بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد COVID-19 اما بسیاری از مطالعات در حال حاضر نشان داده اند که افراد مبتلا به بیماری های قلبی و عروقی هستند در معرض خطر بیشتری از COVID-19. وجود دارد همچنین گزارش شده است از ST-segment elevation (STE), یک سیگنال از انسداد عروق کرونر در بيماران مبتلا به COVID-19 که پس از تهاجمی آنژيوگرافی عروق کرونر نشان می دهد هیچ نشانه ای از این بیماری است. این سیگنال نادرست از بیماری عروق کرونر ممکن است باعث بيماران تحت روش که در حال حاضر خطرات غیر ضروری به خصوص در COVID-19 محیط زیست با توجه به مقاله منتشر شده در Mayo Clinic Proceedings.

مقاله نوشته شده توسط یک تیم از مایو کلینیک قلب و عروق و رادیولوژیست پیشنهاد الگوریتم برای ارزیابی بیماران و تعیین یک دوره درمان.

“تاثیر نادرست فعال سازی از کاتتریزاسیون آزمایشگاهی شامل خطرات ذاتی ابتدا با تهاجمی شریانی به روش خود و مرتبط با مراقبت از این بیماران می گوید:” J. چاه Askew, M. D., یک متخصص قلب و عروق کلینیک مایو. در مواردی که آزمایش مثبت برای COVID-19 خطرات عبارتند از: نارسایی تنفسی و بالقوه قرار گرفتن در معرض از کارکنان پزشکی و پایین دست اثر در کاتتریزاسیون قلبی آزمایشگاه و تصویربرداری قلبی خدمات.

“با این وجود, آن را بسیار مهم برای بیمارانی که دچار حمله قلبی ناشی از انسداد عروق کرونر به دریافت فوری و درمان مناسب می گوید:” دکتر Askew. “وجود دارد یک نیاز فوری برای یک الگوریتم است که راهنماهای تریاژ بیماران مشکوک یا اثبات شده COVID-19 بيمار با STE برای تعیین اولیه تهاجمی یا غیر تهاجمی مسیر.”

مقاله اشاره می کند که حاد ميوکارد آسیب آریتمی های قلبی و شوک شایع در بیماران مبتلا به عفونت های حاد تنفسی مانند COVID-19. قلبی آسیب تعریف شده است با افزایش سطح تروپونين; هنگامی که سکته آسیب حاد رخ می دهد و در تنظیم حاد ایسکمی میوکارد می تواند نشانه حمله قلبی است.

این مقاله پیشنهاد الگوریتم های مبتنی بر متخصص اجماع برای پاسخ دهی به بیماران با STE و حاد ميوکارد آسیب است. آن را نیز فراهم می کند راهنمایی در تصمیم گیری در مورد استفاده از اکوکاردیوگرام یا عروق کرونر CT angiogram برای بیماران مشکوک یا تایید COVID-19.

“گزارش تجربه از کشورهای است که در آن مهم قرار گرفتن در معرض COVID-19 رخ داده است برجسته کردن چالش های ما در درمان بیماران مبتلا به COVID-19 و STE در این نوار می گوید:” دکتر Askew. “امکانات مراقبت های بهداشتی نیاز به سرعت در حال آماده شدن برای این کار به طوری که آنها می تواند مناسب ترياژ بيماران مبتلا به تهاجمی یا غیر تهاجمی مسیر. این مهم است برای به حداقل رساندن خطرات برای بیمار و همچنین خطر COVID-19 قرار گرفتن در معرض به پرسنل پزشکی است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط کلینیک مایو. Original نوشته شده توسط Jay Furst. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im