سواحل خلیج فارس اکولوژی سوار کردن دوره های گذشته از تغییر آب و هوا

حدود 55 میلیون سال پیش به سرعت در حال گرم شدن آب و هوا نابود دریایی و جوامع در سراسر جهان است. اما با توجه به تحقیقات جدید آن یک داستان متفاوت برای حلزون صدف و دیگر نرم تنان زندگی در آب های کم عمق همراه آنچه که در حال حاضر سواحل خلیج فارس ایالات متحده است. آنها قادر به زنده ماندن.

یافته های منتشر شده در Feb. 7 در علمی, گزارشنشان می دهد که نرم تنان در منطقه ممکن است انطباق دوباره به تغییر آب و هوا از امروز.

“نرم تنان هستند و به نوعی منحصر به فرد در این جنبه به آنها بهتر به مقابله با درجه حرارت بالا” گفت: سرب نویسنده ویلیام فاستر, دستیار استاد در دانشگاه کالج دوبلین و سابق پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه تگزاس در آستین جکسون دانشکده علوم.

این مقاله نویسندگان هستند جکسون مدرسه استاديار روآن مارتیندیل کرنل کالج استاديار و سابق جکسون مدرسه پژوهشگر فوق دکترا به خود جلب کرد Muscente و جکسون مدرسه تنیس آنا وایس که کمک به تحقیقات در حالی که درآمد او (Ph. D. نویسندگان همچنین شامل یک تیم بین المللی از همکاران و تازه Austin شناس کریستوفر Garvie.

ستون فقرات پژوهش Garvie شخصی مجموعه از سواحل خلیج فارس صورت فسیل که او جمع آوری کرده است بیش از 30 سال گذشته. او تخمین می زند که خود مجموعه ای شامل بیش از یک چهارم میلیون نمونه از سایت ها اعم از تگزاس به فلوریدا در سواحل خلیج فارس و فلوریدا به نیوجرسی در ساحل اقیانوس اطلس.

“بودن خاص در مورد جزئیات نگهداری یادداشت ها از جایی که من کردم همه چیز و من هرگز انداخت چیزی دور” Garvie گفت. “حتی اگر من در بر داشت 50 از یک گونه من می خواهم نگه داشتن همه آنها را. که معلوم می شود مفید برای درک جامعه تکامل و تغییر آب و هوا توزیع است.”

Garvie و پرورش ملاقات در جکسون مدرسه غیر مهره داران فسیل شناسی و آزمایشگاه ششمین و بزرگترین فسیل شناسی مخزن در ایالات متحده است. Garvie مجموعه شامل نمونه از کرتاسه از طریق ائوسن — یک دوره زمانی شروع حدود 66 میلیون سال پیش و ماندگار در حدود 32 میلیون سال است. این ارائه یک فرصت عالی برای مطالعه و بررسی چگونگی دوره های تغییر آب و هوا که در طول زمان نهفته نرم تن جوامع است.

“این پژوهش یک مثال از یک مطالعه علمی که می شده اند ممکن است بدون یک شهروند دانشمند و عالی مجموعه در غیر مهره داران فسیل شناسی و آزمایشگاه” گفت: مارتیندیل.

در طول زمان این تحقیقات بر زمین شد و در یک گرمتر دولت از آن است که امروز با هیچ بزرگ یخ ورق پوشش قطب. حتی در این “گرم خانه” دولت, دوره شامل چندین متوسط خوشه که گرم سیاره و حتی بیشتر. یکی از این خوشه ها — Paleocene-ائوسن حرارتی حداکثر (PETM) — رخ داده است حدود 55 میلیون سال پیش است و اغلب در مقایسه با انسان محور تغییر آب و هوا امروز اتفاق می افتد. در طول PETM اتمسفری دی اکسید کربن به سرعت در حال افزایش است که به نوبه خود باعث میانگین درجه حرارت جهانی به افزایش 9 تا 14 درجه فارنهایت است.

در حالی که PETM منجر به کاهش در صخره های مرجانی جوامع و توده انقراض seafloor خانه پلانکتون به نام foraminifera از سواحل خلیج فارس اکولوژی جان سالم به در برد.

“آن برجسته است که حتی در حوادث است که ما فکر می کنیم ویرانگر هنوز هم وجود دارد کمی امیدوارم که از این انعطاف پذیر جوامع” مارتیندیل گفت.

دانشمندان دریافتند که برخی از گونه نرم تن رفت منقرض شده در 32 میلیون سال دوره آنها مورد مطالعه قرار گرفته با این حال آنها نمی پیدا کردن هر لینک بین این انقراض و متوسط خوشه که نشان می دهد آنها مربوط به تغییر آب و هوا.

در حالی که سواحل خلیج فارس اکولوژی آن را از طریق PETM و دیگر متوسط خوشه صدمه ندیده پرورش گفت که این دوره از گرم شدن کره زمین ممکن است تنها تا کنون به عنوان یک آنالوگ برای تغییر آب و هوا امروز اتفاق می افتد.

امروز در زمین است در به طور کلی کولر دولت از آن بود که در طول PETM و دمای هوا رو به افزایش بسیار سریع تر به این معنی است که نرم تنان-همراه با زندگی دیگر — ممکن است نیاز به یک بزرگتر تنظیم به شیوه زندگی خود را در زمان کمتر.

“اکولوژی که در خلیج فارس امروز در حال سازگار با آب و هوای سردتر و عدم تاثیر در مطالعه ما متفاوت برای پیش بینی تغییرات به دلیل در اوایل Cenozoic گرم شدن کره زمین اتفاق می افتد در حال حاضر داغ جهان” فاستر گفت.

همراه با تغییرات آب و هوایی پرورش گفت: سواحل خلیج فارس, نرم تنان هستند رو فشار اضافی از تهدیدات مدرن از صید بی رویه و آلودگی گونه های مهاجم و از دست دادن زیستگاه همه که باید از این پتانسیل به درایو منطقه انقراض.

این پژوهش از بودجه توسط بنیاد ملی علوم و انجمن هلمهولتز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر