طور مشابه تنها 60 درصد از آمریکایی ها می دانستند که شما در واقع نمی تواند کشتن coronavirus با نوشیدن آب به خیط و پیت کردن آن را به معده شما اسید; تنها 44 درصد فرسوده یک ماسک ، یک گزارش که 100 قطعه از غلط Covid-19 محتوای به اشتراک گذاشته شد در Facebook 1.7 میلیون بار و تا به حال 117 میلیون بازدید.

در ضمن Covid-19 بود دو برابر عفونت هر چند روز. در شهر نیویورک یک جریان ثابت از یخچال کامیون لنگر انداخت در بیمارستانها برای حمل و دور بدن مرده. تعداد آمریکایی های کشته شده در حال حاضر بیش از 25 برابر تعداد افراد کشته شده در حملات تروریستی در 11 سپتامبر 2001. هفتاد هزار آمریکایی ها مرده اند 20 درصد بیشتر از کشته شدند در جنگ ویتنام. که وحشت به زودی پایمال محدود سیستم مراقبت های بهداشتی در لاگوس و مکزیکو سیتی و دهلی نو که در آن میلیون ها نفر بیشتر اقامت.

ما فن باید یک مسئولیت است. محصولات ما منحصر به فرد قادر به جهش گذشته منحنی نمایی برای رسیدن به 3 میلیارد نفر–هر کس در سیستم عامل های اجتماعی–قبل از این ویروس می تواند.

در داخل هر عمده پلت فرم رسانه های اجتماعی وجود دارد گروه شناخته شده به عنوان “رشد تیم” که تنها هدف این است که به virally رشد تعداد کاربر. آنها پیشگام ویژگی ها و تکنیک های که سوخت نمایی رشد Facebook, Infinite, Snapchat, Instagram, Twitter و هر پلت فرم اجتماعی است. آنها را درک می کنند و بازی به اساسی روانشناسی انسان است که با این نسخهها کار در سراسر زبان کشور و فرهنگ است.

اگر چه هر رشد تیم شد Covid-19 ضد رشد تیم ؟

با استفاده از این نوع از تکنیک های ژست گرفتن انواع و اقسام ملاحظات اخلاقی. بحران گودال از صمیم قلب برگزار ارزش در برابر دیگر از صمیم قلب برگزار ارزش. که پیچیدگی اخلاقی, اما, هیچ متفاوت از اخلاق طراحی قبلی انتخاب و خودکار الگوریتم رتبه بندی برای اخبار. علاوه بر این, آنها نیاز به هیچ توده نظارت است.

برای تغییر رفتار در مقیاس می رود یک گام فراتر از صرف اطلاعات.

به تازگی در واتساپ راه اندازی شد که chatbot به آن 2 میلیارد کاربران است. در حالی که برای به دست آوردن آن به کار یک کاربر برای ذخیره شماره +41 79 893 1892 به تلفن خود را, اطلاعات تماس, و سپس متن “سلام” در یک پیام WhatsApp. چند خواهد شد و استفاده از آن در صورتی که باید متن “سلام” به مبهم شماره به آغاز ربات.

علاوه بر این انتظار کاربران برای ارسال یک پیام به یک ربات خود را به سادگی نمی خواهد نجات جان میلیون ها نفر. ضعیف طراحی شده در دنیای واقعی عواقب.

به جای WhatsApp باید فعالانه ارسال پیام به کاربران در بالاترین خطر ترین و متراکم شهری مناطق و شهرستانها برای رسیدن به آنها را قبل از این ویروس می کند. این به ویژه مهم است برای رسیدن به 2 میلیارد نفر در جهان جنوب که شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی هستند بیشتر در معرض موج و آنها واتساپ منحصر به فرد قرار است برای رسیدن به.

در اینجا چگونه است که می تواند نگاه:

Growth Teams Have the Tools to Be Coronavirus AntiGrowth Teams
عکس: AZA راسکین

تکنولوژی سیستم عامل نیز باید از این اصول پیروی برای سرعت بخشیدن به صرفه جویی در زندگی انتخاب:

👯 ضد اجتماعی

ما به عنوان ما می بینیم دیگران اقدام است. Facebook نشان داد در سال 2010 که با نمایش یک پیام در یک زمان (“23 از دوستان خود رای دادند”) در مورد کدام یک از دوستان ما رای آن افزایش یافته و ما به رای مردم در انتخابات توسط 340,000 مردم (به عنوان اندازه گیری توسط رای گیری عمومی مجموعه داده). یک پیام مسلح ضد اجتماعی یک سوم از یک میلیون نفر به صورت فیزیکی خارج شدن از صندلی خود و به یک مرکز رای دهی. یک تعداد انگشت شماری از دقت گردد بیت می توانید تعداد زیادی از اتم است.

در یک بیماری همه گیر این دقیقا همان کسانی هستند که کار درست انجام می دهند که حداقل قابل رویت به چشم ما—ما می توانید ببینید کسانی که در ساخت بزرگترین فداکاری که آیا آن را خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و یا کسانی که در قرنطینه.

