یک مطالعه جدید نشان داده است که چگونه روده را مکانیسم های حفاظتی تا سطح شیب دار به طور قابل توجهی با مصرف مواد غذایی و در زمان از روز که زمان پیش بینی شده بر اساس به طور منظم و عادات غذا خوردن.

محققان از والتر و الیزا هال موسسه در بر داشت در آزمایشگاه مدل که خوردن مجموعه هورمونی ‘واکنش زنجیره ای’ در روده.

غذا خوردن باعث می شود یک هورمون به نام VIP به kickstart فعالیت سلول های ایمنی بدن در پاسخ به بالقوه ورودی پاتوژن یا ” بد ” باکتری است. این پژوهشگران همچنین دریافتند که ایمنی افزایش در پیش بینی زمان نشان می دهد که به طور منظم حفظ الگوهای غذا خوردن می تواند مهم تر از آنچه قبلا تصور.

با افزایش در شرایط مرتبط با التهاب مزمن در روده مانند روده تحریک پذیر و بیماری کرون یک درک بهتر از اوایل حفاظتی مکانیزم های حاکم بر سلامت روده می تواند به محققان کمک به توسعه استراتژی های پیشگیری در برابر ناخواسته التهاب و بیماری است.

این پژوهش به رهبری پروفسور گابریل Belz و دکتر سیریل Seillet از والتر و الیزا هال موسسه منتشر شده در مجله Nature Immunology.

در یک نگاه

خوردن فعال شدن سلول های ایمنی در روده است که محافظت در برابر عوامل بیماری زا و حفظ سلامت روده.

ایمنی در روده نیز رمپ تا به طور منظم در وعده های غذا در پیش بینی از خوردن و یک برنامه به طور بالقوه افزایش خطر ابتلا به عفونت.

درک فعل و انفعالات پیچیده بین خوردن دل و روده سلامت و التهاب می تواند کمک به توسعه پیشگیری و استراتژی درمان برای بیماری های التهابی مزمن.

مسلح در برابر مهاجمان

پس چگونه کار می کند ؟

هنگامی که مواد غذایی است که مصرف اعصاب در روده تولید یک هورمون به نام vasoactive پپتید روده ای (VIP) به ‘روشن’ محافظ پاسخ در روده.

استاد Belz گفت: این تیم نشان داد برای اولین بار است که مواد غذایی ناشی از فعال سازی VIP در مدل های بالینی حیاتی برای یک زیر مجموعه از سلول های ایمنی به نام ILC3s به کوه محافظ پاسخ در روده.

“مصرف مواد غذایی ‘سوئیچ ها در’ VIP که نقش مهمی در هشدار روده ارتش ILC3 سلول های ایمنی. در پاسخ ILC3s ترشح il-22 (IL-22) که نوسانات به محافظ اقدام به دفاع در برابر عوامل بیماری زا و حفظ یکپارچگی بافت.

“ما همچنین نشان داد که کمبود VIP محدودیت تولید IL-22 که به نوبه خود اثرات منفی توانایی سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از ناخواسته التهاب,” او گفت:.

محققان با استفاده از تکنیک های پیشرفته تصویربرداری برای شناسایی بازیکنان ‘ انتگرال به محافظ ایمنی در روده. با استفاده از یک تکنیک تصویربرداری جدید که باعث می شود بافت شفاف محققان قادر به ضبط با وضوح بالا 3D تصاویر چگونه VIP و ILC3 سلول های ایمنی تعامل برای محافظت از روده است. نتایج نشان داد خود را به نزدیکی که به تایید وابستگی متقابل آنها.

به طور منظم وعده های غذایی کلیدی برای سلامت روده

محققان همچنین نشان داد که ‘ساعت شبانه روزی’ ژن می تواند فعال کردن روده به سطح شیب دار بالا ایمنی در انتظار به طور منظم وعده های غذا.

Dr Seillet گفت: پایه روده ایمنی نوسان در طول روز بر اساس ریتم شبانه روزی و پیش بینی پاسخ به منظم الگوهای غذا خوردن.

“ما تو را دیدم که دل و روده ایمنی نه تنها خوشه با مصرف مواد غذایی. آن نیز افزایش می یابد و با توجه به داخلی های تلفن همراه ماشین آلات تنظیم ساعت شبانه روزی ژن Bmal1 که به نظر می رسد برای فعال کردن سلول های ایمنی هنگام غذا خوردن است که به احتمال زیاد” دکتر Seillet گفت.

“در حالی که کار بیشتری باید انجام شود برای درک بهتر این پیش بینی ساز و نتایج بسیار جالب هستند و می تواند کمک به توضیح دهد که چرا اختلال در ریتم شبانه روزی و الگوهای غذا خوردن به طور منظم می تواند به افزایش التهاب مزمن در روده.”

اثر حفاظتی

Dr Seillet گفت: یک دانش دقیق در مورد مکانیزم برای روده حفاظت و ترمیم بافت می تواند مفید باشد برای جلوگیری از مقابل در مراحل اولیه التهاب روده قبل از اینکه تمام عیار بیماری رخ داده است.

“گام های بعدی از تحقیقات ما شامل به دست آوردن درک مولکولی چه چیزی خواص مواد غذایی مسئول kickstarting روند محافظ ایمنی,” او گفت:.

“برای مثال آیا رژیم غذایی خاصی که درایو یک محافظ پاسخ از دیگران است؟”

این مطالعه با حمایت دولت ویکتوریا و بهداشت ملی استرالیا و شورای تحقیقات پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de