روده ارتباط با کل مغز از طریق عبور از صحبت های عصبی

شما می دانید که احساس در دل و روده خود را? ما فکر می کنم از آن به عنوان یک شهود ذاتی که جرقه در شکم و کمک می کند تا راهنمای اقدامات ما اگر ما اجازه دهید آن را. آن را نیز یک استعاره برای چه دانشمندان در تماس با “دل و روده و مغز محور” یک واقعیت بیولوژیکی است که در آن روده و میکروبی آن ساکنان ارسال سیگنال به مغز و بالعکس.

این جای تعجب نیست که مغز در پاسخ به سیگنال های روده شروع موتور توابع درگیر با هضم است. کارگردان ساقۀ مغز این نوع از پایه بیولوژیکی اقدامات تا حد زیادی خودکار. اما اگر بالاتر مغز — این تفکر احساسی — تحت تاثیر قرار شد سیگنال در روده بیش از حد ؟ جدید دانشگاه ایلینوی تحقیق در موش ها نشان می دهد که مغز در پاسخ به روده به طور خاص روده کوچک از طریق اتصالات عصبی.

به نقشه اتصالات محققان قرار داده نورون دوست ویروس ها در موش روده کوچک و ترسیم ویروس ها به آنها منتقل شده از نورون به نورون در طول واگ و اعصاب نخاعی و در سراسر مغز است. ایده این بود که ویروس جنبش تقلید حرکت عادی سیگنال از طریق نورون ها از روده به مغز و بازگشت.

“ما شاهد بسیاری از اتصالات در ساقه مغز و hindbrain مناطق. ما می دانستیم که این مناطق درگیر در سنجش و کنترل ارگان های بدن, بنابراین وجود ندارد هر گونه شگفتی بزرگ وجود دارد. اما همه چیز جالب تر به عنوان ویروس دورتر نقل مکان کرد تا به بخش هایی از مغز است که معمولا در نظر گرفته عاطفی مراکز یا مراکز آموزش شناختی ، آنها همه این توابع چند وجهی. بنابراین فکر کردن در مورد چگونه اطلاعات را از روده کوچک ممکن است nudging این فرآیندها کمی واقعا سرد است می گوید:” Coltan پارکر دانشجوی دکتری در برنامه علوم اعصاب در ایلینوی و سرب نویسنده در یک مطالعه منتشر شده در علوم اعصاب اتونوم: پایه و بالینی.

این مطالعه نشان دهنده اولین نقشه کامل از اتصالات عصبی بین روده کوچک-چه پارکر و نویسندگان تماس بگیرید “underloved” بخشی از دستگاه گوارش — و کل مغز. دخالت شناختی و عاطفی به مراکز نکات در چگونه تفکر مغز گاهی باطل ما احساس کامل بودن را فراهم می کند علوفه به کشف روابط بین افسردگی و مشکلات گوارشی ،

“در حال حاضر ما در واقع پیدا کردن مغز و اعصاب-آناتومی که درگیر ممکن است که احساس خود را در روده” می گوید: “مگان Dailey مطالعه همکاری نویسنده و مدیر برنامه در دانشکده کشاورزی, مصرف و علوم محیط زیست در ایلینوی.

علاوه بر نشان دادن چقدر گسترده ای از اتصالات بین روده کوچک و مغز در این مطالعه کشف به ندرت مستند از ویژگی های سلول های عصبی خود را.

دانشمندان به مدت طولانی فرض شده احساس از روده و یا در هر نقطه در بدن سفر به مغز همراه یک مجموعه از سلول های عصبی (حسی نورون) با دستورالعمل از مغز, سفر به عقب در امتداد یک مجموعه جداگانه ای از نورون ها (موتور نورون). اما در مطالعه نقشه برداری, ایلینوی, محققان کشف برخی از سلول های عصبی — حدود نیمی — شد و انتقال هر دو حسی و حرکتی سیگنال.

آنها قادر به عبور-بحث در همان نورون.

“از این قشر به ساقه مغز در تقریبا در هر منطقه بررسی شده وجود دارد که 50 درصد همپوشانی حسی-حرکتی سیگنال. آن را در سراسر مغز به طور مداوم می گوید:” مطالعه همکاری نویسنده الیزابت دیویس. دیویس یک 2018 فارغ التحصیل از ایلینوی برنامه علوم اعصاب است و در حال حاضر مشغول به تحصیل به عنوان یک محقق فوق دکترا در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است.

همان الگوی — 50 ٪ از سلول های عصبی با داشتن هر دو حسی و حرکتی سیگنالینگ قابلیت — تا به حال فقط نشان داده شده است یک بار دیگر در یک مطالعه نقشه برداری عصبی ارتباط بین بافت چربی و مغز است. محققان اشاره شواهد جدید از همان الگوی تداخل می تواند نشان می دهد به طور کلی معماری شبکه های عصبی بین بدن و مغز است.

“این مطالعه نشان می دهد که حسی و حرکتی حلقه های بازخورد فراوان در تمام سطوح از مغز است. تا به حال آن را واقعا ناشناخته چگونه اطلاعات در روده کوچک در مورد مواد مغذی و یا هر چیز دیگری می تواند به مغز و تاثیر درمان شناختی-عاطفی فرآیندها و سپس چگونه این فرآیندها می تواند دوباره به پایین و بر روده” پارکر می گوید. “با تحقیقات بیشتر ما ممکن است در نهایت شروع به درک چگونه گرسنگی باعث می شود ما ‘hangry’ و یا چگونه یک روز پر استرس می شود روده تحریک پذیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>