اگر چه سیستم عامل مشخص شده افرادی که در حال مصرف آن اقدامات قهرمانانه و آنها را بیشتر قابل مشاهده و در همان زمان ساخته شده است آن را شخصی و بتن ؟

Growth Teams Have the Tools to Be Coronavirus AntiGrowth Teams
عکس: Aza راسکین

اگر یک کاربر با کلیک کردن روی “من نمی توانم در خانه بمانند” آنها بلافاصله می تواند ارائه گزینه های برای کمک های متقابل و یا یک نشان به درخواست حمایت بیشتر از جامعه است.

برای مثال کارکنان مراقبت های بهداشتی می تواند به دست آوردن نشان های خاص (“ما نجات جان انسان در بیمارستان, شما صرفه جویی در خانه زندگی می کند”) و آن را آسان تر برای دیگران به تشویق آنها در ارائه و حمایت از کودکان و یا کمک های دیگر. یک فرد مسن که نیاز به مواد غذایی می تواند نشان داده شود و دوستان شما و دوستان دوستان شما که ام precommitted به کمک بزرگان در محله خود را.

حالا تصور کنید اگر افرادی که متعهد به این اقدامات شد بیشتر قابل رویت در دوستان مشترک ما. چقدر خوب می تواند در سیستم عامل های فن آوری هماهنگ?

🔭 را در آینده Feelable

نمایی منحنی رشد و آینده سخت به “هزینه” و ببینید. چگونه می تواند, تکنولوژی, سیستم عامل بهتر است در ساخت نمایی منحنی رشد بیشتر بتن همراه با جمعی از نتایج فردی ما انتخاب ؟

در اینجا یک مثال فوق العاده:

تصویری: توبی موریس/Siouxsie Wiles

اگر چه سیستم عامل شخصی این عواقب با نشان دادن چهره واقعی و عکس از دوستان خود ما نهفته پایین دست ما عادات و انتخابهای ما تاثیر, در, دوستان, زندگی بیشتر واقعی است ؟

کاربران می تواند به ارائه هدفمند دعوت نامه برای اطلاع رسانی به دیگران از خطرات:

👀 اجتماعی مقایسه

به عنوان حیوانات اجتماعی ما سخت سیمی به مقایسه خودمان با دیگران است. این یکی از قدرتمند ترین ابزار ها سیستم عامل های اجتماعی استفاده کنید برای ایجاد انگیزه در رفتار انسان است. آن است که چرا Twitter, LinkedIn, Facebook, YouTube, Infinite و اسنپ چت برای عموم نمایش تعداد پیروان و ساعت–به طوری که ما به مقایسه و رقابت با یکدیگر برای به پایان می رسد. آن را مانند یک روش قدرتمند است که در سال 2017, 55 درصد از جراحان پلاستیک گزارش شده دیدن بیماران خواسته شود که به مانند خود selfie فیلتر. چگونه می تواند که قدرت بود repurposed برای مبارزه با کروناویروس?

اگر به جای addictively ناسالم Snapchat رگه های ما تا به حال addictively سالم ماندن در خانه رگه?

اگر چه سیستم عامل رسانه های اجتماعی ساخته شده در شخصی, آزمونها, نظرسنجی, و چالش های ما در مورد کرونا بهداشت به #MakeHealthGoViral?

Growth Teams Have the Tools to Be Coronavirus AntiGrowth Teams
عکس: AZA راسکین

این ویروس گسترش می یابد در سایه ای از ابهام. این نوع تکنیک را بهترین شیوه های بتن می باشد. حتی بهتر است به عنوان کسانی که بهترین شیوه های به روز شده–مانند CDC در حال تغییر مواضع خود به ترویج پوشیدن ماسک توسط همه–این اجازه می دهد برای هدف قرار دادن پیام به دقیقا همان افرادی که نیاز به به روز می شود.

تکنولوژی خنثی است. وجود دارد برخی از نشانه هایی که سیستم عامل شروع به اذعان مسئولیت آنها در حال حاضر. آنها فعال گام برای حذف یک رئیس دولت را مضر, اطلاعات, به عنوان, YouTube, Facebook و توییتر را با پست به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro.

شرکت های فن آوری می تواند انجام بیش از آنها انجام شده است برای صرفه جویی در زندگی می کند در حالی که نه بیشتر اوج فلس نسبت به نظارت استبداد.

ما نیاز به تکنولوژی است که در عمل بیشتر شبیه به یک متفکر و روزنامه نگار یا دیگر امانتی عامل است که مراقبت در مورد اخلاق خود را انتخاب کند. ما باید بهترین طراحی ذهن و محصول تیم با استفاده از قدرت کامل از سیستم عامل خود را به ما افزایش هوش جمعی و عمل است.

انجام این کار به معنای حرکت از یک موضع از ارائه اطلاعات به سمت متفکرانه انتخاب چه فریم را توانمند سازی و حمایت از مردم در انواع انتخاب خواهد کرد که جلوگیری از از دست زندگی می کند.

تا زمانی که ما یک Covid-19 واکسن و توانایی به سرعت در حال مقیاس تست ظرفیت ما در سریع ترین امید برای پهن کردن منحنی است ارائه قانع کننده تزریق آنتی بادی های فرهنگی به 3 میلیارد نفر است.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در [email protected]


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “بیایید با صرفه جویی در برخی از زندگی”: دکتر سفر به این بیماری همه گیر
  • داخل اوایل روز از چین coronavirus coverup
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net